poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMCzwartek, 28.03.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Chimeryków c.d.
playlista- niezapomn...
Bank wysokooprocento...
Co to jest poezja?
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
poezja,org
Ostatnio dodane Wiersze
Oko
Marina z wlewek
Na początku
Przebudził się
Miniaturki na wesoło
kino objazdowe
do siebie
wielki post, wczesna...
kalki
Deadline
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | FORUM - czyli o wszystkim co interesuje poetów i nie może być gdzie indziej zakwalifikowane
Strona 8 z 10 << < 5 6 7 8 9 10 >
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
moderator4
Administrator

Postów: 2190
Data rejestracji: 09.06.07
Dodane dnia 01.09.2018 00:16
Szanowny Panie Januszu.

Ostrzegałem kilka tygodni temu w bardzo stanowczy sposób wszystkie zainteresowane skonfliktowane osoby, że w ten sposób w końcu zareaguję. Mimo to spór był uporczywie kontynuowany. Liczyłem, że z upływem czasu stopniowo wygaśnie. Dlatego nie wtrącałem się w te bezustannie irytujące mnie spory - do pewnego czasu. Niestety konflikt zaczął nasilać się w wielu wątkach. Musiałbym je wszystkie zacząć usuwać. Nie interesują mnie wydarzenia na innych portalach. Na tym nikt nikomu nie będzie zabraniać publikowania, wywyższać się i stawiać do kąta. Prowokować "felietonowymi" zjadliwymi aluzjami. Czy wygadywać, że on to jest jakaś "wyższa liga". Wszyscy mają tu równe prawa. I jeśli respektują podstawowe reguły gry, powstrzymuję się od wszelkich interwencji, jakiegokolwiek pouczania czy blokowania kogokolwiek. Jeśli jednak ktoś woli się - z uporem godnym lepszej sprawy - awanturować, zmusza mnie tym samym do działań, których podejmować nie lubię. Osoby, które zablokowałem będą konsekwentnie zablokowane przez najbliższy miesiąc. Jeśli po odblokowaniu podejmą jakiekolwiek próby wznawiania awantur czy kwestionowania moich dzisiejszych decyzji, zostaną natychmiastowo zablokowane ponownie. Prowadzę ten portal od 2007 roku, też mam swoje doświadczenia i niejedną taką gównoburzę przeżyłem. Miałem też niejednokrotnie okazję obserwować jakże demonstracyjne odejścia z PP osób, którym wydawało się, że są tu najważniejsze. Nie mam więc najmniejszego zamiaru zmieniać swoich dzisiejszych decyzji czy przewidywanych sposobów własnego zareagowania na ewentualne działania osób teraz zablokowanych po ich odblokowaniu. Uprzejmie proszę to przyjąć do wiadomości.

Miło mi równie serdecznie odwzajemnić pańskie pozdrowienia.

moderator 4
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
Janusz
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 143
Miejscowość: Piaseczno
Data rejestracji: 16.04.16
Dodane dnia 31.08.2018 23:12
Szanowny Panie Moderatorze 4,

Wydaje mi się, że zrównywanie kata z ofiarą nie jest najszczęśliwszym pomysłem - z jednej strony grupka osób, które do tego portalu wnoszą wiele pozytywnych treści, z drugiej osobnik, znany z awanturnictwa na rozlicznych forach, nie tylko poetyckich. Rozumiem Pana chęć bycia obiektywnym, ale bez przesady... Czy nie lepiej byłoby po prostu skasować wątek (po uprzednim ostrzeżeniu), i w ten sposób odciąć możliwość kontynuowania awantury? Moim zdaniem byłoby to skuteczniejsze niż banowanie. Mam w tym trochę doświadczenia, bo sam przez siedem lat byłem właścicielem i administratorem portalu Na Łódce Poezji.

Serdecznie pozdrawiam.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
moderator4
Administrator

Postów: 2190
Data rejestracji: 09.06.07
Dodane dnia 31.08.2018 15:53
Dzień dobry Państwu

W związku z narastającymi do absurdu animozjami osobistymi pomiędzy użytkownikami o nickach TEUSZ i Bernadetta33, kkb, Edyta Sorensen oraz abirecka z drugiej strony postanowiłem czasowo zablokować konta wszystkich wymienionych użytkowników. Czynię to powodowany licznymi przypadkami naruszeń 29 pkt. Regulaminu PP. Na portalu użytkownik ma prawo do wyłącznie spokojnego i merytorycznego funkcjonowania. Bez przypisywania sobie roli nadrzędnej, ferowania apodyktycznych wyroków, ustawicznego prowokowania, zabraniania komukolwiek aktywności. Można ostro krytykować każdy tekst. Należy jednak bezwzględnie powstrzymać się od formułowania zarzutów ad personam wobec autora tekstów, nawet tych wydających się najsłabszymi. Wycieczki personalne na tym portalu zawsze były zdecydowanie zwalczane. Tak będzie i tym razem. Zwłaszcza, że wycieczki te zabrnęły tu tak daleko. Konta uprzednio wymienionych użytkowników zostają zablokowane do końca września br. Da to możliwość ochłonięcia wszystkim tak gorączkowo tu zaangażowanych w walkę o zdominowanie Serwisu PP. Jeśli po odblokowaniu w październiku br. walka ta zostanie tutaj na nowo podjęta, osoby zdecydowane dalej się tutaj bezsensownie wykłócać mogą zostać zablokowane bezterminowo.

Pozdrawiam wszystkich.

moderator 4
Edytowane przez moderator4 dnia 31.08.2018 15:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
TEUSZ
Użytkownik

Postów: 286
Data rejestracji: 12.01.17
Dodane dnia 31.08.2018 13:54
.
Drętwy gość, który pewno jest Jędrka kuzynem,
marzy sobie - autora usadzi "na minę"...
Starania o tyle nijakie
- jego słowa ciągną się szlakiem
tych, co w bramach "spijają się" ... winem.
.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
kkb
Użytkownik

Postów: 161
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.11.15
Dodane dnia 31.08.2018 13:40
Nie wiem skąd wynika różnica, może z tego, że wylogowałem się ze swojego profilu. Nie wiem.

TAK! O to chodzi, dajesz. Jesteś jak pies Łajka, jak Amstrong, jak łazik Curiosity. Gwiazdy, gwiazdy, gwiazdy, wszystkie mają teraz świcić na Ciebie. Teusz leci do Andromedy!

Dajesz! Pokaż co tam masz. Strzelaj do gnoja. Jak już zdobędziesz sławę i pochwalisz się ludziom z podwórka, to emerytkom z dzielni szcztuczne szczęki powypadają. Tyle lat ocierały się wzrokiem o tak światłego człowieka, o prawdziwego astronautę. Z żalu zaczną sprzątać po swoich psach. Człowieka z nie z tej ligi. Ba, nie z tego świata, na szczęście dla tego świata, człowieka ze świata internetów.

Cała naprzód!!!

Pozdrawiam, Mistrzu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
TEUSZ
Użytkownik

Postów: 286
Data rejestracji: 12.01.17
Dodane dnia 31.08.2018 13:25
.
Lepiej bawić się słowami
niż kumplować z marudami

#
Lepiej bez telewizora
niż oglądać wciąż Kaczora

#
Lepiej wieść żywot twardziela
niźli tchórza. Wciąż... "spierdzielać"

.
P.S - tak będę właśnie odpowiadał, jeśli tylko zauważę wasz wpis pod moją publikacją. Dzisiaj akurat jest brzydka pogoda, więc siedzę w domu. Lecz nie zawsze tak będzie.
.
Edytowane przez TEUSZ dnia 31.08.2018 13:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
TEUSZ
Użytkownik

Postów: 286
Data rejestracji: 12.01.17
Dodane dnia 31.08.2018 13:19
kkb - czy ty wszystkich oceniasz według siebie?
Przecież ten obecnie podany adres:

https://www.youtube.com/watch?v=nOubjLM9Cbc

różni się od poprzedniego:

https://www.youtube.com/watch?v=nOubjLM9Cbc&index=5&list=RDMMoSarZ7g1F-g

...
- lecz ani jednego, ani drugiego nie potrafiłeś "podlinkować" Doprawdy "zejdź ze mnie" i powróć do szkoły - akurat wakacje się kończą, to może i jakąś klasę dla dorosłych otworzą ...
Proszę ciebie - nie staraj się na siłę mnie sprowokować, jak zapewne zleciły ci pewne "panie" - nie ta liga
...
Tak, jak obiecałem - tak za moment zrobię - czyli na wasze marnej jakości zaczepki odpowiem za każdym razem nową publikacją. Ja mam ich setki - a wy niedlugo zapomnicie języka w gębach.
Edytowane przez TEUSZ dnia 31.08.2018 13:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
kkb
Użytkownik

Postów: 161
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.11.15
Dodane dnia 31.08.2018 12:59
https://www.youtube.com/watch?v=nOubjLM9Cbc

u mnie działało.

Pisz, pisz Stary. Wszyscy czekją na więcej. Jesteś tak odległą galaktyką. Przypominasz sobą, że świat blisko nas jest nieskończony.

Czekam z niecierpliwością na więcej o Jędrku. Fajnie, że wszystko będzie w jedym wątku. Niby śmieci się segreguje, ale jak dla mnie Ty masz dyspensę. Wal ile serewery zmieszczą. Abelard Giza ma rację, lepiej żebyście wylali się w chmurach Googla niz na ulice.
Jedyne co jest dla mnie straszne w twojej postaci, to to że Wami jest kurewsko łątwo manipulować. Jeśli nie znajdziecie ujścia w wirtualnych światach, to ktoś Was wykorzysta do zmiany prawdziwego świata. Mojego świata, a tego bym nie chciał. Komputer można wyłączyć i jest spokój. Zasłanianie okien nie jest już takie skuteczne.

Jak spotkam na portalu kogoś podobnego, to będę go kierował do Ciebie.
Widzisz jaki jestem spoko? Pomogę Ci. Słyszysz jak otwierają się wrota Twojej kariery internetowego guru.

Pozdrawiam, Mistrzu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
TEUSZ
Użytkownik

Postów: 286
Data rejestracji: 12.01.17
Dodane dnia 31.08.2018 12:08
Żona, którą zwie "Żabucha"
chce, aby ją częściej ... chwalił
nawet, gdy kotlety spali.

#
Sekretarka zdolna, młoda
to szefowi zrobi ... kawę
i postawi mu na ławę.

#
Baba, gdy się smacznie naje
chętniej chłopu się od ... graża,
co się bardzo często zdarza.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
TEUSZ
Użytkownik

Postów: 286
Data rejestracji: 12.01.17
Dodane dnia 31.08.2018 11:48
.
Rozeszli się ponoć w zgodzie.
Co ..? Nie w naszym to Narodzie.
Każdy z nich więc ruszył żwawo
swoją drogą. Dla nich prawą ...
.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
TEUSZ
Użytkownik

Postów: 286
Data rejestracji: 12.01.17
Dodane dnia 31.08.2018 11:33
kkb napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=nOubjLM9Cbc&index=5&list=RDMMoSarZ7g1F-g

;)

- i ty chcesz pouczać innych, jeśli nawet nie potrafisz wkleić porządnie adresu? Oto odpowiedź Google:
...
Podana fraza - https://www.youtube.com/watch?v=nOubjLM9Cbc&index=5&list=RDMMoSarZ7g1F-g - nie została odnaleziona.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
kkb
Użytkownik

Postów: 161
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.11.15
Dodane dnia 31.08.2018 11:04
https://www.youtube.com/watch?v=nOubjLM9Cbc&index=5&list=RDMMoSarZ7g1F-g

;)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
TEUSZ
Użytkownik

Postów: 286
Data rejestracji: 12.01.17
Dodane dnia 31.08.2018 10:34
.
Kominiarz Antoni ze Szczecina
pomylił był, gdzie stoi drabina.
Zaczął złazić z dachu
- no i skończył w piachu.
Złamana noga i dupa sina.
.
Edytowane przez TEUSZ dnia 31.08.2018 10:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
TEUSZ
Użytkownik

Postów: 286
Data rejestracji: 12.01.17
Dodane dnia 31.08.2018 10:20
kkb napisał/a:
Ciekawe, jak już pisałem.

Więcej Jędrka !
Dajesz !

...
A co ty tak nagle zmieniłeś ton wypowiedzi od tej z dnia:
Dodane dnia 30.08.2018 17:56

???

Ciekawe przeistoczenie, czyżby TWA się ciebie wyparło?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
kkb
Użytkownik

Postów: 161
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.11.15
Dodane dnia 31.08.2018 09:59
Ciekawe, jak już pisałem.

Więcej Jędrka !
Dajesz !
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
TEUSZ
Użytkownik

Postów: 286
Data rejestracji: 12.01.17
Dodane dnia 31.08.2018 07:58
.

.
P.S - nie mam pojęcia, skąd biorą się owe podkreślenia ostatnich słów i jak je usunąć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
TEUSZ
Użytkownik

Postów: 286
Data rejestracji: 12.01.17
Dodane dnia 31.08.2018 07:28
.
Dziś spotkałem Jędrka - ten szedł wprost, przed siebie.
Pytam - dokąd dążysz? Liczył mrówki w glebie
- odpowiedzieć nie raczył.
Czyżby nie wybaczył,
że wciąż się dopominam o zwrot swoich długów?

I takim sposobem narobiłem wrogów
w bliskim mi sąsiedztwie starego kolegi.

Pewno mnie czekają za to w piekle cięgi ...
.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
TEUSZ
Użytkownik

Postów: 286
Data rejestracji: 12.01.17
Dodane dnia 31.08.2018 07:26
kkb napisał/a:
Wyłapałeś literówkę, brawo. Pokaż się jeszcze troche. Plysss, no nie daj się prosić. Może coś o Jędrku? Te są niezłe. Poczucie wyższości miesza się z nieudolnością. Ciekawe, jak już pisałem.
Dasz radę, wierzę w Ciebie, cały wszczechświat Ci kibicuje. Polska Cię potrzebuje. Bo wszechświat i ta wyimaginowana potrzeba to już wszystko co Ciebie potrzebuje. Prawda ?
Pozdrawiam, Mistrzu.

"Uwarzasz" pisane u ciebie właśnie tak - przez "rz" - traktujesz / uważasz za literówkę?
Nie mam najmniejszej ochoty na jałowe dyskusje, prowadzące jedynie do kolejnych kłótni. Piszcie zatem sobie do woli - całe to wasze TWA - a ja będę robił swoje. Czytelnicy sami zadecydują, komu przyznać rację - odwiedzając mój wątek, albo nie. Jedynie - co mogę obiecać - to na każdy kolejny wasz prowokatorski wpis będę odpowiadał swoim tekstem z różnych gatunków, jakie już tutaj prezentuję.
Żegnam.
Edytowane przez TEUSZ dnia 31.08.2018 08:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
kkb
Użytkownik

Postów: 161
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.11.15
Dodane dnia 30.08.2018 23:09
Wyłapałeś literówkę, brawo. Pokaż się jeszcze troche. Plysss, no nie daj się prosić. Może coś o Jędrku? Te są niezłe. Poczucie wyższości miesza się z nieudolnością. Ciekawe, jak już pisałem.
Dasz radę, wierzę w Ciebie, cały wszczechświat Ci kibicuje. Polska Cię potrzebuje. Bo wszechświat i ta wyimaginowana potrzeba to już wszystko co Ciebie potrzebuje. Prawda ?

Pozdrawiam, Mistrzu.
Edytowane przez kkb dnia 30.08.2018 23:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TEUSZ (bronmus45)
TEUSZ
Użytkownik

Postów: 286
Data rejestracji: 12.01.17
Dodane dnia 30.08.2018 20:04
kkb napisał/a:
Ludzie nie patrzą na Twoje teksty, tylko na te gównoburze. Ja osobiście staram się zrozumieć Ciebie. Szczerze uwarzam,ze to niesamowite. Tak wielowątkową pojebaństwo to coś wartego uwagi.

Pozdrawiam Mistrzu.

Twoje natomiast mistrzostwo widać nawet tutaj - nie "uwarzasz"...? No i ta składnia zdań z dziwnymi końcówkami użytych wyrazów. Jednym słowem "miszczostwo" osoby, chcącej pouczać innych. Lepiej gdy powrócisz do swojego kręgu - tam ciebie zapewne zrozumieją i pochwalą.
Edytowane przez TEUSZ dnia 30.08.2018 20:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 8 z 10 << < 5 6 7 8 9 10 >
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 436
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: atramentowapanna

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

66808096 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005