poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMSobota, 20.04.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
FRASZKI
Co to jest poezja?
EKSPERYMENTY
playlista- niezapomn...
Chimeryków c.d.
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Bank wysokooprocento...
Monodramy
,, limeryki"
Ostatnio dodane Wiersze
W kapsule
Kiedy jestem za oknem
do trzech razy.. ..s...
Zabawa
Metafora na ławce
Marzenie o niebie w ...
Co widziały i co sły...
Julia Milu
Roszada w niedoczasie
Miłość
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | HUMOR | DOWCIPY
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 02.04.2010 09:02
Pieronie Mariko, jak to sie dzieje, ze ty wdycki, mos dwa żółtka wWielkanoc w jajku,a jo inno jedne musza fcinać?

Dyć ty stary łosle, jo tys jedne jym, drugie biera na licka, (na maseczka) po co mom sie pudrować.


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 01.04.2010 06:48
Uwaga Od 01 kwietania A.D.Poezja Polska ma 5 moderatora. Jest nim Szpilowyhajama z Lublina. Teros sie za poetkow i poetow weznie, bydom piszczec jak hyndyka przed Wielkanocom.

Pyrsk ta informacja jest na Prima Apris. Ale wos nabroł co?


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 31.03.2010 22:05
Sokrates pyto sie Platona,tyn bajtel co siedzi koło ciebie jest synkiem niewolnika? Niy mistrzu, to Asor syn senatora. Daleko zajedzie łodpowiedzioł Sokrates, śmierdzi jak jo.


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
inkunabuł
Użytkownik

Postów: 122
Data rejestracji: 25.10.08
Dodane dnia 30.03.2010 22:26
W Weimerze spotkali się na wąskiej ścieżce w parku Goethe i pewien krytyk literacki.Zobaczywszy Goethego krytyk warknął:

-Nie ustępuję drogi durniom!
-A ja tak !-odparł Goethe i zszedł na pobocze.:):)


iskra jest początkiem /absolutem -ogień(...)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 17.02.2010 15:42
Moj kamrat Zygmunt Sokól, łod 1981 roku jest koło św.Pyjtra, A czy dali pisze wiersze?

Pozwol moderatr że jego twórczość kuknie w Poezji Polska.

Nierzadko i lew srogi
da sobie przyprawic rogi.

Dobrze,że radny-
źle,że niezaradny.

W pracy miał zawsze dobre wyniki
był specem od spychotechniki.

członkiem Robotniczego Forum Literackiego w Zabrzu.


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
inkunabuł
Użytkownik

Postów: 122
Data rejestracji: 25.10.08
Dodane dnia 16.02.2010 18:57
Dowcip należy do tego z kategorii gombrowiczowskich -"gwałtu przez uszy" .Nie chcesz ,ale musisz wysłuchac(doswiadczone na własnej skórze):

"ginekolog to facet ,który szuka problemów tam ,gdzie inny znalazłby przyjemnośc."


iskra jest początkiem /absolutem -ogień(...)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 16.02.2010 10:18
Uczta Platona

-Pieronie, Hanik, dyć jak tak bydzies fedrowoł tyn śniyk przed fortkom, to ani go do 1-maja niy skludzis.
-Słaby jestem jak pieron.Moja ślubno mi kupioła Wielcy Filozofowie, no i czeba sie uni ślypia wyrobić, juz Arystotelesa tom I łobskoczył, drugi, niy cały, a dzisioj zech kicholym kryncioł w Uczcie Platona. Godom ci Francik, te czytanie, jest gorsze, jakbym z chodnika wyfdrowoł z 'Pstrowskigo" 18-16 ton woglo, cztom czytom, by za 10 minut nazod kuknąc, co zech czytoł, baska, cięzko mo jak pieron.
-Wiela to roboty, szczel tym czytaniem, a zyrkej na Zimowo Olimpada? Wiys jak to nasz sztajger wdycki godali "Niy do psa kiełbasa".

Lublin,16.lutego.2010 rok Hanik Jan Majowski


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 15.02.2010 07:50
Sylenowa poetka

-Niech to pieron szczeli Francik jo juz z mojom Klarom niy poradza wyczimać, pisze i pisze wiersze cały dzien,jakby mie niy było ganba , naszych wnukow, to biera rozwod z mojom ślubnom Sylnowom poetkom.
-Co ty niy godos Gerar, pados ze sie paraduje w masce Sylena? Jo wdycki czytom jej wierzse w Poezja Polska, jak widza to jom tam nickowe poeci kfolom a kfolom.
-Może, jej myśli kukom w jakim tomiku? Ale co z tego ja Gerda, juz zapomniała jak sie robiom Ślonskie kloski, rolady,karminadla,swojskie nudle (makaron), a łostatnio dzwonioła do swojej mamy jak sie parzi hrbata, godom ci Francik, o niy jest ta baba co była 40-lot tymu, juz pieronie niy wiym co mom robić.
-Jo jakbym był tobom ,zadzwonia do teg moderatora, i mu powiem zeby ujanioł w Poezja Polak że Gerdowe nicki majom maska Sylena.
-A co bydzie jak moderatorym bydzie baba? A kobiyta za kobiytom fuknie w łogiyn.

Lublin,15.lutego.2010 rok Hanik Jan Majowski


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 14.02.2010 07:26

Walyntynowo iskalino

-Serwus, Franci, dobrze żech cie trefio. Poć gichnym za nasze ślubne Walentynki.
-Tyskie, łod serce, czymu niy. Jedna Walentynka to mi wdycki w kancioku tompie, ta coś Karlik poderwoł w Mocce szarlejski.Jak jej pieronie było na imie?
-Niy wspomiej mi ło Yrmie, bo gysi skory dostowom, a to ze była szwarno, i miała kudła jak Violetta Villas, ino ze czorny tys inno sprawa.Dobra powiym ci czymu mi sie niom chepło. Po wydojeniu Jabola i dwuch kaw. poszedli, my do mojej ancli (pokoju) prykol zimny juz czkoł, jo sie seblyk do Adama ( rozebrał) łona do Ewy, no fuk pod pierzina, a tu naros czuja jak moje piesi robiom sie gorkie, jej długie paluszki łechcom i łechco, a miała takie szykowne jak chebama,Fainareta.
-Co ty fandzolis,matka Sokratesa niy była położnom, ino pomogała akuszerką,boroczka dorobiała do chleba.
-Niych ci bydzie, no i w koncu zech kuknoł, na piersi co mnie tak dobrze, pirzina sibnoł.patrza na moje biołe piersi, a ponich maszyrujo 100-300 wszów, co sie spuszczali z kudłow że chorzowski Walentynki.

Lublin14.luteg.2010 rok Hanik Jan Majowski


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 13.02.2010 07:25
Bydom ciepać bergoma

-Dziadku, musza cie dzisioj cmuknąć w licko. Moja pani z polskigo dała mi 6-stka z +, i kozała mi pedziec zebyść przestoł fandzolic w poezji polska, bo to niy jest Gwara czysto Ślonska a za tyn wiersz Gołębiorze, to Śląscy chodwcy gołębi za tobom bydom ciepać beroma(kamienioma) jak za Sokratesym 399 p.n.e za jego pierzinski ateizm.
-Ale ześ mnie pieonski śpiku z ruszył. Wela mo lot ta twoja pani? I skond pochodzi?
-Pochodzi z Sosnowca,a urodzioła się w Będzinie.
-No to jo juz wszystko wie. dom ci Pawełku na nowy laptop, a powiyc pani zeby ta 6+ dała profesorowi Janowi Miotkwi. Wdzis wnuczuk, jest tako pani profsor w Zabrzu co dostała zadanie za niybski kumuny by zniszczyć Ślonsko Gwara,a jakby sie dało tom jom wyciąc do korzyni.
A tej twojej pani powiy, ze twoj dziadek pedzioł,"mogom ciepac bergma" umierać w koronie to niy gańba". Dobra dos na dzisioj fandzolyni , msza sie łobylać jada do Katowi, na spotkanie z POETOM ŻYDOWSKI, co pon Aleksander jest ło 1-rok moczy łodymnie,ale w pisaniu ło kupa lot nad dymnom.

Lublin.13.lutego.2010 rok Hanik Jan Majowski




Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 12.02.2010 10:07
MODERATOR

-Dziadku, Co to jest moderator internetwy?
-Pałełku, moga się strzimać łod głosu?
-Czego sie bojs? Taki srogi rajca, a juz w galot robis.
-Na razie niy śmierdzi. Jak tak to ci powiem ale zawrzi drzwierze żeby zodyn niy słyszoł. Widzis moderator to jest taki chłop,może byc nim baba, co czuwo, nad nickoma, zeby jedne nicki drugiem nickom niy pluli do gęby, czyli robi szystko zeby a forum była płno kulturka bo inaczej taki nickowy beblała wyfurgnie z Poezji Polskiej.
-Co ty zas Dziadku godos, Kaj jak kaj ale w Polski Poezji, z kilometra wonio kulurkom.
-Moze mos i racjo.Dwa dni tymu, pod wierszym Aeksandrem, inaczej woniało.no i moderatory mieli kupa roboty, musieli beblałom dać po palcyska.zeby łodechciało im sie poltyki.
-To na wybory 2010 roki tys poeci niy mogom iść?

Lublin,12.lutego.2010 rok Hanik Jan Majowski


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 10.02.2010 12:06
KREPLOWY CZWORTEK

-Mariko, a kaj sie to żaś stroisz?
-Jako kaj po kreple maszcza do Bartonia, momu tusty czwortek
-Pieronie babo dyć Tusty czwartek,jest jutro.A zresztom to za kumuny czeba było stoc w raji 6 -godzin za kreploma.Jo jest pieronie ciekawy Mariko czymu my na Ślonsku na kreple godomy niy pączki ino kreple?
-Dowomy szacunek do Pani von Kreplowyj z Wiednia, Jak Jan Sobieski sie zblizoł do Austrii, to Pani von Kreplowo. piekła paczki, i futrowała wojsko polskie, żeby mieli sioła do chaje i pokonali Turków.
-Widza dziubeczku zes jest z historiom na ty.Jak ta to lec po te kreple.A jo kukna w Hazardowka, ciekawy co poseł poeta Stefaniuk zas siknie byłymu premierowi Millerowi , zeby było na Wiejski wysoło?
-Zaś fandzolis, posłowie sie mogom chichrać, jak majom ciepłe stołki, i w bufecie syjmowym kreple jak hełm po złotowce.

Lublin,10.lutego,2010 rok


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 10.02.2010 08:49
KEJ KUKNIE PROWDA ?

-A co tak Wnuczku ćwierć godziny czimos rynka w gorze?

-Bo jo Dziadku chca Ci cos pedziec?

-Godej,ale bez jokanio, i zebym niy musioł kokac do bajtlika,żeby ci dacna now komputer?

-Dziadku nasza pani w Szkole czytała no wiersz tej poetki co bez cyganstwa pisze wiersze w Poezja Polska, niy pamietom tytułu tego wiersza bo mom pamiec tako jak ty Dziadku.

-Ej chamuj sroła. znom ta pani Janina 61 szykwno dziołszka, a licka o pełne, jak cza.

-Ta ślodzoczka na pisała wiersz o Wieży, o ich bohatera, niy kozała nom sie pani tego fajnego wiersza nauczyc na pamiec, ale juz połowa klasy umi .Dziadku jako jest prwda z tom wieżoł.

-I jo Hanysku wdycki sie wduchu myśla Kej kuknie prwda? Żukrowski w 1998 r posłoł lis do byłego Mnistra Górnictwa i Energetyki Janowi Mitręgowi, tak Wojciech pisoł.
Przyznam Ci się,kilka razy próbowałem dojść prawdy o obronie wieży spadochronowej.Że walczyli i zginęli,że byli harcerzami i wsaniałymi chłopakami,to pewne. Natomias,że nie dało sie ustalić nazwisk,że sie rodziy o dobrą ich sławę nie upomniały, to mnie zastanowoiło (...)

Lublin, 10.lutego.2010 rok Hanik Jan Majowski
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 09.02.2010 20:29
Tak udało sie jak ślepej kurze ziarno.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
konto usunięte 7
Użytkownik

Postów: 156
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 09.02.2010 20:19
No, no Szpilowyhajama...powiodlo się :)))


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 09.02.2010 18:50
Pieronsko szkoda że szwarno Barbara Mazurkiewicz niy jest mojom wnuczkom, bym niy musioł tak długo czekac na wuczka, abo wnuka. A co bydzie jak sie podo do DZIADKA?

Szanowno poetko. O tak bym sie chcioł paradzić jak pani pod swojem nickiem?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
konto usunięte 7
Użytkownik

Postów: 156
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 09.02.2010 18:40
Szpilowyhajama napisał/a:
Zaś pieronie klapa. Chca sie pokfolic, jakie mom na głowie lukate włosy, i zeby poetki, je podziwiały. No i co klapa, niy poradza fotki wysłac, a moderator 03, tomaczy i tomaczy jak to zrobic, a baska(głowa) nic niy kapuje, czuja ze nasz opiekun mo anielskie cierpliwośc Trudna zaczekom nas 6 wnuczek bo mo kuknąć na świat, i pokoze Dziadkowi jak sie psywo fotki do Poezji Poskiej.

Lublin,09.lutego.2010. rok


HA!!
Najlepszy kawał dnia :))))


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 09.02.2010 18:22
Zaś pieronie klapa. Chca sie pokfolic, jakie mom na głowie lukate włosy, i zeby poetki, je podziwiały. No i co klapa, niy poradza fotki wysłac, a moderator 03, tomaczy i tomaczy jak to zrobic, a baska(głowa) nic niy kapuje, czuja ze nasz opiekun mo anielskie cierpliwośc Trudna zaczekom nas 6 wnuczek bo mo kuknąć na świat, i pokoze Dziadkowi jak sie psywo fotki do Poezji Poskiej.

Lublin,09.lutego.2010. rok
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 09.02.2010 16:50
Sztajger jo jest ciekawy jak pieron czy poseł Stefaniuk juz wydoł tomik wierszy?

Francik, niy politykuj, dej sie do roboty, czeba w piontym bloku szczelic anbruch. (łata spogowa)

Dyć niy fandzola ło polityce a ło Pezji Polskiej.

Jak tak to co innego .A co to jest za Stefaniuk

To jest poseł z PSL. co w hazartowce sie spytoł Kaczyńskigo Jarka czy umi grac golfa?

Fajny mi to poseł jak dupa sie dupy pyto czy mu grać.

Lublin,09.lutego.2010 rok




Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Humor i inna rozrywka
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 09.02.2010 16:22
Zasś jutro że swojom ślubnom, kije do pacie i wio Nordic Walking, niby to spacyr, niby to sport,a jo jeszcze coś szukom do ducha. To że dreptomy w śniegi 2.5 a może i 3-kilome do Ratawca II, to jest wioska 10 kilometrów łod Lublina z tamtont smyca w rugzaku ( w plecaku) chlyb lepszy jak halbka, i jeszcze bele jakie maszkiyty. A jednak najważiejsze jest to zeby spotkać byłego 93-letniego Sołtysa, łostatn roz żech z nim godoił przed Wigiliom 2009 r. prawie borczek wyrzinoł koleczko jako sedes do hazla, bo sie paradzi na placu, a umys byłego Stołtysa-poety jest jasiejszy. niz majom nasz farorzyczek po KUL.

Lublin, 09.lutego.2010 rok


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 438
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Notopech

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

67041708 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005