poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMCzwartek, 28.03.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Chimeryków c.d.
playlista- niezapomn...
Bank wysokooprocento...
Co to jest poezja?
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
poezja,org
Ostatnio dodane Wiersze
Oko
Marina z wlewek
Na początku
Przebudził się
Miniaturki na wesoło
kino objazdowe
do siebie
wielki post, wczesna...
kalki
Deadline
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | O POEZJI
Autor RE: Dość z Majowskim
aleksanderulissestor
Użytkownik

Postów: 885
Miejscowość: natura
Data rejestracji: 23.01.12
Dodane dnia 13.08.2014 23:00
-:)))
jan
jak na buddystę toś bardziej zawzięty niż ja pastafarianin
i ja ci odpuszczam
za pokutę masz przeprosić abirecką
dołożyć złotówkę do budowy pirackiego statku
wypić pintę piwa
zjeść dwie michy makaronu i beknąć obrzydliwie
i masz zakaz używania durszlaka przez trzy niedziele w miejscach kultu
-:))))



autor
brak brak brak brak Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 13.08.2014 21:39
Aleksy za pytam,czy spoglądasz tylko w jedna stroną? Ta pani ma stale pretensje, nie tylko do mnie, zobacz? Wiem ze pani abiracka do Poezji Polska więcej wniesie jak ja, ja tu nie pasuje a może by TAK ???


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
aleksanderulissestor
Użytkownik

Postów: 885
Miejscowość: natura
Data rejestracji: 23.01.12
Dodane dnia 13.08.2014 21:17
-:)))

jan
z całym szacunkiem
tak czy inaczej jesteś odpowiedzialny za to nieporozumienie
zrób z tym co należy
a należy posypać głowę popiołem
wobec siebie też bądź pryncypialny nie tylko wobec innych
poeta musi być wiarygodny inaczej jest tylko człowiekiem który pisze poezję
-:))))


autor
brak brak brak brak Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 13.08.2014 20:55
@szanowny Aleksy, za skoczyła mnie ta czarna madonna?, BRUDNA BABA, miało myśl do jej skakania w mitologi, i tyle, a jednak czułem ze abirecka może to inaczej zrozumieć, dopiero jeden poeta w tej chwili nie pamiętam jego nicki, powiedział panie Janie coś takiego ze mnie humor nie opuszcza, i Tak powstała ta Częstochowa i Piekary, Co dali za pytam Gutamy Siakjamuni, pięknie pozdrawia Aleksa Śląski-Lubelski-Hihrała


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
aleksanderulissestor
Użytkownik

Postów: 885
Miejscowość: natura
Data rejestracji: 23.01.12
Dodane dnia 13.08.2014 20:32
-:))))

tak jak cię lubię jan tak ci teraz powiem że nie masz racji nie obronisz tu niczego a jeszcze bardziej zagmatwasz
trzeba było wyjaśnić od razu o co ci chodziło z tą brudną babą
jeśli chciałeś w ten sposób przyrównać abirecką do czarnej madonny ze względu na jej religijne zaangażowanie to ci się nie udało bo zadowolony z nieporozumienia posunąłeś się jeszcze dalej a teraz jak jakie niewiniątko idziesz w zaparte
przeproś dziewczynę i szlus chyba stać cię na to jeszcze dobry człowieku
pozdrawiam ;)
korona ci z głowy nie spadnie więcej zyskujesz niż tracisz i my wszyscy na tym skorzystamy


autor
brak brak brak brak Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 13.08.2014 20:22
Panie Kowalczyk, uprzejmie Pana proszę o zaprzestanie używania takich słów jak "pyskówka". Przepraszam, Poeto od tropienia inwersji i Autorze wiecznie malkontenckich komentarzy, nie zna Pan przypadkiem innych wyrazów?
Edytowane przez abirecka dnia 13.08.2014 22:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 13.08.2014 20:17
Ciekaw jestem czy to będzie HONOR do Uniwersytetu Jagielońskiego, ze robol który nie ma skończonych 7-klas Szkoły Podstawowej urodzony 20.10.1940 r w Piekarach Śląski, odważył się podnieś głos na JEGO ABSOLWNTA pan A.Birecka.


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
Tomasz Kowalczyk
Użytkownik

Postów: 26
Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 11.05.07
Dodane dnia 13.08.2014 20:16
Pani Birecka,

nie uczestniczę z zasady w pyskówce, do poziomu której już sprowadziła Pani niniejszą dyskusję.
Wierzę, że Pan Jan Majowski nie da się już więcej Pani sprowokować.
Dziękuję za przeczytanie mojej deklaracji i żegnam.


Każdy jest kowalem własnego losu - nie każdy Kowalczykiem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 13.08.2014 20:11
Panie Kowalczyk, doktorze germanistyki, pracowniku kancelarii prawnej
mówiąc po krakowsku, proszę nie wcinać się między wódkę a zagrychę. Pan Majowski to pan Majowski i abirecka, to abirecka, więc nie Pana sprawa.
Oraz: stanowczo proszę zapoznać z 15 punktem Regulaminu "pp", gdzie surowo zabronionym jest taki post jak ten, wcześniej zacytowany:

"Szanowny moderator Jak długo do jasnej cholery ta stara gruba emertka magister z Wieliczki będzie straszyć poetów w Poezji Polska?"

I z tego powodu teraz protestuje administrator oraz właściciel silącego się na oryginalność Portalu?

Wstyd, panie doktorze germanistyki i pracowniku prawnej kancelarii, Kowalczyk.

Ciekawa jestem, jakby zareagował Pan, gdyby niejaka Lidia coś podobnego u Pana napisała?
Edytowane przez abirecka dnia 13.08.2014 20:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
Tomasz Kowalczyk
Użytkownik

Postów: 26
Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 11.05.07
Dodane dnia 13.08.2014 20:08
Panie Janie,

z obu stron padły ostre słowa, które pociągnęły za sobą ostre deklaracje. Proponuję zaprzestania wszelkiej dyskusji, ferowania gróźb i inwektyw.



Każdy jest kowalem własnego losu - nie każdy Kowalczykiem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 13.08.2014 20:00
Szanowny Tomasz Kowalczyk, pięknie dziękuje za podanie ręki robolowi, postaram się bronic na razie sam, ale jednak za pytam, CZY WYPADA WYSŁAĆ PANI ABIRECK, WYPOWIEDZI,O KTÓRYCH WSPOMINAŁEM Kto jest poeta, do wydziału germanistyki Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie, niech wiedza kto "rozwija nauka POLSKA"?


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
Tomasz Kowalczyk
Użytkownik

Postów: 26
Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 11.05.07
Dodane dnia 13.08.2014 18:55
Nie lubię wierszy Pana Jana Majowskiego. Nie lubię również Jego komentarzy, czemu wielokrotnie dawałem wyraz.
Nigdy jednak - mimo ripost Wymienionego i osądów, które nie przypadały mi do gustu - nie pomyślałem nawet o skorzystaniu z pomocy moderacji.
Nigdy również nie groziłem nikomu sądami, chociaż wielokrotnie "tu i ówdzie" byłem mniej czy bardziej niesprawiedliwie pomawiany.
Sam jestem posiadaczem "nielekkiego" charakteru i staram się zrozumieć emocje innych.
Pani Birecka,
zdecydowanie potępiam Pani zachowanie. W przypadku kłopotów prawnych Pana Majowskiego pomocy udzieli mu niewątpliwie kancelaria prawna, której jestem pracownikiem.

dr Tomasz Kowalczyk (absolwent germanistyki)



Każdy jest kowalem własnego losu - nie każdy Kowalczykiem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 12.08.2014 22:11
Odpowiedź użytkownika Majowskiego w wątku "KTO JEST POETĄ"?

"Chodzi tylko o jedno by Pani abirecka, była człowiekiem w Poezji Polskie, nie myślała ze jest BOGINI,
ZNÓW STRASZY ja się nie tłumaczą tylko chciałem sprostować magistra na dr. To był mój główny cel, reszta to OK"

W przeciwieństwie do użytkownika Majowskiego, wszystkie jego posty oraz moje repliki zamieszczać będę tutaj, w tzw. moim temacie.
W związku z tym, w świetle powyższej wypowiedzi, z całym przekonaniem mogę stwierdzić, iż stalking wobec mojej skromnej osoby stosuje ktoś mocno niepoukładany, kto mówiąc kolokwialnym językiem pewnych poetów, nieupoważniony i bez jakiegokolwiek powodu "sra" pod moimi wierszami: obraźliwie oraz nie na temat [par. chociażby: "Sierpniowa noc - Blues"].

Oczywiście, użytkownikowi Majowskiemu ani nie musi podobać się mój wiersz, ani tym bardziej moja fotka!, lecz użytkownik Majowski, być może chory, mimo wszystko wiedzieć powinien, że za niesprawiedliwe i szydercze wpisy zawsze może zostać pociągnięty do odpowiedzialności. I jeśli nawet wyłga się z płacenia nawiązki, to zapewniam użytkownika Majowskiego, że przymusowe leczenie go nie ominie. W tym już głowa mojego Prawnika oraz moja.




Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dość z Majowskim
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 12.08.2014 21:31
Tłumaczenie (się) użytkownika Majowskiego w wątku "KTO JEST POETĄ":

Dodane dnia 12.08.2014 21:26

Co może sylwetka mówić za siebie??? Afisze w swoim czasie były rozklejone na całym mieście i nikt z czytających nie mówił o żadnej "sylwetce", którą każdy posiada taką jaką posiada.

Wyśmiewanie czyjekolwiek wyglądu jest karalne! I kłóci się z 15 punktem Regulaminu, gdzie wyraźnie napisano, iż:

"...moderowany i Administrator ma prawo do usuwania treści zamieszczanych przez Użytkownika, jeżeli uzna je za obraźliwe, wulgarne, sprzeczne z przepisami prawa lub zasadami współżycia społecznego, niezgodne z treścią Serwisu lub poszczególnych jego fragmentów..."

dlatego: jeżeli użytkownik Majowski jest chory [na głowę] to mu wybaczam. Jeśli jednak "normalny", za takie sformułowania może beknąć. I jeszcze - w ramach nawiązki - zapłacić. Sporo zapłacić. Na charytatywne, prowadzone przez Kościół, dzieło!


Autor RE: KTO JEST POETĄ?
Jan Majowski
Użytkownik

Postów: 243
Data rejestracji: 11.03.07 Dodane dnia 12.08.2014 21:14

FOTKA PRAWDĄ CI POWIE

Katalog ONLINE to Bajeczny katalog Dziecięcy, a w niem tak pisze Spotkanie z dr Aniela Birecką w Wieliczka 2010 r.

Jest fotka, jak wybitna postać z Poezji Polskiej czyta wiersze, jej sylwetka MÓWI ZA SIEBIE.


--------------------------------------------------------------------------------
Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augusten


P.S. Czy nie aby za wiele tej, chorego na nienawiść użytkownika, bezczelności?

Bo ani faceta nie atakuję, ani nie komentuję, ani do niczego się mu nie wtrącam?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor Dość z Majowskim
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 12.08.2014 19:24
Kilkakrotnie zwracałam się do Administracji z uprzejmą prośbą o zajęcie stanowiska wobec użytkownika Jana Majowskiego.

Jak na razie, reakcja "null".

A oto ostatni popis wyżej wymienionego (wątek: "Kto jest poetą"):

"Szanowny moderator Jak długo do jasnej cholery ta stara gruba emertka magister z Wieliczki będzie straszyć poetów w Poezji Polska?"

Pominąwszy kłamliwe enuncjacje, to już sama forma wpisu nadaje się do? Właśnie, do czego?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 436
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: atramentowapanna

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

66806707 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005