poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMPiątek, 29.03.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Chimeryków c.d.
playlista- niezapomn...
Bank wysokooprocento...
Co to jest poezja?
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
poezja,org
Ostatnio dodane Wiersze
mam urodziny !!
Oko
Marina z wlewek
Na początku
Przebudził się
Miniaturki na wesoło
kino objazdowe
do siebie
wielki post, wczesna...
kalki
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | O POEZJI
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: A może o d n o w a k r y t y k i na PP?
Ewa Włodek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 64
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 17.01.11
Dodane dnia 21.03.2013 16:34
szacunek - ma Pani rację, Pani Agnieszko - jest podstawą właściwych relacji interpersonalnych. Wszędzie. Jeśli szanujemy samych siebie, to szanujeny równiez Wszystkich i wszystko w swoim otoczeniu. I to jest - colu.
Tych, którzy podchodzą do najszerzej pojętej rzeczywistości bez szacunku - znajdziemy wszędzie, i nie unikniemy ich. I dlatego - może warto zostać i własną kulturą osobistą, która przekłada się także na kulturę słowa - tworzyć przeciwwagę dla tego, co nie najelegantsze pod słońcem? Proszę się zastanowić, Pani Agnieszko...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: A może o d n o w a k r yt y k i na PP?
konto usunięte 55
Użytkownik

Postów: 17
Data rejestracji: 08.03.13
Dodane dnia 21.03.2013 15:27
Tupać nie mam zwyczaju od wielu już lat. Dlatego zamiast tego proszę publicznie moderatorów, administratorów o USUNIĘCIE MOJEGO KONTA,[/b] bo chamem zostać nie chcę. A niestety, powiedzenie głosi, że "jak wpadniesz między wrony, musisz krakać, jak i one".
Nie chcę opluwać, nie chcę krakać. Chcę, by zarządzający tym portalem po prostu usunęli moje konto.




"nie trzeba świata sobą zachwycać"
(Jerzy Harasymowicz)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: A może o d n o w a k r yt y ki na PP?
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 21.03.2013 14:51
Było gorzej, Pani Agnieszko :) Odsyłam Panią do komentarzy na temat moich pierwszych opublikowanych tu wierszy. Aż na pewien czas stąd się zabrałam :) Widzę jednak, iż jestem potrzebna, by Pani podobnym dodawać otuchy. Nie na zasadzie zagłaskiwania kota na śmierć, lecz wypowiadając swoje, nie obrażające nikogo, zdanie :)
Co do zaś Kościoła i jego krytyki, to na innym forum zdążyłam narobić sobie wrogów. Na szczęście swój charakter(ek) posiadam, w związku z czym, bez kłótni oraz awantur, jaki taki respekt sobie tam wytupałam :)))
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor A może o d n o w a k r y t y k i na PP?
konto usunięte 55
Użytkownik

Postów: 17
Data rejestracji: 08.03.13
Dodane dnia 21.03.2013 12:11
Dzisiaj przypada Światowy Dzień Poezji, więc to w pewnym sensie i święto tego portalu. Jestem tu z Państwem, prowadzącym i użytkującym, słabiej i lepiej piszącym, od 2 tygodni. Dodam, że jest to obecność dość zaangażowana, więc i obserwacja moja nie jest taka pobieżna.

Kiedy tu się "zapisywałam", miałam ugruntowane pojęcie o polskiej poezji jej najlepszych twórców. A dzięki PP chciałam dowiedzieć się, co i jak piszą polscy poeci współcześni lub tacy, którzy mają aspiracje nimi się stać. Niestety nie byłam przygotowana na to, że spotkam się z odszczekiwaniem sobie wzajemnie i chamskim językiem zamiast zdrową krytyką.
Dlatego może przy okazji dzisiejszego święta poezji i poetów, warto pomyśleć, na jakim kształcie krytyki i jakim klimacie na PP mi zależy?
Wypowiem się, jako pierwsza w tej - mam nadzieję - dyskusji.
Dla mnie dużo ważniejsze od tego, czy zgadzamy się ze spojrzeniem autora, jego poglądami, jest to, j a k rozmawiamy z nim o jego tekście.
Jestem pewna, że większa k u l t u r a w y p o w i e d z i, szacunek dla drugiego człowieka, bez względu na jego poziom intelektu, talentu i warsztatu, byłyby z korzyścią dla tego miejsca i dla każdego z odwiedzających PP.
Dlatego może zamiast wygłaszać pesymistyczne wyroki, co do odnowy Kościoła, warto by było zastanowić się nad o d n o w ą k r y t y k i na PP?
Bo na nią mamy konkretny wpływ tu i teraz. Konstruktywna krytyka jest sztuką wymagającą mądrości i dojrzałości. Może warto zacząć się jej uczyć w praktyce?

Pomyślcie Państwo, ilu ludzi odeszło stąd nie dlatego, że byli słabeuszami pióra, tchórzami, ale dlatego, że nie chcieli stać się chamami i nie chcieli posługiwać się obecnie tu królującym ubliżającym językiem krytyki.

Nie wiem, kiedy usuną mi konto moderatorzy (bo wciąż milczą w tej kwestii) lub kiedy ukrzyżują moje teksty niektórzy użytkownicy, ale póki co - szydercom na zdrowie - wypisuję ten swój apel, by wolności słowa towarzyszył szacunek, a krytyka stała się konstruktywna.
Czy ktoś jeszcze jest za?
Edytowane przez konto usunięte 55 dnia 21.03.2013 15:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 11
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 436
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: atramentowapanna

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

66811852 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005