poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMPiątek, 29.03.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Chimeryków c.d.
playlista- niezapomn...
Bank wysokooprocento...
Co to jest poezja?
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
poezja,org
Ostatnio dodane Wiersze
mam urodziny !!
Oko
Marina z wlewek
Na początku
Przebudził się
Miniaturki na wesoło
kino objazdowe
do siebie
wielki post, wczesna...
kalki
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | GRATULACJE I OGŁOSZENIA | SŁUP OGŁOSZENIOWY
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: APEL GÓRALA
Elżbieta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 304
Miejscowość: Darłowo
Data rejestracji: 04.01.09
Dodane dnia 24.06.2010 23:13
Bronku, jeśli Ty teraz prosisz moderację o wykasowanie posta, to znaczy, że szkoda było naszego czasu na wpisywanie się pod nim, bo jak widać, nie na nasze reakcje czekałeś. Osoby przez Ciebie wymienione znajdziesz bez trudu na innych portalach, zresztą wiem, że na niektórych z nich Ty również jesteś. To przykre, że nie chcą tu przyjść do Ciebie. Zaiste, można się nad tym zadumać...


wariometr Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: jodłowanie górala bagiennego
wiese
Użytkownik

Postów: 34
Miejscowość: wrocław
Data rejestracji: 20.01.10
Dodane dnia 24.06.2010 12:34
nawet się kaja
składa mocne postanowienie poprawy
ja mu udzielam absolucji warunkowek


eee tam, znowuż ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
kozienski8
Użytkownik

Postów: 250
Miejscowość: Obidza
Data rejestracji: 03.07.08
Dodane dnia 24.06.2010 12:28
Podziękowania składam Wszystkim którzy zostawili dobre słowo pod tym apelem, miałem cichą nadzieję że odezwie się chociaż jedna z wymienionych i wzywanych osób - miałem, powiem na koniec tylko tyle, pa,pa mój apeliku,

( PROSZĘ MODERACJĘ O WYKASOWANIE POSTA)


Bronek z Obidzy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 24.06.2010 08:34
GÓROA. Czy jo tyz moga sie nazywać GÓRALYM? Dyć 1960 roku w Stuposinach, Smolnik Tartak, był POLSKIM KOWBOJEM? w Sanoku zech tańcowoł nago przed Komisjom Wojskowa, Jak rodowity Hanys z Piekor Ślonski( wykolybany w 'Szarleju".


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
ALUTKA
Użytkownik

Postów: 7
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 01.04.10
Dodane dnia 23.06.2010 14:05
Alutka - pozdrawia górala - hej jak to z Małgorzatami bywa - przybywaj:)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 23.06.2010 12:00
W pełni zgadzam się z Elą. Teksty jak teksty. To zupełnie inna sprawa, sporo osób z różnych przyczyn nie chce wklejać na portalach.
Podejrzewam, że przypuszczalnie niektórych odrzuca poziom wazeliny na portalu, już dawno przerwał wały przeciwpowodziowe. Wzajemne poklepywanie się po grafomańskich tekstach, wypisywanie laurek. Czasami nawet w dobrej wierze, gdy czytającemu się wydaje, że ma właśnie styczność z wierszem, a wierszy poza portalami nie czytał (być może też w związku z przesytem owymi "wspaniałościami" niektórzy mają portalowy odpowiednik syndromu Stendhala:)), a jeśli znajdzie się ktoś, kto się wyłamuje z chórku, wówczas w większości przypadków spotyka się z agresją.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
Elżbieta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 304
Miejscowość: Darłowo
Data rejestracji: 04.01.09
Dodane dnia 23.06.2010 11:39
Danielu, z beczeniem i stękaniem na tym portalu jest, jak z porą deszczową. Siąpi, siąpi, czasem leje, niekiedy zdarzają się pioruny, aż nagle wszystko ustępuje do następnego zaburzenia klimatu, lub tak zwyczajnie, niby bez powodu, byle podrążyć, jak przy menopauzie.
Chyba nikt nie sądzi, że ci wszyscy wytęsknieni i wyżej wytłuszczeni zapomnieli drogi na portal? Z tym poziomem:( też różnie bywało. Dokładnie tak samo, jak teraz - byli lepsi i gorsi. Niektórzy, a właściwie, jak tak patrzę - większość z nich buszuje na innych portalach. Dajmy ludziom żyć, tak, jak chcą i po co im stawiać nagrobki za życia. Popatrzmy na to, co mamy tu i dzisiaj: grupę niezłych poetów, tłum raczkujących, lub "szkoda gadać", czyli dokładnie, wypisz, wymaluj, jak kiedyś. Jeśli już ktoś by się przydał, to podobni (tu się zgadzam) do: Kukora, Gałkowskiej, Kargasa i jeszcze paru innych, że ich nie wymienię, aby nie powodować u niektórych kaczej skóry. Oni przynajmniej nie mieli trudności z pisaniem ostrych komentarzy, które czyściły ten portal z zalewu grafomanii. Fakt, że teraz strach się odezwać, a wszystkim wszystko się podoba (?) /chyba, że zdarzy się dobry wiersz i warto się do niego przyczepić, tak dla jaj, w ramach konkurencji, a i to nie jest złe, bo niektórym podnosi adrenalinę nieco i sprzyja pisaniu/. Przydałby się więc ktoś taki na ich miejsce, kto śmiało wskazywałby złe wiersze, faktycznie złe i nie piałby pochwalnych hymnów znajomkom, tylko dlatego, że są znajomkami z tego, czy innego portalu. Są więc sposoby na podniesienie poziomu, chociaż t.zw. poziom w poezji zwykł się już rządzić własnymi prawami, ale to już temat na inną bajkę.



Edytowane przez Elżbieta dnia 23.06.2010 11:52
wariometr Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
Szady siebr Daniel
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 238
Miejscowość: Mazury
Data rejestracji: 12.06.09
Dodane dnia 23.06.2010 10:08
Zamiast oglądać się na innych i beczeć na poziom portalu zwróćmy lepiej uwagę na poziom własnych utworów i słów.

Śmieszy mnie "stękanie" za tymi, co odeszli. I co Wy sobie myślicie? Jak wrócą "starzy" to i poziom wróci?

Typowe myślenie. Tacy ludzie tworzą ten kraj? Użalanie się nad tym, co było. Zamiast wziąć się w garść i stworzyć coś nowego.

Ja spadam. Nie płaczcie. Wrócę. Idę tylko pracować.

:P


http://obrazstanubraku.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
Idzi
Użytkownik

Postów: 56
Miejscowość: Kraków/Połaniec
Data rejestracji: 16.01.09
Dodane dnia 23.06.2010 09:21
Witajcie wszyscy,
Baribal zapowiadał swoją nieobecność na PP chyba ze trzy tygodnie temu, niektórzy wymienieni przez Was logują się na PP, jednak nie dają głosu, a szkoda. Przyjemnie było ich poczytać. Sądzę, że niebawem wrócą. A Tobie Bronku kto pozwolił znów się urywać. Masz przyzwolenie, ale nie na długo, pamiętaj. Przemierzając Polskę zaglądnij, wszak namiary masz, a sprawisz wielgachną radość.
Pozdrawiam wszystkich, Idzi


Ubicumque felix
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
IRGA
Użytkownik

Postów: 308
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 04.02.09
Dodane dnia 23.06.2010 07:07
A gdzie zapodziali się whambam i baribal? A mastermood? Zrobiło się pustawo.
Bronku, Ciebie nikt nie jest w stanie zastąpić :)
Pozdrawiam
Irga
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
kozienski8
Użytkownik

Postów: 250
Miejscowość: Obidza
Data rejestracji: 03.07.08
Dodane dnia 23.06.2010 00:04
Północ, idę spać a rana w Polskę ruszam, może kogoś spotkam, tutaj też mnie ktoś zastąpi, bywajcie dobrze, no i - ja wrócę,,


Bronek z Obidzy
Edytowane przez kozienski8 dnia 23.06.2010 00:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
kozienski8
Użytkownik

Postów: 250
Miejscowość: Obidza
Data rejestracji: 03.07.08
Dodane dnia 22.06.2010 23:21
Dzięki Fart, Powiem słowo do Wszystkich, nie tylko tym wymienionym nalezy się dobre słowo, czekam tylko niech ktoś też mnie wyręczy, czy zapomniało się już o:Danielu Jeżowie, Christosie Kchargasie, Robercie Fursie, Kołodziejskim, znałem jeszcze innych, którzy zrobili tutaj nie mało roboty, niektórym jest teraz wygodniej bo i konkurencja się zmniejszyła, kij z tym poziom się zmienił, czekam na innych,


Bronek z Obidzy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
Fart
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 26
Miejscowość: wielkopolska
Data rejestracji: 03.10.08
Dodane dnia 22.06.2010 23:09
stani, ha, też pomyślałam o Jacku. Przypominam sobie jego wiersze i komentarze, aktywne uczestnictwo i żywe dyskusje pod wierszami.
Bronku, fajny watek wrzuciłeś.
pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
kozienski8
Użytkownik

Postów: 250
Miejscowość: Obidza
Data rejestracji: 03.07.08
Dodane dnia 22.06.2010 23:07
Stani, czy Ty umiesz czytać?O co mi chodziło wyjaśniłem, napisałem ze nie widziałem, skomentowałem co tutaj wyczytałem, a co Ty myślisz że tutaj tylko wypada słodzić? czym byłby , (już prawie jest) ten portal, blogiem i jeszcze coby każdy sobie niekorzystne komentarze moderował, byłeś tutaj wcześniej, siedziałeś jak mysz pod miotłą, ja, czy to grafoman, czy lepiej piszacy, byłem zawsze bronkiem z Obidzy, nie wstydziłem się tego, dałeś wczoraj linka do komentarza jaki wystawił Ci Józef Baran do książki którą sam mu wysłałeś, mojej nawet z drukarni darmo nie dostanie, chyba że sobie kupi, czy mnie ktoś kocha? pewnie znalazłby sie taki, czy nienawidzi? mam pytać kto?
Jacka Kukorowskiego też pozdrawiam B,


Bronek z Obidzy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
stani
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 47
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 17.03.07
Dodane dnia 22.06.2010 22:51
. Bronek , fajnie , znalazłeś zastępczy temat , mnie brakuje KUKORA, A tY ZRYPALEŚ MNIE JAK PSA NIE WIDZąc nawet mOJEJ KSIĄżKI na oczy , dlaczego "? ... bo tak .. , nad którą posiedziałem sobie trochę , rozdziały , ilustracje w temacie itp ....... [---], pozdrawiam

________________________________________
Fragment komentarza zawierający wycieczkę osobistą został usunięty. Prosimy o powstrzymanie się od takowych.

moderator2



...
Edytowane przez moderator2 dnia 23.06.2010 11:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
kozienski8
Użytkownik

Postów: 250
Miejscowość: Obidza
Data rejestracji: 03.07.08
Dodane dnia 22.06.2010 19:53
Elka, a czy to sprawdzona wiadomość,? bo skoro On przy kociołku, to chyba nic mu nie grozi, ale odezwać się powinien, może ruszy go moje słowo jak powiem, MAM SZAŁAS NA PRZECHYBIE, PIĘKNIEJSZY NIŻ DOMEK W MIEŚCIE, a tutaj zagladam, hej!!


Bronek z Obidzy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
Elżbieta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 304
Miejscowość: Darłowo
Data rejestracji: 04.01.09
Dodane dnia 22.06.2010 19:45
Jeśli to może naprowadzić na jakiś konkretny ślad, to GÓRAL BAGIENNY w swoich "Słowach płochliwych" informuje, iż czuwa przy Babiej Górze:

...czuwam chłopaki !

na skraju Czarnej Hali czuwam przy szałasie
który odfrunął wraz z zapachem żurku Winiary
na dobrze uwędzonym kociołku

i wy czuwajcie


.../cytat/


wariometr Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
kozienski8
Użytkownik

Postów: 250
Miejscowość: Obidza
Data rejestracji: 03.07.08
Dodane dnia 22.06.2010 19:32
No jasne ze sklerotyk ze mnie, dawno temu już myślałem o naszym Henryku z Gandawy, zasłużył On się nam nie mało, pozdrawiamy, hej!!!


Bronek z Obidzy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 22.06.2010 18:53
Bronku - a pewnie, że tak. Przede wszystkim chodzi o ludzi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: APEL GÓRALA
kozienski8
Użytkownik

Postów: 250
Miejscowość: Obidza
Data rejestracji: 03.07.08
Dodane dnia 22.06.2010 18:53
IRGA, teraz wróci, jaka by nie była z niego bestyja, ale wychowanie i dobre maniery posiada, , Dziewczynom się nie odmawia, Góralu i inni, hej!!


Bronek z Obidzy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 11
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 436
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: atramentowapanna

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

66814270 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005