Konkurs "Krakowski Kazimierz" - do 15.08.2007
Dodane przez moderator2 dnia 20.06.2007 11:01
Chciałbym zaprosić wszystkich do udziału w konkursie poetyckim:
"Krakowski Kazimierz"

Organizator:
Wydawnictwo Pole Position

Koordynator:
Fundacja "Współpracujmy"

Cel konkursu:
Celem konkursu jest umożliwienie młodym, początkującym lub nieznanym jeszcze poetom zaprezentowania swych prac szerszemu gronu odbiorców.

Regulamin:
Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.startzpoleposition.pl/KrakowskiKazimierz/Konkurs.html

Po krótce powiem tylko, iż jest to konkurs otwarty niemal dla wszystkich, tematyka prac winna być związana z historyczną dzielnicą żydowską w Krakowie - Kazimierzem. Prace mogą być także inspirowane zdjęciami Kazimierza dostępnymi w galerii na stronie konkursu: www.startzpoleposition.pl/KrakowskiKazimierz.
Prace konkursowe można wysylać drogą mailową (po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem) lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Nagrody:
Wiersze laureatów opublikowane zostaną na kartach nastrojowego i ekskluzywnego kalendarza pt. "Krakowski Kazimierz". Otrzymają oni po 3 egzemplarze kalendarza oraz ew. nagrody dodatkowe.

Jeśli poziom artystyczny uczestników będzie wysoki, wydawnictwo nie wyklucza wydania prac uczestnikow w osobnym tomiku poezji.

Terminarz:
Start konkursu: 15 czerwca
Termin nadsyłania prac: 15 sierpnia
Ogłoszenie wyników: 20 sierpnia (wyniki ogłoszone zostananą na stronie, dodatkowo wszystkie osoby, które w zgloszeniu podarzą adres e-mail, o wynikach zostaną powiadomie także tą drogą)
Premiera kalendarza: połowa sierpnia, premierze będzie towarzyszyć wystawa forografii Kazimierza w krakowskim Empiku.

Raz jeszcze zapraszam na strony konkursu oraz do udziału w konkursie. Wszelkie pytania proszę kierować na adres: biuro@wspolpracujmy.org.pl (jako temat prosimy wpisać: Konkurs "Krakowski Kazimierz")

(Dodane przez: Pole Position)
Rozszerzona zawartość newsa