poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUM ˇ KSIĘGARNIA "POEZJA"środa, 27.10.2021
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT

KSIĘGARNIA "POEZJA"

LINKI

KONTAKT

Szukaj


Ostatnio dodane Wiersze
Przeznaczenie
Szaro-czarny
Fantazja
żałobnik (cienie we ...
„Czartydach 2&...
kosztowna wiara
Polak potrafi?
Obrazek
Tęsknota
Bukiet dla przyjaciółki
Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
Parafrazy
playlista- niezapomn...
,, limeryki"
Memy wideo
EKSPERYMENTY
Potrzebuję Waszej ra...
FRASZKI
slam?
Rysiek
Pamiętam
Licznik odwiedzin
[licznik]
Julia Szychowiak w "Cafe Utopia" - Wrocław, 25.03.08
Imprezy, spotkania, wydawnictwaCAFE UTOPIA i organizatorzy zapraszają na DRUGI ODDECH, kolejne spotkanie z cyklu GRA PODWóJNA.
Tym razem jawnym gościem wieczoru będzie Julia Szychowiak, kto ukrytym, tego nie wie nikt prócz onego i onej. Jak spędzimy czas po spotkaniu, zależy tylko od nas.Miejsce:
Centrum Reanimacji Kultury
Jagiellończyka 10cd
Wroclaw

Termin:
25.03.2008 r., godz. 20:00

(za: www.nieszuflada.pl)
Dodane przez moderator2 dnia 18.03.2008 13:32 ˇ 2 Komentarzy ˇ 1374 Czytań Drukuj
III edycja konkursu im. W. Sułkowskiego - do 20.05.2008
Konkursy - ogłoszenia, informacjeOddział Łódzki Stowarzyszenia Pisarzy Polskich
oraz
Poleski Ośrodek Sztuki w Łodzi

ogłaszają

III Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Witolda Sułkowskiego

Przedmiotem konkursu jest proza poetycka. Organizatorzy oczekują zestawu tekstów o objętości nie przekraczającej łącznie 5000 znaków pisarskich ze spacjami. Prace opatrzone godłem (wraz z jego rozszyfrowaniem w załączonej, oddzielnej kopercie) należy nadsyłać do 20 maja 2008 r. na adres:

Poleski Ośrodek Sztuki
ul Krzemieniecka 2a
94-030 Łódź


z dopiskiem "Sułkowski"

Ogólna pula na nagrody wyniesie minimum 3000 zł i zostanie rozdysponowana zgodnie z decyzją jury. Przewiduje się przyznanie nagrody specjalnej dla utworu najlepiej realizującego poetykę bliską patronowi konkursu. Rozstrzygnięcie nastąpi 12 czerwca 2008 r. Więcej informacji: www.spplodz.pl.

Patron konkursu, Witold Sułkowski (1943-2003), to pisarz, dziennikarz, w latach siedemdziesiątych jeden z głównych animatorów politycznego i kulturalnego życia opozycyjnego w Łodzi, współtwórca nieregularnego kwartalnika literackiego "Puls" oraz czasopisma "Solidarność z Gdańskiem"; po internowaniu wyemigrował w 1983 r. do Stanów Zjednoczonych, redaktor w "Głosie Ameryki". Jako poeta wydał zbiór prozy poetyckiej "Szkoła zdobywców" (Paryż, Instytut Literacki 1976).
Dodane przez Rafał Gawin dnia 18.03.2008 12:41 ˇ 2517 Czytań Drukuj
Rod Mengham w POS-ie - Łódź, 26.03.2008
Imprezy, spotkania, wydawnictwaStowarzyszenie Pisarzy Polskich
Oddział w Łodzi
oraz
Poleski Ośrodek Sztuki

zapraszają na

WIECZÓR AUTORSKI RODA MENGHAMA

prowadzenie - Maciej Świerkocki

26.03.2008 r. (środa), godz. 18.00

POS
ul. Krzemieniecka 2a


Rod Mengham, brytyjski pisarz, krytyk literacki i eseista, jest profesorem współczesnej literatury angielskiej w Cambridge. Napisał m.in. książki o Charlesie Dickensie i Emily Bronte. Pełni także funkcję kuratora Works of Art w Jesus College, pisując o sztuce do rozmaitych czasopism i katalogów. Redaktor pisma Equofinality (z Johnem Wilkinsonem). Od 1992 r. wydawca serii poetyckiej Equipage. Współorganizator Cambridge Conference of Contemporary Poetry. Jako poeta opublikował: Polyalbum (1977), Glow Worms (1983), Feuds (1992), Unsung (1996). Jest także współredaktorem i współtłumaczem antologii młodej poezji polskiej Altered State: the New Polish Poetry. Przed laty Mengham wykładał na Uniwersytecie Łódzkim. W tym okresie powstał poemat Kobro, przełożony przez Macieja Świerkockiego i wydany nakładem Muzeum Sztuki w Łodzi (1998). W ubiegłym roku ukazał się w Katowicach wybór jego wierszy Rokowania i potyczki w tłumaczeniu Tadeusza Pióro i Adam Zdrodowskiego.
Dodane przez Rafał Gawin dnia 18.03.2008 12:41 ˇ 0 Komentarzy ˇ 1664 Czytań Drukuj
Marcowa Noc Poetów - Warszawa, Klub Naparstek, 20.03.2008
Imprezy, spotkania, wydawnictwaMarcowa Noc Poetów

20 marca, czwartek, godz. 19:30

Klub Naparstek
ul. Konopnickiej 6


W programie:

Roztropne Kombinacje

CEZARY DOMARUS
promocja książki Stany własne

MICHAŁ BUNIO SKROK
recital x 3 / git. bas, wokal, sampler, laptop

Turniej 1 Wiersza
w puli nagród 200 zł

WSTĘP WOLNY
Dodane przez moderator2 dnia 17.03.2008 23:55 ˇ 0 Komentarzy ˇ 1453 Czytań Drukuj
XVI OKP "Dać świadectwo" 2008 - do 30.04.2008
Konkursy - ogłoszenia, informacjeŚródmiejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich twórców zrzeszonych i niezrzeszonych w związkach twórczych do udziału w tegorocznej, szesnastej już odsłonie konkursu.
Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie na adres Organizatora zestawu prac zawierającego 5-10 utworów poetyckich, które nie były dotychczas publikowane w wydawnictwach zwartych, w trzech egzemplarzach maszynopisu lub wydruku komputerowego.

Każdy utwór należy podpisać godłem (pseudonimem). Tym samym godłem należy opatrzyć kopertę zawierającą rozwiązanie godła (kartkę z następującymi danymi: imieniem i nazwiskiem autora, dokładnym adresem, numerem telefonu stacjonarnego i komórkowego, adresem e-mail, wiekiem oraz dorobkiem twórczym - krótki życiorys zawierający listę posiadanych publikacji książkowych i prasowych, oraz najważniejszych nagrodach literackich, zdjęcie - najlepiej w formie elektronicznej); opłatę konkursową w wysokości 10 zł za zestaw (koszty organizacyjne) należy wpłacić na konto: BPH S.A. 86 1060 0076 0000 3210 0003 4043 (kopię dowodu wpłaty należy załączyć do koperty z wierszami); zestawy nie zawierające kopii dowodu wpłaty konkursowej nie będą rozpatrywane; opłata konkursowa jest warunkiem dopuszczenia prac do konkursu.

Organizator nie zwraca prac nadesłanych na Konkurs, ani nie informuje o ich niedopuszczeniu z powodów regulaminowych. Nadesłanie prac jest jednocześnie zgodą autora na wykorzystanie ich w formie publikacji pokonkursowych, w przypadku nagrodzenia lub wyróżnienia przez jury, bądź reklamujących kolejne edycje konkursu.

Prace oceniane będą przez Jury, w skład którego wejdą znani literaci i krytycy oraz przedstawiciel Organizatora. Główną Nagrodę Konkursu stanowi edycja tomiku poetyckiego w 2008 roku. Organizator zastrzega sobie prawo doboru utworów oraz decydowania o objętości, formacie i stronie plastycznej książki. Materiały do książki Laureat Głównej Nagrody zobowiązany jest dostarczyć Organizatorowi do 15 września 2008 r. W przypadku nie wywiązania się z powyższego punktu przez Laureata Głównej Nagrody, Organizator może odstąpić od realizacji wydania książki Laureata Głównej Nagrody. Pozostali nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy Konkursu otrzymają nagrody pieniężne i wyróżnienia książkowe ufundowane przez Organizatora i sponsorów.

Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac zostaną poinformowani listownie lub telefonicznie i zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród. Organizator nie pokrywa kosztów przyjazdu na uroczystość wręczenia nagród oraz kosztów wyżywienia i noclegów.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w Śródmiejskim Ośrodku Kultury (Kraków, ul. Mikołajska 2) 13 czerwca 2008 roku o godz. 16.00 (Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu ogłoszenia wyników Konkursu).

Przesłanie prac konkursowych jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych uczestników do potrzeb konkursowych.

Termin:
do 30 kwietnia 2008 roku

Adres:
Śródmiejski Ośrodek Kultury
ul. Mikołajska 2
31-027 Kraków
z dopiskiem OKP "Dać świadectwo"

Dodatkowe informacje: www.lamelli.com.pl
akosciuszko@lamelli.com.pl

(za: www.topos.iq.pl)
Dodane przez moderator2 dnia 17.03.2008 18:07 ˇ 2318 Czytań Drukuj
VI KP im. Grzegorza Zielińskiego - do 21.04.2008
Konkursy - ogłoszenia, informacjeVI Konkurs Poetycki im. G. Zielińskiego w Skępem organizuje Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem.
W konkursie może wziąć udział każdy piszacy, nie będący członkiem profesjonalnego związku twórczego. Wiek uczestnika - od 10 do 21 roku życia. Organizatorzy nie ograniczają tematyki utworów.

Uczestnicy nadsyłają zestawy 3 niepublikowanych i nienagrodzonych wcześniej wierszy. Prace konkursowe (maszynopis / wydruk komputerowy) należy przesyłać w 4 egzemplarzach (każdy wiersz na papierze o formacie A4) na adres:

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem
ul. Kościelna 2
87-630 Skępe

z dopiskiem "Konkurs poetycki"

do 21.04.2008 r.

Nadsyłane na konkurs zestawy wierszy powinny być opatrzone godłem (rodzaj pseudonimu, znak rozpoznawczy umieszczony pod wierszem). Nazwisko, imię, dokładny adres, nr telefonu, oraz wiek należy umieścić w osobnej zaklejonej kopercie (wiek również na kopercie z wierszami oraz obok godła pod wierszem) opatrzonej takim samym godłem i dołączyć do zestawu wierszy.

Organizatorzy nie zwracają nadesłanych tekstów i zastrzegają sobie prawo do publikowania nagrodzonych i wyróżnionych wierszy bez zgody autorów. Prace nadesłane na konkurs oceniać będzie jury powołane przez organizatorów. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu, oraz wręczenie nagród odbędzie się w maju, w ramach corocznych obchodów "Dni Skępego".
O dokładnym terminie laureaci zostaną powiadomieni listownie.

(za: www.topos.iq.pl)
Dodane przez moderator2 dnia 17.03.2008 18:02 ˇ 2090 Czytań Drukuj
OGÓLNOPOLSKI CYKL SPOTKAŃ LITERACKICH De-konstrukcje - 9.05.08
Imprezy, spotkania, wydawnictwa
Granice mojego języka
są granicami mojego świata

L. Wittgenstein


OGÓLNOPOLSKI CYKL SPOTKAŃ LITERACKICH
De-konstrukcje


Termin: 9. maja, piątek, godz. 18.30

W programie:

Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki (Warszawa)
Piotr Macierzyński (Łódź)
Maciej Melecki (Mikołów)


Miejskie Centrum Kultury w Mysłowicach
ul. Grunwaldzka 7
41-400 Mysłowice


tel. (032) 222 68 27
fax. (032) 222 23 08

pawelbaranski@mckmyslowice.pl
Dodane przez bless dnia 16.03.2008 11:03 ˇ 1 Komentarzy ˇ 1763 Czytań Drukuj
Rysunki Herberta w Galerii MCK - Mysłowice, 1-13.04.2008
Imprezy, spotkania, wydawnictwaOd wtorku, 1 kwietnia br., w Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Mysłowicach będziemy mogli oglądać reprodukcje rysunków Zbigniewa Herberta. Wernisaż wystawy zatytułowany Szkice i wariacje, rozpocznie się w samo południe, o godzinie 12.00.

Niniejsza wystawa ma za zadanie pokazać te zainteresowania i inspiracje poety, które nie są znane przeciętnemu odbiorcy sztuki, te inspiracje, które nie dały zamknąć się w słowach, które nie mogły stać się wierszem. Przedstawiamy rysunki, będące osobistymi zapiskami z podróży po Grecji, Włoszech, Francji, Niemczech, Austrii, Belgii i Holandii. Są to głównie szkice miejsc, jakie odwiedził Herbert, ale także wariacje na temat obrazów, które inspirowały go w galeriach całej Europy. Odnajdziemy tu bowiem, także motywy arcydzieł mistrzów malarstwa włoskiego, flamandzkiego i niderlandzkiego. Wystawa ukazuje Zbigniewa Herberta - znanego poetę, którego szkice jawią się jako istotny substrat, dopełniający przebieg jego twórczej obserwacji.

Wystawa potrwa do 13 kwietnia.

Miejskie Centrum Kultury w Mysłowicach
ul. Grunwaldzka 7
41-400 Mysłowice


tel. (032) 222 68 27
fax. (032) 222 23 08

strona: www.mckmyslowice.pl

(nadesłane)
Dodane przez moderator2 dnia 15.03.2008 10:19 ˇ 0 Komentarzy ˇ 1378 Czytań Drukuj
INFORMACJA MODERATORÓW z 15.03.2008
Informacje dla użytkowników serwisuW związku z umieszczeniem wulgarnych obraźliwych komentarzy i naruszeniem tym samym pkt 14 i 25 Regulaminu PP oraz lekceważeniem moderatorskich ostrzeżeń użytkownikowi o nicku masło zablokowany zostaje dostęp do portalu. Blokada ta potrwa miesiąc, do 15.04.2008 r.
Dodane przez moderator4 dnia 15.03.2008 00:29 ˇ 2660 Czytań Drukuj
Port Wrocław po raz trzynasty - 25-27.04.2008
Imprezy, spotkania, wydawnictwaJuż tylko nieco ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia 13. edycji festiwalu "Port Wrocław". Impreza realizowana przez Biuro Literackie lubi zaskakiwać. W tym roku przenosi się do Teatru Polskiego, na jedną z największych scen w Polsce, a to oznacza, że nic już nie będzie takie samo jak dawniej.

Port zaplanowany na ostatni weekend kwietnia (25-27) to literackie święto, a więc mnóstwo świątecznych przyjemności. W Porcie najlepiej widać, że poezja to nie jakaś "nisza" czy "margines", lecz najbardziej żywa i twórcza dziedzina dzisiejszej sztuki w ogóle.

Nie co dzień się zdarza, by na jednym literackim festiwalu występowało obok siebie tak wielu wybitnych zagranicznych poetów. Marie-Claire BANCQUART i Bernard NOËL z Francji, Reiner KUNZE z Niemiec, Harry MATHEWS z USA i Jurij ANDRUCHOWYCZ z Ukrainy - to tegoroczni portowi goście specjalni.

Festiwalową premierę będą miały 24 wydawnictwa. Na scenie zobaczymy m.in. Wojciecha BONOWICZA, Jerzego JARNIEWICZA, Marcina SENDECKIEGO, Andrzeja SOSNOWSKIEGO, Dariusza SUSKĘ. Zbiory szkiców zaprezentują Piotr KĘPIŃSKI i Karol MALISZEWSKI. Rozmowy o Wojaczku - Stanisław BEREŚ i Katarzyna WOŁOWIEC.

Ostatniego dnia imprezy okaże się, kto z czwórki finalistów "Połowu" (ELSNER, PIELA, PRASZCZAŁEK, SKONIECZNY) wyróżniony zostanie wydaniem książki w Biurze Literackim i tym samym dołączy do portowych debiutantów, z których kilku (JAROSZ, PODCZASZY, SZYCHOWIAK, ZDRODOWSKI) pojawi się na festiwalowej scenie ze swoimi nowymi tomami poezji.

Port to także imprezy dla dzieci. Książkom Zbigniewa MACHEJA "Przygody przyrody" z rysunkami Tomasza BRODY oraz Piotra SOMMERA "Przed snem" z rysunkami Elżbiety GAUDASIŃSKIEJ poświęcony będzie specjalny spektakl przygotowany przez Wrocławski Teatr Lalek.
Po raz pierwszy podczas Portu wręczona zostanie Wrocławska Nagroda Poetycka. Statuetki SILESIUSA oraz stosowne czeki (na łączną kwotę 170 tys. zł) trafią do debiutanta roku, autora najlepszej książki i poety wyróżnionego za całokształt twórczości.

Port to także miejsce dyskusji i debat z udziałem 20 znanych krytyków. Prezydenci Wrocławia i Gdyni odpowiedzą na pytanie "Po co nam literackie nagrody?". Bibliotekarze, księgarze i nauczyciele, będą mogli wziąć udział w sympozjum pod tytułem "Ja też lubię wiersze".

Każdy, kto ma pomysł na klip do wiersza, będzie miał szansę wygrać 12,5 tys. złotych. Wyboru dokona jury w składzie: Darek FOKS, Janusz KONDRATIUK, Jarosław SZODA i Mariusz WILCZYŃSKI, a także festiwalowa publiczność podczas dwóch nocnych projekcji.

Po raz pierwszy będzie można zobaczyć wystawę zdjęć wykonanych przez Rafała WOJACZKA. "Mój pies bardzo przyjemny" to zestaw kilkunastu fotografii, których bohaterami są różne zwierzęta.

Czytania poetów w Porcie to niepowtarzalne literackie widowiska, z udziałem wielu twórców w tle - multimedialnym! Za reżyserię wydarzeń odpowiada w tym roku znany z operowych superprodukcji Robert SKOLMOWSKI. Wizualizacje przygotowują studenci ASP i Kuba LECH, scenografię - Piotr MAKAŁA i Paweł PAWLAK.

Muzykę do festiwalowych wieczorów autorskich przygotowuje i wykona na żywo czwórka wybitnych muzyków: Franz HAUTZINGER z Austrii, Peter FRIIS Nielsen i Peter Ole JORGENSEN z Danii oraz Mikołaj TRZASKA z Polski. Wiersz, puzon, bas, bębny i klarnet.

Znakiem rozpoznawczym tegorocznego "Portu" będzie bagietka (francuska!). Oprawę graficzną festiwalowych materiałów przygotowuje Nina ŁUPIŃSKA. Portowy katalog opracowany został w formie książeczki do rysowania. Elegancki katalogowy "niezbędnik" zdobyć można w księgarni Port Literacki we Wrocławiu, a także składając zamówienie w biurowej księgarni internetowej.

Ruszył także festiwalowy portal (biuroliterackie.pl) ze szczegółowymi opisami wszystkich wydarzeń, prezentacjami premier wydawniczych, biogramami autorów, rozmowami, szkicami i komentarzami, oraz specjalnym serwisem dla dziennikarzy. Do posłuchania i obejrzenia są już festiwalowe spoty i klipy.

Port to impreza, która łączy. W tym roku aż cztery wrocławskie instytucje (Miejska Biblioteka Publiczna, Teatr Polski, Teatr Lalek i Akademia Sztuk Pięknych) zaangażowały się w organizację przedsięwzięcia. Finansowe wsparcie zapewnia Miasto Wrocław, a także Ambasada Francji, Telefonia Dialog, Instal Projekt, LTT, Wizja, Holiday Inn, Od Nova oraz Kubiak.

Jak uważają niektórzy, trzynastka przynosi pecha, zatem mimo że wszystko wydaje się już dopięte na ostatni guzik, to zapewne nie zabraknie niespodzianek. Można o nich się dowiedzieć z TVP Kultura, Radiowej Dwójki, Gazety Wyborczej, Przekroju, Tygodnika Powszechnego... ale czy nie warto przeżyć ich w samym Porcie, osobiście?

Jeśli lubisz wiersze, cenisz dobrą muzykę, interesujesz się filmem, fotografią i plastyką, nie powinno - zwłaszcza Ciebie - zabraknąć w dniach 25-27 kwietnia we Wrocławiu. Już dziś "Nakręć się (może nakręć też wiersz!) i zawiń do Portu"!

Festiwalowa strona internetowa:
www.biuroliterackie.pl

(za: www.biuroliterackie.pl)
Dodane przez moderator2 dnia 14.03.2008 14:36 ˇ 0 Komentarzy ˇ 1428 Czytań Drukuj
IV OKL "Złoty Środek Poezji" - do 15.05.2008
Konkursy - ogłoszenia, informacjeIV Ogólnopolski Konkurs Literacki "Złoty Środek Poezji" - Kutno 2008
na najlepszy poetycki debiut książkowy w roku 2007
pod patronatem dwumiesięcznika literackiego TOPOS

Organizator:
Środkowoeuropejskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "ŚRODEK"

Regulamin

1. Konkurs obejmuje wszystkie debiutanckie autorskie książki poetyckie poetów piszących w języku polskim wydane w roku 2007, które autor bądź wydawca nadeśle na adres organizatora Konkursu w minimum 5 egzemplarzach do 15 maja 2008 r.
2. Jako książkę debiutancką rozumie się pierwszy zwarty druk poety opatrzony stopką wydawniczą i numerem ISBN.
3. Książka debiutancka może być wydana w Polsce lub poza jej granicami.
4. Jury Konkursu w składzie: Wojciech Wencel - przewodniczący, Artur Fryz, Krzysztof Kuczkowski, Karol Maliszewski, Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki - po zapoznaniu się z nadesłanymi na konkurs książkami - przyzna minimum 3 nagrody.
5. Łączna suma nagród pieniężnych wynosi 6 tys. złotych. Zakładany podział nagród określa się w sposób następujący: I nagroda - 2.500 zł, II nagroda - 1.500 zł, III nagroda - 1.000 zł. Wyróżnienia: suma łączna - 1.000 zł. Jury ma prawo do innego podziału nagród.
6. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystania utworów zawartych w nadesłanych na Konkurs książkach w drukach okolicznościowych: ulotkach lub wydawnictwie pofestiwalowym.
7. Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 28 czerwca 2008 r. podczas IV Festiwalu "Złoty Środek Poezji" w Kutnie, organizowanego przez Kutnowski Dom Kultury.
8. Autorzy nagrodzeni i wyróżnieni w Konkursie otrzymają odpowiednie zawiadomienia 2 tygodnie przed datą oficjalnego ogłoszenia wyników.
9. Organizator Konkursu zapewnia, iż ogłoszenie wyników Konkursu ukaże się w minimum 3 ogólnopolskich pismach literackich i dołoży wszelkich starań, by wyniki Konkursu zostały nagłośnione w ogólnopolskich i regionalnych mediach.
10. Adres, na który należy wysyłać książki:

Środkoweuropejskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Środek
99-300 Kutno
ul. 29 Listopada 3/35

tel. kom. 0600 473 491
e-mail: wandea@onet.pl

(za: www.reymont.pl)
Dodane przez moderator2 dnia 13.03.2008 21:00 ˇ 2231 Czytań Drukuj
Strona 363 z 412 << < 360 361 362 363 364 365 366 > >>
Współpracują z nami

agencja zatrudnienia

REKLAMA GOOGLE

Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
IMAK
VIDEO MAGAZYN
ostatnie wydanie
GRUDZIEŃ 2013

I M A K
internetowy magazyn kulturalny

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
Wylane na papier
REFLEKSY XIV Ogólnop...
Nowy tomik Michała W...
IX OKP im. Michała W...
Werdykt jury XLI OKP...
XVI OKP NA WIERSZ "2...
XV Turniej Poetycki ...
Małopolska Nagroda ...
Debiut wochena
XV Konkurs Poetycki ...
Użytkownicy
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 250
Nieaktywowani Użytkownicy: 1
Najnowszy Użytkownik: Rafał

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

63300900 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005