Listopadowy Internetowy Turniej Jednego Wiersza - do 30.11.2011
Dodane przez Korporacja Ha art dnia 09.11.2011 14:34
Informujemy, że wraz z ostatnim dniem października upłynął termin nadsyłania prac na październikową edycję Internetowego Turnieju Jednego Wiersza portalu Ha!art. Laureatką październikowego ITJW została Katarzyna Giełżyńska.

Od pierwszego do ostatniego dnia listopada 2011 r. czekamy na prace biorące udział w kolejnym (dziewiątym) wydaniu Turnieju.


Regulamin:


1. Konkurs ma za zadanie promować najciekawsze teksty poetyckie, szczególnie premiowane będą wszelkie realizacje wykorzystujące nowe media.
2. W każdej edycji jeden autor może zgłosić jeden wiersz - w wersji tekstowej, jako klip audio/wideo, w formacie animacji flash, a także jako link do pracy zamieszczonej w internecie.
3. Wiersze zgłaszane do turnieju nie mogą być wcześniej publikowane w wydawnictwach zwartych (np. tomik, arkusz) oraz w czasopismach, także internetowych.
4. Termin nadsyłania prac mija ostatniego dnia każdego miesiąca.
5. Jury składające się z osób tworzących portal Ha!art ogłosi wynik wraz z uzasadnieniem do siedmiu dni po zakończeniu konkursu.
6. Turniej realizowany jest cyklicznie - co miesiąc - od października 2011 roku do odwołania.
7. Autor/ka zwycięskiego utworu otrzyma nagrodę w wysokości 100 złotych w gotówce + 200 złotych do wykorzystania w księgarni internetowej Korporacji Ha!art.
Wiersz będzie prezentowany na portalu Ha!art przez miesiąc, zostanie również wysłany pocztą elektroniczną do czytelników z listy mailingowej (ok. 8 tys. adresów).
8. Biorąc udział w konkursie, Autor/ka wiersza wyraża zgodę na opublikowanie go na portalu Ha!art.
9. Prace należy wysyłać na adres: turniej@ha.art.pl


http://ha.art.pl
Rozszerzona zawartość newsa