poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMCzwartek, 25.04.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
FRASZKI
Chimeryków c.d.
,, limeryki"
Co to jest poezja?
EKSPERYMENTY
playlista- niezapomn...
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Bank wysokooprocento...
Monodramy
Ostatnio dodane Wiersze
Tryptyk z czapy
by nigdy nie zaszło ...
Marionetka
Ti ti ta
Oczekiwać złota od p...
GENEZA BUNTU
Od ust do ust...
walkwoman
taki spokój jest prz...
ISIDORE LILLIAN (oko...
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | FORUM - czyli o wszystkim co interesuje poetów i nie może być gdzie indziej zakwalifikowane
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
green girl
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 111
Miejscowość: krk/jadachy
Data rejestracji: 19.10.07
Dodane dnia 21.02.2008 16:14
radzę wziąć głowę pod zimny prysznic i się zastanowić nad samym sensem założenia tegoż wątku.
pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
Bartosz S
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 14
Miejscowość: Kożuchów
Data rejestracji: 09.11.07
Dodane dnia 21.02.2008 14:26
pięknie, nie zauważyłem czegoś co mogłoby kogoś urazić a tu... upomnienie. Wolność słowa hmmm gdzieś uciekła nie raczej nie, wolność słowa jest zakazana. Czyli jeżeli komuś nie pasuje prawda - zostaje ona tłumiona ( na takiej stronie????) stwierdzam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
Bartosz S
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 14
Miejscowość: Kożuchów
Data rejestracji: 09.11.07
Dodane dnia 21.02.2008 13:56
:) jak bardzo łatwo jest
Was sprowokować :)

[---]

Krzysztof Kleszcz słowa Twoje "wreszcie się puknij w łepetynę" hmmm dopij tą kawkę na obrazku awatara i poszukaj siebie dobrze

______________________________

W związku z niezastosowaniem się do ostrzeżeń Moderatora oraz przyznaniem się do prowokowania Użytkowników (patrz: wyżej) otrzymuje Pan upomnienie na mocy 25 pktu Regulaminu serwisu. W przypadku kontynuowania prowokacji zostaną wyciągnięte poważniejsze konsekwencje.

Obraźliwy fragment komentarza został usunięty.

moderator1

Edytowane przez moderator1 dnia 21.02.2008 14:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
Krzysztof Kleszcz
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 102
Miejscowość: Tomaszów Maz.
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 20.02.2008 22:51
Bartosz S. - wreszcie się puknij w łepetynę, powiedz przepraszam, albo poproś admina o wykasowanie wątku, czy cuś... ;-)
www.bialafabryka.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
ampm
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 40
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 20.02.2008 22:16
P. Bartosz S. nie wiem czy już Pan to zauważył, czy jeszcze nie, ale staje się Pan coraz bardziej, delikatnie rzecz ujmując, grubiański. Zaproponował Pan dyskusję, w której na w miarę rzeczowe argumenty odpowiada: lizusy, tworzycie klikę i jesteście głupi (czy ktoś wspomniał o Pańskim stosunku do nagrodzonego wiersza?). Proszę gorycz porażki znieść mężnie przy naparze z ziół, a następnie w ramach protestu wygrać kolejny konkurs i ostentacyjnie nie przyjąć nagrody (wtedy, zapewniam, zapiszę się do Pańskiego fanklubu). Gdyby jednak moja rada wydała się Panu wyzywająca, proszę się czuć wyzwany, bo zgodnie z Pańską złotą myślą w sytuacji krytycznej (obrażanie dam) jestem gotów na czyny uznane powszechnie za naruszenie nietykalności cielesnej
z poważaniem
am/pm
http://republika.pl/ampm Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
Bartosz S
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 14
Miejscowość: Kożuchów
Data rejestracji: 09.11.07
Dodane dnia 20.02.2008 21:31
no pięknie... a czy ja napisałem, że autor nagrodzony nie zasłużył - napisałem tak??? no cóż brak zrozumienia... hmmm tez tak bywa heh

___________________________________
Fragment komentarza z wycieczką personalną został usunięty. Proszę o powstrzymanie się od takowych.

moderator2

Edytowane przez moderator2 dnia 20.02.2008 23:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
Bogumiła Jęcek - bona
Użytkownik

Postów: 392
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 20.02.2008 17:47
A ja podpisuję się pod tym co rzekła i cicho i la i jeszcze złożę serdeczne gratulacje zwycięzcy:)))
http://czarnekoronki.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
la-winda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 117
Miejscowość: Warmia
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 20.02.2008 17:20
a ja nie wiem skąd się biorą nazbyt pochopne wnioski o przyjaciołowaniu - sztucznym, czy też prawdziwym.
Czyliż nie istnieje taka możliwość, ze pewną grupę ludzi niechby i na kartce forum, połączy zbieżność pogladów, przekonań? i to już nie kwestia oceny postronnych, czy owe połączenia działają w realu na zasadzie koleżeństwa/przyjacielstwa/małżonkowania prawdziwego, czy też sztucznego.
to samo dotyka owego argumentu o 'sytuacji krytycznej' i obronach. jeśli już o tym mowa, to ewentualnie jakiś nowy wątek rozpatrujący sytuację pod wzgledem socjo/psycho czy inno-logicznym (niechby i fenomeno). jednak rozpatrujący jako zaczyn poznania, pewnej dysputy nad wpadłą do głowy myślą. to względem powyższego

co do 'jęczenia', to ja używszy, więc czuję się w obowiązku wytłumaczyć z win. prosta ze mnie i wsiowa baba, to i słownictwo niewyszukane, ale nijakiego zamysłu pognębienia nie miałam. ino chęć powiedzenia tego, co zaobserwowałam w różnych miejscach i czasach. ze dopiero po ogłoszeniu wyników 'wynikają' takie kwestie.
za słowo, jeśli wzniosło urazę, przepraszam, za zdanie swe w tej kwestii nie :)) to odnośnie powyżejszego

a co do mówienia, co się chce - takoż właśnie Pan, jak i cała reszta, zatem jako żywo, impas? ;)
rzecz jasna to już taki zadrowaty żarcik (czy tam wydrowaty)

czułki :)


jestem anonimowa! :]
http://wierszalotka.blogspot.com/search/label/obrazzzki Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
Bartosz S
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 14
Miejscowość: Kożuchów
Data rejestracji: 09.11.07
Dodane dnia 20.02.2008 13:20
Ironia - nie zauważyłem, ale cóż.
Widzę, że robi się kółeczko sztucznych przyjaciół:) Zastanawiam się czy w sytuacji krytycznej bronilibyście siebie nawzajem czynami (pomoc) nie tylko słowem. Napisać coś jest prościej niż... zrobić - pewnie zaraz znów się oburzycie... ale i tak będę pisać to co chcę i to co myślę a nie to co komuś pasuje:)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
green girl
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 111
Miejscowość: krk/jadachy
Data rejestracji: 19.10.07
Dodane dnia 19.02.2008 09:59
Czemu przeszkadza aż tak, że tylko jedna osoba decyduje? przecież co miesiąc wybiera ktoś inny i każdy ma możliwość wzięcia udziału co miesiąc w konkursie. 12 podejść. co więcej, tematyka co miesiąc się zmienia. a to lepsze niż wziąć udział w jednym konkursie, gdzie te 12 osób od razu by wybrało jeden. Nie sądzi pan, Panie Bartoszu S.? Zgadzam się zupełnie z cicho, z tym, że ja brałam udział w konkursie i jestem z tego zadowolona. z samego udziału.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 19.02.2008 07:43
Do pana Bartosza - a nie wyczuł pan ironii w moim pierwszym poście? Poza tym - nie zwracałem się do pana personalnie - to dlaczego pan do mnie pije?
Pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
cicho
Użytkownik

Postów: 345
Data rejestracji: 09.03.07
Dodane dnia 18.02.2008 20:52
Odnoszę wrażenie że gdyby była taka możliwość całowalibyście stópki jurorom żeby tylko wygrać lub chociaż tylko dostać autograf.

żenujące i (według mnie) obrażające uczestników tego konkursu. jak rozumiem zabrakło argumentów. otóż jeśli nie odpowiada Panu konkurs, to można znalezć w "aktualnościach" mnóstwo informacji o innych zmaganiach poetyckich. taki pomysł miała administracja portalu i dobrze, że pomysł się realizuje.

to Pana post po ogłoszeniu wyników wygląda na wypowiedz osoby urażonej tym, że Jego tekstu nie dostrzeżono w konkursie. cóż, można się było spodziewać postów w podobnym tonie.

pozdrawiam.

ps. nie brałam udziału w konkursie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
Bartosz S
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 14
Miejscowość: Kożuchów
Data rejestracji: 09.11.07
Dodane dnia 18.02.2008 20:41
hmmm...
mam prawo mówić i pisać to co chcę przekazać...
Tych wszystkich którzy mruczą coś o rodzinie o mamie , tacie, cioci chwalącej wiersze chcę uspokoić :) moja rodzina jest zamknięta na sztukę i wręcz przeciwnie tłumi to co mam w sobie a nie pobudza do tworzenia.

Odnoszę wrażenie że gdyby była taka możliwość całowalibyście stópki jurorom żeby tylko wygrać lub chociaż tylko dostać autograf. Dalej uważam, że jedna osoba to za mało -
To wielkie oburzenie słowa typu jęczy, płacze i takie tam różne wesołe komentarze związane z moim postem sprawiły że odczułem coś co nasunęło mi pewną myśl- czy mam do czynienia z kimś godnym rozmowy czy nie do końca...


P a n i e "r o y" zmienia pan zdanie zauważyłem chwiejność w wypowiedziach no cóż niektórzy idą za większością ja cenię jednak osoby, które mają własne zdanie tu zauważyłem przeciwieństwo




Szpilowyhajama, nieza ukłon dla Was za wewnętrzny poziom...






Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
w łodzi mierz
Użytkownik

Postów: 50
Data rejestracji: 15.10.07
Dodane dnia 18.02.2008 20:05
Może, ale po co atakować personalnie?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
Kuba Sajkowski
Użytkownik

Postów: 479
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 18.02.2008 18:46
no bo to taki typowy płaczizgrzytaniezębów
bo ciocia powiedziała że ładne i z uczuciem a tu nie przeszło
i jak tu zaakceptować taki okrutny werdykt?


http://jacobsen64.blox.pl/html Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
nitjer
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 547
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 18.02.2008 18:37
Rzeczywiście zasady powinno krytykować się zaraz po ich ogłoszeniu, a nie dopiero po podaniu wyników. Uważam, że konkurs w obecnej formie jest dobrze pomyślany i został sprawnie zrealizowany oraz sprawiedliwie oceniony. Zwycięzcy gratuluję. Też zamierzam wziąć udział w lutowej edycji :)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
nieza
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 212
Miejscowość: Śląsk
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 18.02.2008 18:33
Kochani, każdy wątek obrażony jest wątkiem ze wszech miar słusznym, a szczególnie jeśli jest on obrażony na wyniki konkursu . No i jest kolejna afera, mój wiersz nie został nagrodzony a nawet wyróżniony. W tej sytuacji ja nie mam wyboru, zemszczę się i wkleję coś na luty ! :D



Edytowane przez nieza dnia 18.02.2008 18:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
la-winda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 117
Miejscowość: Warmia
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 18.02.2008 18:21
ja podpisuję się pod tem, co rzekła Cicho.


zastanawia mnie, czemu nie jęczy się o zasadach, kiedy się czyta te zasady (regulamin) na początku, a dopiero po ogłoszeniu wyników? przecz konkursy, to ni obowiązek, ani jakiś nabór do czegoś tameś


jestem anonimowa! :]
http://wierszalotka.blogspot.com/search/label/obrazzzki Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 18.02.2008 17:22
Racja, jak Maliszewsi i jacobsen/Sujkowski. Mam dodatkowo taką małą satysfakcję - miałem wyrzut, że wobec wiersza autora (02.02.08)nie wypowiadałem się o wierszu (podtrzymuję, dobry, ale nie zachwyca) mówiłem o Murmańsku. Potem było mi głupio, że wychodzę na tego, co się nie zna i bajki opowiada. Teraz mam satsfakcję - że nie tylko mnie Murmańsk ruszył.
Co do autora postu - wiadomow było z góru., że jeden ocenia. Było się nie wklejać. Poza tym - mówili inni - formuła taka a nie inna - pozdrawiam wszystkich, z refleksjami na ten tematr :)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: tylko jedna osoba do wyboru wiersza
Kuba Sajkowski
Użytkownik

Postów: 479
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 18.02.2008 17:05
no i w sumie wygrał świetny wiersz, więc nie ma co dyskutować


http://jacobsen64.blox.pl/html Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 438
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Notopech

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

67069970 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005