Stowarzyszenie. Deklaracja w sprawie terminu spotkania
Dodane przez moderator4 dnia 01.04.2023 23:54
Moi Drodzy!!!

Sprawa naszego Stowarzyszania utknęła w martwym punkcie. Tymczasem, dotarły do mnie pewne bardzo wiarygodne informacje, iż działalność portalu Poezja Polska jeszcze w tym roku, może zostać zawieszona. Oznacza to w praktyce, że przez jeszcze jakiś czas będzie można się zalogować, aby zainteresowani mogli skopiować swoje wiersze czy też inne ważne dla nich rubryki, po czym, we wskazanym terminie, przestanie być dostępny. Jest bardzo prawdopodobne, że zostanie wkrótce potem całkowicie i nieodwołalnie zamknięty.
Wszystko to bezalternatywnie oznacza, że jeśli w trybie pilnym, najlepiej natychmiastowym, nie podejmiemy wspólnej jednoznacznej i wiążącej decyzji celem zainicjowania powstania Stowarzyszenia, to sprawa likwidacji portalu PP będzie przesądzona.
Mój czas również jest ograniczony, gdyż w okresie wakacyjnym (lipiec/sierpień) będę poza granicami Polski, oczekuję również, tu termin jest jeszcze nieoznaczony, na leczenie sanatoryjne. Z tego wynika, że jeśli grupie inicjującej nie uda się spotkać w okresie od kwietnia do czerwca, to sprawa portalu zostanie zamknięta.
Proponuję aby spotkanie odbyło się w Krakowie, na pewno będzie to związane z poniesieniem pewnych kosztów, ale cel jest słuszny. Pilnie oczekuję na konkretne deklaracje dotyczące czasu i Waszej zgody na Kraków jako miejsce spotkania. Proponuję wstępnie termin 22 kwietnia 2023 r. (sobota) Konkretny mam nadzieję uzgodnić w drodze korespondencji mailowej i komunikacji telefonicznej. Mój nr telefonu to: 51 55 999 35. Proszę o pilne odpowiedzi i nawiązanie ze mną bezpośrednich telefonicznych kontaktów w tej najważniejszej teraz dla przyszłości portalu sprawie. Czas bowiem upływa nieubłaganie i jest go coraz mniej. Wszelkie propozycję dotyczące zasygnalizowanej tutaj sprawy proszę w pierwszej kolejności przesyłać na mój email i podać dla rozpoczęcia bezpośrednich konsultacji numery swoich telefonów. Mój adres mailowy to:
robertfurs@gmail.com
Zaznaczam iż sprawą utworzenia Stowarzyszenia zajmuję się przede wszystkim ja, a inne osoby (w tym zmagający się z problemami zdrowotnymi moderator 4) pełnią tu rolę pomocniczą. Dlatego proszę o kierowanie odpowiedzi w sprawie utworzenia Stowarzyszenia pod moim powyżej podanym adresem.

Robert Furs

Rozszerzona zawartość newsa