poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMSobota, 27.04.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
FRASZKI
Chimeryków c.d.
,, limeryki"
Co to jest poezja?
EKSPERYMENTY
playlista- niezapomn...
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Bank wysokooprocento...
Monodramy
Ostatnio dodane Wiersze
Cześć Nemeczek
Kto jeszcze przekroc...
Dziękuję i Bajkowy
Czym czy kim?
Spektrum
Tryptyk z czapy
by nigdy nie zaszło ...
Marionetka
Ti ti ta
Oczekiwać złota od p...
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | O POEZJI
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
sykomora
Użytkownik

Postów: 128
Data rejestracji: 17.11.07
Dodane dnia 01.02.2009 17:58
Cieszę sie, że się taki wątek pojawił. Tutaj, a nie pod jakimś wierszem, przeradzając się w jarmarczną pyskówkę. Nie jestem tutaj od dawna, ale też i nie do wczoraj, więć również zdążyłam to i owo zobaczyć. Jedna z autorek i z komentatorek uparcie zapewaniała mnie, że moje wiersze nie są dla niej. Już samo nie dla mnie trąci myszką, to taki drobnomieszczański pańciowaty zwrot, ale niech tam:) Ciekawiej się zrobiło, gdy ta sama osoba, pod tym samym wierszem - umieszczonym na dwóch portalach - zamieściła skrajnie odmienne opinie. Żart? A może hormonalna huśtawka nastrojów?
Jesli publikuje teksty, to po to, żeby sprawdzić, jak sa odbierana, żeby zobaczyc, co w nich mówi tak, jak sobie wobrażam, że mówi, a co - brzmi fałszywie. Jednak niektóre komentarze w ogóle nie dotyczą tekstu, albo traktują go jako punkt wyjścia do popisu własnego dowcipu, erudycji i różnych takich. Magda Gałkowska nie patyczkuje się z wierszem, jesli on kuleje - i chwała jej za to, ale ona skupia się na tekście, nie na swoim nastroju. Szkoda, że tak niewielu tutaj surowych, ale merytorycznych osądów.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
bols
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 335
Miejscowość: wrocław
Data rejestracji: 26.10.08
Dodane dnia 01.02.2009 14:53
No nie, jesteś poza tym wnikliwym i bezkompromisowym obserwatorem, a to dostrzegłam nieco póżniej. Jednak początek, był dla mnie trudny, więc nie dziwię się tak różnym reakcjom.


bols
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
haiker
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 268
Data rejestracji: 12.09.08
Dodane dnia 01.02.2009 08:54
bols
Mam wrażenie, że bardzo opacznie odczytałaś ten wątek.
Uznałem za najskuteczniejsze publiczne napiętnowanie, z powodów wymienionych w pierwszym wpisie.
Nazywasz mnie elokwentnym erudytą? Mam nadzieję, że mnie nie obrażasz, bo znający mnie bardziej realnie widzą we mnie powierzchownego efekciarza.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
bols
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 335
Miejscowość: wrocław
Data rejestracji: 26.10.08
Dodane dnia 29.01.2009 12:49
...przewidywalność dotyczy narzędzi ataku, więc można się jakoś bronić; na pocieszenie- zauważyłam, że czasem, ktoś wali bumerangiem.


bols
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
bols
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 335
Miejscowość: wrocław
Data rejestracji: 26.10.08
Dodane dnia 28.01.2009 18:17
Ty, haikerze, nie potrafisz sobie poradzić z napastliwą formą???
Skoro mnie się udawało jakoś sobie radzić z twoimi komentarzami, /patrz: pierwszy mój wierszyk/, oraz komentarzami Poetki w przebraniu Róży, z planety Małego Księcia /patrz: wierszyk- Mr Żet i inni/, bez pomocy moderatora, to w takiej sytuacji powinnam sobie pogratulować,a tobie życzę polubić komentujących /są tacy przewidywalni/, jak mnie się to udało. Jesteś elokwentnym erudytą, więc dysponujesz argumentami;pozdrawiam


bols
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
Martinezz123
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 271
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 12.03.07
Dodane dnia 28.01.2009 12:11
Generalnie mamy tu kilka rodzajów komentatorów: np. osobnika, który nie loguje się na PP po to by komentować, a po to by w inteligentny sposób na granicy ad personam i nie łamiąc regulaminu dokładać użytkownikom

Magda - ja bym powiedzial ze do tego nie potrzeba zbyt duzej inteligencji.
:)
Moim zdaniem taki styl komentowania i odpowiadania na komentarze jest najwieksza zmora tego portalu. Paru niedowartosciowanych kolesi ktorzy skrzetnie ukrywaja sie omijajac w swoich wypowiedziach slowa powszechnie uznawane za obrazliwe robi wiekszy ferment niz jest to warte. To oczywisty wyraz glupoty i malostkowosci. Zawsze twierdzilem ze takie komentarze rowniez nalezy edytowac a ich autorow upominac ale jakos nie spotkalo sie to z odpowiednim konsensusem.
Najwyrazniej tak zwane jechanie po bandzie staje sie w ostatnim czasie coraz bardziej akceptowalne a przyklad jak wiadomo idzie z gory (jeden maly z drugim malym robia nam w tej kwestii dobra szkole od kilku lat).

Po drugie. Mysle ze jest jasna granica nad ktora nie ma co za bardzo dyskutowac: komentowanie samego utworu vs komentowanie zdolnosci intelektualnych czy poznawczych adwrsarza (i to w jakiejkolwiek formie). Zatem nie wazne ze zacytowana przez Haikera autorka pojechala tylko po bandzie. Pojechala po autorze komentarza i jej koment powinien byc z tego wzgledu natychmiastowo wypierdolony z tegoportalu.

Na koniec. Zgadzam sie z magda ze kademu pare razy na tym portalu po przeczytaniu 27865 wiersza o kwiatku na lace puscily nerwy. Napisanie w takim wypadku nawet ostrych slow ale pod adresem wiersza nie jest niczym zdroznym. Poza tym nalezy brac miare na wyprawke.
Pozdr.


"Ekipa klaszczącej ręki nie może istnieć bez poklasku, a ponieważ piszą dokładnie to samo, więc zamordują każdego kto pisze inaczej" - Zbyszek63
0700 666666 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
magda gałkowska
Użytkownik

Postów: 947
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 26.01.2009 19:03
haiker - za siebie mogę odpowiedzieć, nie piętnowałam publicznie - zgłaszam do moderacji i sama zwracałam uwagę trollującym na uprawianie trollingu
nie mam zapędów społecznikowskich, nie widziałam powodu do zawracania tym głowy użytkownikom PP
swoje prywatne sprawy załatwiam na PW lub pod wierszami
skoro ktoś ma potrzebę pisania o tym na forum - ok
ja takiej nie mam
i tyle


http://www.zwiazanijezykiem.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
Christos Kargas
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 295
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 11.09.07
Dodane dnia 26.01.2009 18:43
"To dlaczego nikt dotąd nie napiętnował..."
Muszę ci przypomnieć (bo zapewne wiesz), że wielokrotnie, przy różnych okazjach wspomniana autorka komentarzy dostawała upomnienia (niejednokrotnie ktoś zgłaszał jej zachowania) a nawet chyba dwa razy była czasowo wybanowana. Teraz nawet troszkę spuściła z tonu, ale jak widać ten typ tak ma i recydywy nie uniknie ;)

O tym, że to komentarzy autorów, a nie odwrotnie pisałem też w wątku daniela, ale jak ktoś konieczne chce rozróby, każdy wątek przemieni, w co zechce (czyt. szambo) i nic na to nie poradzisz, ale to zupełnie inna historia ;)

Jest? Chyba tak...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
haiker
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 268
Data rejestracji: 12.09.08
Dodane dnia 26.01.2009 18:26
magda gałkowska

No tak, teraz powinna fenrir napisać, że jej komenty to były żarty, ja z kolei napiszę, że ten wątek to była jedna wielka hucpa a np. Elżbieta Tylenda doda, że jej wpis tutaj to było wpisanie się w żartobliwo-ironiczno ton całej comedie del arte a la PP.

christos kargas
Tak, takie wątki są personalne - niezależnie czy dotyczą jednej osoby czy wielu. Rzecz w tym wątku dotyczy KOMENTARZY autorów, nie AUTORÓW komentarzy.

Cieszę się, że wszyscy zgadzają się, że nie powinno takich być. To dlaczego nikt dotąd nie napiętnował takich zachowań wspomnianej autorki cytowanego komenta? Takie rzeczy należy robić publicznie, bo to jak z ujawnianiem się np. ofiar molestowania w pracy. Indywidualne uwagi nikogo molestującego nie wzruszają.

Jest kumancja?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
Christos Kargas
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 295
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 11.09.07
Dodane dnia 26.01.2009 17:56
Paweł wywołany do odpowiedzi ma zwrócić uwagę państwu, że nie powinniście sprowadzać wątek do krypto-personalnego, bo nie o to w nim chodzi. Wątek Daniela uczciwie przywoływał autora komentarzy i na wstępie zaznaczył, że nie chodzi mu o personalizację tematu i istotnie temat był prowadzony bez personalnych aluzji, do momentu w którym wkroczył Paweł. Tutaj przeciwnie, od samego początku, wystarczył konkretny cytat, konkretnej osoby, a wątek stał się personalny. Podaje to pod rozwagę Haikerowy, że nawet najlepsze intencje mogą stać się fundamentem pod piekielny grunt. Myślę, że nawet gdyby nie podał konkreknego przykładu, a jedynie teoretyzowałby i tak rozmowa byłaby prowadzona podobnie.

Oczywiście jeśli chodzi o meritum, zgadzam się, jak najbardziej, że impertynencji i chamstwu, w każdej postaci, należy się stanowcze NIE, jednakże walka w tym względnie winna być prowadzona każdorazowo, w odpowiednim ku temu miejscu, czyli na gorąco. Takie teoretyczne dywagacje na forum nic, nikomu, nigdy nie dadzą, gwarantuję.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
magda gałkowska
Użytkownik

Postów: 947
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 26.01.2009 17:50
sorry za literówki i krzaczki - litrówki mea culpa, krzaczki po przeklejeniu z Worda.


http://www.zwiazanijezykiem.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
magda gałkowska
Użytkownik

Postów: 947
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 26.01.2009 17:46
haiker r11; nie demonizuj i nie wmawiaj mi dziecka w brzuch. Zakpiłam i tyle. Co do kwestii podawania o kogo chodzi r11; mam dość teorii spiskowych i mnożenia wątków o Niewiadomokim, kto napisał niewiadomoco i niewiadomogdzie, osobiście uważam, że należało po prostu powiedzieć że chodzi o komentarze Fenrir, tak jak Daniel napisał że chodzi o aspekt komentowania konkretnego użytkownika. Sposób w jaki zredagowałeś temat na forum trąci mi polowaniem na czarownice.

Pani Elżbieto r11; przyznaję, że mój wpis był ironiczny i to mocno, ale teraz zupełnie poważnie:
Z moich obserwacji wynika, ze przynajmniej raz każdego z userów PP komentujących aktywnie zdarzyło się wyzłośliwiać pod cudzym wierszem (haikerowi także), mnie również i to więcej niż raz przyznaję z czystego lenistwa, ponieważ po raz 287654 nie chciało mi się tłumaczyć tego samego i wskazywać tych samych, nagminnie popełnianych błędów. Komentuję mniej ale za to komentuję wiersze, które pozostawiają po przeczytaniu jakieś wrażenie, ślad r11; nawet jeśli to ślad negatywny.
Generalnie mamy tu kilka rodzajów komentatorów: np. osobnika, który nie loguje się na PP po to by komentować, a po to by w inteligentny sposób na granicy ad personam i nie łamiąc regulaminu dokładać użytkownikom, tapetując się obiektywizmem oraz dając do zrozumienia tym, którzy ośmielą się skrytykować jego wiersz , iż albo mają uprzedzenia, albo się nie znają. Np. mamy osobników, którzy komentują po nazwiskach (im bardziej znane tym większe pienia) lub konkretnych nickach z wyraźnym zabarwieniem emocjonalnym związanym z aktualną sympatia lub antypatią do danej osoby. Np. mamy osobników, którym podoba się wszystko, co podoba się większości co rodzi podejrzenia, że nie mają własnego zdania. Np. mamy osobników, którym programowo nie podoba się zgoła nic. Itd. Itp.

Różne są style komentowania, ale oczywiście zgodzę się, że w cywilizowanym świecie zasady dobrego wychowania obowiązują (jak mawiała moja śp polonistka Małgosia Wyspiańska) i staram się owych zasad nie naruszać.
PP to nie dżungla więc nie zachowujmy się jak dzikusy, to również nie portal terapeutyczny gdzie mamy okazać serce i zrozumienie dla cudzego (opisywanego w wierszach) nieszczęścia, to portal warsztatowy. Publikujemy tutaj ponieważ chcemy się dowiedzieć jaki odbiór ma nasza twórczość. Niestety co jakiś czas komuś puszczają nerwy i reaguje zbyt emocjonalnie i stąd potem takie wypowiedzi.
Od razu zaznaczam, ze nie usprawiedliwiam, takie komenty nie powinny mieć miejsca podobnie jak wyzłośliwianie się i obrażanie innych użytkowników.
Na koniec pozwolę sobie na pewną uwagę : moi drodzy i tak użytkownicy PP wykazują krzepiąca dozę zdrowego rozsądku i trzeźwości umysłu, bo to, co czytam od paru dni na NS zaczyna mnie trochę przerażać.
Mam nadzieję, ze moje komenty są w większości przypadków sensowne i na temat, jeśli ktoś się poczuła dotknięty ad personam - proszę przyjąć moje zapewnienie, ze (poza paroma wyjątkami, za które mnie upomniano) nie jest moim zamiarem dokładanie komukolwiek.
Pozdrawiam.



http://www.zwiazanijezykiem.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
Elżbieta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 304
Miejscowość: Darłowo
Data rejestracji: 04.01.09
Dodane dnia 26.01.2009 16:51
Magdo, cenię Panią za inteligencję i poczucie humoru. Czytam sobie Pani wiersze. Intrygują, coś we mnie poruszają i do nich wracam. Podobnie z komentarzami-też chętnie je czytam pod różnymi utworami i stwierdzam, że nawet negatywne, nie obrażają. Widać, że starannie czyta Pani utwory, niektóre wnikliwie analizuje i komentuje rzeczowo oraz merytorycznie. Zdarzają się Pani mocne "wystąpiena", które mogą kimś potrząsnąć, ale wszystko razem jest przeciwieństwem tego, o czym traktuje aktualny temat. Rozumiem, że paweł, wyrwany do odpowiedzi, powinien zabrać głos w sprawie znieważanych autorów i osób komentujących, czy ma im jeszcze dokopać?
wariometr Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
haiker
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 268
Data rejestracji: 12.09.08
Dodane dnia 26.01.2009 16:17
magda gałkowska napisał/a:
zastanawiam się, gdzie jest grzmiący paweł stający w obronie napiętnowanych ;)
a tak w ogóle to o kogo chodzi? bo nie chce mi się w ciemno po całym portalu szukać?
bo to nie ja jakby co :)


magda gałkowska

primo
po co odwracać uwagę od tematu próbą skierowania dyskusji w inną stronę?

secundo
jest dziecinnie proste znalezienie tej osoby poprzez komenty pod moim albo Elżbiety Tylendy wierszem. Naprawdę to za trudne? Tyle, że nie to jest istotą tematu i nie chciałbym naiwnie podawać ci nicka tej osoby, bo dyskusja spełzła by ku obronie dóbr osobistych (pomijając, że to niezrozumienie GIODO i ustawy o DO).

tertio
skoro napisałem w pierwszym wpisie tego (cytując swój koment) że:
...Bodaj pod jakimś wierszem (nie pamiętam kogo - twoim? magdy gałkowskiej?) o Sylvii Plath zacytowałem powiedzenie...
to znaczy, że nie możesz być tym "twoim" skoro zaraz potem podaję twój nick.

Więcej rozumu, mniej roztargnienia;-)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
magda gałkowska
Użytkownik

Postów: 947
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 26.01.2009 14:52
zastanawiam się, gdzie jest grzmiący paweł stający w obronie napiętnowanych ;)
a tak w ogóle to o kogo chodzi? bo nie chce mi się w ciemno po całym portalu szukać?
bo to nie ja jakby co :)



http://www.zwiazanijezykiem.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
przemek_f
Użytkownik

Postów: 23
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 16.12.08
Dodane dnia 26.01.2009 06:50
Mi się też ten nowy egzaltowany sposób komentowania nie podoba. Ja rozumiem że można raz tak powiedzieć.
Ale pod wierszem p. Elżbiety kolejne wpisy, których autorka to krzyczy, to sepleni. Wykrzykniki, pytajniki, wytłuszczenia.
Miało być pewnie dowcipnie - pozostaje niesmak.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
Elżbieta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 304
Miejscowość: Darłowo
Data rejestracji: 04.01.09
Dodane dnia 25.01.2009 16:10
Na PP jestem od niedawna, ale niektórymi komentarzami jestem niemile zaskoczona i nie chodzi o to, czy komentarz jest negatywny, czy pozytywny (pisałam o tym wcześniej). Ja wklejam wiersze nie dla oklasków, ale z ciekawości, jaki będzie odbór i ocena mojego utworu i jestem wdzięczna za wszystkie wpisy,(przy okazji proszę o więcej).Z komentarzy i ocen wyciągam wnioski dla siebie i nikomu nie mam za złe, że mogło się nie spodobać.Wyodrębniam już komentujących, których zdanie bardzo sobie cenię (co nie znaczy, że innych nie cenię) oraz takich którzy nawet negatyw potrafią napisać z klasą (dziękuję).Są komentarze: długie, krótkie(jednowyrazowe), z uzasadnieniem (szczególnie cenne), zabawne lub poważne -wszystkie akceptuję, ale nie wyrażam zgody na chamstwo w stosunku do autora i komentujących.hejkersłusznie podjął temat, gdyż z takim przypadkiem mamy tu do czynienia.Czytałam ten komentarz z odpowiedzią autorki i przyznaję, że byłam zniesmaczona.Ta sama autorka "biega" chaotycznie po wierszach, podejrzewam, że ich nawet nie czyta, sadzi masę błędów i wypisuje duby smalone. Komentarze typu: totalna bzdura, co za pierdoły, nie dla mnie, naleśnik, do kosza... itp tylko, jak to niektórzy mówią, mocniejsze- są głupie i żenujące.
A odpowiedź na komentarz hajkera to po prostu WSTYD.
wariometr Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
Robert Furs
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 171
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 16.04.07
Dodane dnia 24.01.2009 18:13
jako odpowiedź przytoczę Nieszufladzianą anegdotę:

*ten wiersz na pisałam dla młodego poety, który kiedyś do nas na wieś przyjechał. siadał on pod lipą koło domu sołtysa i mawiał: to lipa czarnoleska! powtórzywszy to ok. 29 razy wyciągał z czarnej kapoty, którą nosił nawet gdy było +34 stopnie w cieniu, wymietolony kajecik i pisał. kiedy go Stasiek - mój poprzedni chłopak - pytał: co tam piszesz? odpowiadał:

- nie mów chamie do mnie per ty!

Staśkowi nie trza było powtarzać. Walnął poecie i posypały się jedyneczki. a należy wiedzieć, że Stasiek jednym razem kładł woła, taki był silny.
dlatego napisałam wiersz dla tego poety, by zrozumiał istotę życia na wsi, że to nie chełmońszczyzna ale najprawdziwsza z prawd.

Pani Anal Iza Poetycka 2009-01-19 07:10:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor wypada nie wypada ale bardziej egzaltowane
haiker
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 268
Data rejestracji: 12.09.08
Dodane dnia 24.01.2009 18:02
Niedawno w odpowiedzi na mój komentarz do wiersza autor wpisał:

"Ach, Ach... jaki komentarz do wiersza!!!!

Ach!!!!! Co za powalająca konkluzja! Ba , nawet kilka!!!
Wowww, i nawet Hemingway!!! aaaaaa!!!!!!

Niestety,. na pierdoły nie mam czasu.

I nie przypominam siobie , żebym z panem
miała przyjemnoisć przejsć na "ty"........

!!!!?????

Pozdrawiam"

Chciałbym się upewnić, czy to jest właściwa odpowiedź autora na mój komentarz do wiersza, który to koment brzmiał:

Ach, to po lekturze kogoś tam.

Bodaj pod jakimś wierszem (nie pamiętam kogo - twoim? magdy gałkowskiej?) o Sylvii Plath zacytowałem powiedzenie, że jedną z wielkich chwil literatury światowej było gdy Hemingway złowił karpia i postanowił o tym NIE napisać.

Poza tym jaka jest wartość dodana TWOJA prócz podania myśli pana Lwa?


Rozumiem, że część osób z braku argumentów sięga po powołanie się na tzw. dobre wychowanie (czyli nie mówienie na ty do obcych itp.). Dla niewiedzących przypomnę, że netykieta zakłada i dopuszcza zwracanie się na ty na forum.
Jednocześnie egzaltacja obecna w tej odpowiedzi wskazuje, że autor sprowadza na manowce dyskusję pod wierszem, co wydaje mi się brakiem szacunku.

Co o tym sądzisz, czytelniku pp?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 12
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 438
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Notopech

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

67089973 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005