Międzynarodowy Festiwal Bardów - 19-27.11.2022
Dodane przez moderator4 dnia 15.10.2022 19:26
Szanowni Państwo,

OPPA - Międzynarodowy Festiwal Bardów jest największym festiwalem twórców piosenek w Polsce. Jednym z zasadniczych celów naszego Festiwalu jest odkrywanie młodych talentów wśród wszystkich tych, którzy śpiewają własne (tj. przez siebie napisane i skomponowane) piosenki. Główną, obok recitali gwiazd, częścią festiwalu jest konkurs z cennymi nagrodami, spośród których najważniejszą jest Nagroda im. Jonasza Kofty, ułatwiająca zwycięzcy nagranie, wydanie i promocję płyty. Dzięki Państwa pomocy chcemy dotrzeć do wszystkich zainteresowanych konkursem. Dlatego uprzejmie prosimy o poinformowanie jego potencjalnych uczestników o warunkach i terminie nadsyłania zgłoszeń.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i zapraszam na nasz festiwal!

Katarzyna Byks
SLM "Ballada"
Biuro Organizacyjne OPPA 2022
www.oppa.pl* * *

Treść komunikatu adresowanego do potencjalnych uczestników :

W imieniu organizatorów gorąco zachęcam do udziału w Konkursie organizowanym w ramach OPPA 2022 - 39. Międzynarodowego Festiwalu Bardów, który odbędzie się w dniach 19-27 listopada br. w Warszawie. W OPPA może wziąć udział każdy, kto śpiewa piosenki całkowicie przez siebie stworzone (tekst, muzyka, wykonanie własne).

Półfinał Konkursu OPPA 2022 odbędzie się 19. listopada (sobota), Wielki Finał w dniu 20. listopada (niedziela) w Domu Kultury Śródmieście w Warszawie, ul. Smolna 9. Termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu upływa 15. października br.

W tym roku Grand Prix OPPA - Nagroda im. Jonasza Kofty zapewnia dofinansowanie produkcji płyty laureata do wysokości 5000 zł brutto. Pozostali laureaci "Złotej Piątki" otrzymują nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego.

Szczegóły regulaminowe, karta zgłoszenia i inne ważne informacje znajdują się na stronach www.oppa.pl

Jeżeli otrzymałeś(aś) już zaproszenie imienne do udziału w Półfinale lub w Finale Konkursu, albo do innego koncertu w ramach Festiwalu, to niniejsze zaproszenie Cię nie dotyczy. Natomiast będziemy wdzięczni za przesłanie tego komunikatu do potencjalnych uczestników Konkursu i wszystkich osób zainteresowanych.

Z bardowskim pozdrowieniem
Piotr Bakal
Dyrektor OPPA 2022
www.oppa.pl
Rozszerzona zawartość newsa