poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMSobota, 20.04.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
FRASZKI
Co to jest poezja?
EKSPERYMENTY
playlista- niezapomn...
Chimeryków c.d.
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Bank wysokooprocento...
Monodramy
,, limeryki"
Ostatnio dodane Wiersze
W kapsule
Kiedy jestem za oknem
do trzech razy.. ..s...
Zabawa
Metafora na ławce
Marzenie o niebie w ...
Co widziały i co sły...
Julia Milu
Roszada w niedoczasie
Miłość
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | GRATULACJE I OGŁOSZENIA | SŁUP OGŁOSZENIOWY
Autor RE: "Highway To Hell"
kkb
Użytkownik

Postów: 161
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.11.15
Dodane dnia 16.10.2017 18:01
Sorry, ale tym razem mi się nie spodobało.

Też pewnie nie znasz. Z Włocławka, mojego rodzinnego miasta. Trochę nawiązuje do tematu ;)

https://www.youtube.com/watch?v=gZGZWw7SMvE

i to

https://www.youtube.com/watch?v=UKVL1HQCJOE


pozdrowienia :)
Edytowane przez kkb dnia 16.10.2017 18:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
Edyta Sorensen
Użytkownik

Postów: 242
Miejscowość: Warszawa/Kopenhaga
Data rejestracji: 24.07.11
Dodane dnia 06.10.2017 09:58
Dzięki kkb, pewnie że fajny nocny.

Ale ja Cię zażyję.
Na pewno nie znasz.
Posłuchaj i zobacz na youtubie lubelski zespoł TIPSY TRAIN z pewnym znanym wokalistą gościnnie.
Tipsy Train and Piotr Cugowski live, utwór Pożegnanie, szczęka opada. A wykon tej kapelki w utworze Black Sabbath Children Of The Grave z Januszko w tle, to super sprawa. A w tym drugim kawałku drugi Cugowski, czyli Wojtek:)
I jeszcze później trafi się Grzesio Kupczyk z Turbo i wielu innych artystów.

Pozdrawiam:)
Edytowane przez Edyta Sorensen dnia 06.10.2017 10:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
kkb
Użytkownik

Postów: 161
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.11.15
Dodane dnia 01.10.2017 20:49
SUPER!
Wszystko, świetnie połączone, motory i ten refren ...

w kaaaaa

jakby, przekręcał manetkę.

Słuchałem cały weekend.

Dzięki, w swoim imieniu.

Wiem, że to bez związku z wątkiem i czym kolwiek, ale pomyślałem, że się odwdzięcze.

https://www.youtube.com/watch?v=2m1bJU6TBHY

P.S. Nocny kochanek, też jest fajny ;)

https://www.youtube.com/watch?v=YtxgoTFNUsA

Trochę prześmiewczy, ale czym było by życie bez śmiechu. Chyba już tylko polityką.

pozdrowienia
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
Edyta Sorensen
Użytkownik

Postów: 242
Miejscowość: Warszawa/Kopenhaga
Data rejestracji: 24.07.11
Dodane dnia 28.09.2017 17:08
Na kłopoty dobra muza rockowa.

HETMAN nasza kapela warszawska, Jarek Hertmanowski, Robert Tyc i koledzy, utwór Powiedz jak jest.

Pozdro:)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
kkb
Użytkownik

Postów: 161
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.11.15
Dodane dnia 26.09.2017 13:08
A no, co chwilę dla kogoś, jakaś chwila jest ostatnia. Oby nie było masowego znikania?
Racja, czy to od nas zależy? Myslę, że mało.
Jeśli będzie, to jak najdalej, jak najkrócej i z jak najkorzystniejszym rezultatem dla nas. Kwestia określenia nas.

https://www.youtube.com/watch?v=o2JUFe9sND4

;)

P.S. Nigdy nie będzie ostatniej wojny, ta czwarta miałaby być na kije i kamienie, to wynika z E=mc2 ;)
Edytowane przez kkb dnia 26.09.2017 21:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
Saint Germaine
Użytkownik

Postów: 6
Miejscowość: Polska
Data rejestracji: 22.05.17
Dodane dnia 26.09.2017 12:34
Z tą linią Odry to żart ale jeśli wybuchnie wojna będzie ona ostatnią jaką ludzie przeprowadzą.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
kkb
Użytkownik

Postów: 161
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.11.15
Dodane dnia 26.09.2017 10:29
Janie i Saint Germaine, przepraszam, że tak późno. Ja też nie lubię i też wydaje mi się, że wiele można by lepiej, sprawniej, taniej, ładniej, fajniej, a z Poznania powinny powstać bezpośrednie połączenia z Gardermoen. Wiele rzeczy mi się wydaje i co z tego? Czytam sobie gazety, oglądam jakieś dzienniki, chociaż nie systematycznie i trochę patrze w net, jak mnie coś zainteresuję. Jednak zdaję sobię sprawę z faktu, że nie wiem dość, żeby oceniać i trąbić swoje zdanie na ten temat. Nie, bo w ten sposób jedynie mącę wodę, przeszkadzam, robię zły klimat sobie i innym.

Jest taki wiersz na Wildzie. Rzucony na ścinę, taki mural, czy jak sie to nazywa. Nie pamiętam kogo, chyba Barańczaka, bo porzyczałem sobie jego tomik ostatnio, chyba własnie dlatego. Możę się dzisiaj tam przejdę i zapisze tytuł, to wstawię cały. Jednak wiersz kończył się mniej więcej takimi wersami. (w necie jest tylko o innym)

niech ci którzy planują rozkłady jazdy
robią to lepiej
ja zajmę się tym by być szczęśliwym

Tak jakoś.

Nie ma czegoś takiego jak nie mój prezydent, czy nie mój premier. Jest w danym czasie jeden rządzący i wszystko. Kampania wyborcza powinna zaczynać się na rok, czy pół przed wyborami (jeśli mamy demokratczny porządek rzeczy), bo mózg ma przedewszystki myśleć gdzie skierować wzork, kiedy wytężyć słuch i wydać komędę pompowania adrenaliny do mięśni, a nie stać przed lustrem i tracić pół dnia na dobieranie tuszu do rzęs.

Jasne, że można i powinno się dyskutować, rozmawiać, ścierać poglądy, ale do tego potrzebne są argumenty. Byli tamci, będa kolejni, grunt że od nas i że są jakoś związani z nami. Dlatego nie wierzę aby tamci, czy ci, mieli złe intęcje. No może początek lat 90-tych był trochę dziwny, ale i tak wypadliśmy na tym wszystkim najlepiej z całego było bloku wschodniego. Że mogło być lepiej? Jasne, mogło tez być gorzej. Że to co jest to głównie efekt ciężkiej pracy zwykłych obywateli, że trochę na przekór mechanizmom ,które zostały utrwalone ... TAK, ale mogły być takie, które i na to by nie pozowliły.

Jeśli ktoś uważa, że jest tak źle, to niech uzbroji się w siłę lwa, chytrosć lisa i udeża do polityki. Jeśli do tego ubrany jest w zbroję wiary i dobrych intęcji, a w ręku ma miecz wykuty z twardych argumentów, to mu się uda, albo i nie... ale niech próbuje, skoro jego poglądy są tak świetne. Tylko niech wie gdzie idzie i dla czego chce się bić.

P.S.

Linia obrony... nie mam pojęcia, czy i jaka powinna być linia obrony. Można by podyskutować o tych , które były, można by jednak zauważyć, że sytuacja, którą mamy teraz, jest bez precedensu w historii ludzkości (Chiny), a my nie zostajemy bez wpływu. Gdybym był ministrem obrony, wywodzącym sie z partii, która na wschodzie kraju ma większą część elektoratu, tez bym tak mówił, a jakie bym miał plany... za cholerę. Do tego wschód Polski jest ważny, bo przy rosyjskiej dominacji na Bałtyku i pokryciu obszaru tego małego morza zasięgiem rosyjskich rakiet, Przesmysk Suwalski, staje się jedynym połaczeniem z krajami bałtyckimi. Jak by nie patrzeć, gdybyśmy uznali i to oficjalnie, że nie mamy zamiaru pomagać członkom NATO... to wyglądali byśmy trochę nie poważnie. Jak widzimy na Ukrainie, widzieliśmy w Gruzji, 30 % mniejszości rosyjekiej w Estoni, może zarządać jej przyłaczenia do macierzy, choćby żeby sprawdzić czy Amerykanie jeszcze mogą, czy już nie mogą. Twarde stanowisko Polski w tej kwestji, możliwośc takiego zajścia zmniejsza.


Kurde, tylko przeleciałem Twój komentarz. Przepraszam. O co chodzi z ta Odrą ? Podaj jakiś link. Niemców nie ma co się bać dopóki siedzą u nich Amerykanie,a Ci drodzy potrzebują nas i spokoju w tej części świata. Chyba ze dogadali by się za naszymi plecami.... Możliwe ale wtedy to nie można było by dać się zmielić jak ostatnio... To by wymagało mega elastyczności. Tylko po co, mieli by tak robić ?

pozdrawiam :)
Edytowane przez kkb dnia 26.09.2017 13:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
Saint Germaine
Użytkownik

Postów: 6
Miejscowość: Polska
Data rejestracji: 22.05.17
Dodane dnia 21.09.2017 00:47
Antoni zaplanował obronę przed ewentualnym atakiem na linii Odry. Od prawa do lewa jedna ogromna banda hipokrytów i nierobów którzy biorą pieniądze z podatków.
Jaka tv publiczna taki festiwal czyli jak słyszałem gdzieś pokaz ulubienicy elit rl- owskich i tyle w temacie.
Będzie gorzej i to bardzo.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
Jan Bogdajewicz
Użytkownik

Postów: 3
Miejscowość: Kalisz
Data rejestracji: 12.04.17
Dodane dnia 18.09.2017 19:46
A ja nie lubię i poprzednich rządzących i tych. Nie lubię też dad rocka w wielu wydaniach. I tak dalej. Wielu rzeczy nie lubię.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
kkb
Użytkownik

Postów: 161
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.11.15
Dodane dnia 18.09.2017 13:46
O kurdę ?ę?ę?, a ja lubię bułki z masłem.

Rozpoczełaś nowy wątek po to żeby ...

Chyba nie po to żeby pochwalić się tym wierszykiem. Chyba też nie po to, żeby pochwalić się jaka z Ciebie fajna babka, bo stać Cię na ulubione piwko i wysublimowane gusta, pozwalające stwierdzić czym jest bardzo dobra muzyka.


Wpisałem przypadkowy rocznik:

http://festiwalopole.com/festiwal-opole-2013

Klasa, faktycznie klasa. Ludzie, czekający na Opole, musza gustować też w Koniu Polskim. Pewne rzeczy umarły i nie da się ich wskrzesić (bo były tworem epoki, jakiegoś czasu), tak jak np. Dżem. Ale to gusta.

Kolejki do lekarza to jakaś nowość? Jest wiele recept na tą sytuację, ale napewno, bogacenie się społeczeństawa i Polski, te kolejki skraca.
Nadużywanie władzy przez policję też (wejście do redakcji Wprost, prowokacje na Marszu Niepodległości, antykomor.pl)?
A może łamanie konstytucji (uchwalanie nowego wieku emerytalnego dla wszystkich ubezpieczonych w ZUS-sie, pomijając podstawową zasadę, że prawo nie dizała wstecz. Albo OFE)?
Dlaczego podałem takie przykłady, bo wtedy władza miała niebieskie tło i 100% mediów, a to starczyło żeby ludzie uważali, że ona jest spoko. Wystarczył medialny jazgot, poklepywanie Mekel, a ludzie to jedli i nawet się do tego przywiązali.

Lubisz książki historyczne? To kiedy nie mozna było kupić człowieka za pieniądze? Wiem kiedy, jak na Ziemi żyły dinozaury.

Dla przeciętnego Kowalskiego ze zmian politycznych wynika wiele. Naprawdę wiele też udało się zrobić przez ostatnie prawie 30 lat.

Można by zacząć od twierdzenia że nie ma Polski bez Ukrainy i Ukrainy bez Polski, ale przecież lubisz książki historyczne, więc nie ma co tłumaczyć. Można by powiedzieć że PiS wypowiada otwartą wojnę starej Uni i zminia kierunek. Korzystając ze zbieżności interesu RP i USA (coraz ostrzejsza konkurencja z Chinami, przeżucanie wojsk i floty na Pacyfik. Przy tym nie mogą pozwolić na zdominowanie UE przez Niemcy, czy strefę Euro, ani Rosję, bo jak wiesz z książek historycznych żadko ktoś wygrywa, walcząc na dwa fronty, a blok krajów do których będzie płynoł amerykański gaz skutecznie tego typu pokusy by chamował, przynajmniej do czasu ich powrotu. Przecież nikt nie jest tak naiwny żeby twerdzić iz Amerykanie lądowani w Noramndii z miłości do francuskiego wina. Fajne wykłądy można znaleźć na YT doktora Bartosiaka, kupiłem sobie ostatnio jego książkę "Pacyfik i Eurazja. O wojnie"). Tu można by dyskutowac i oceniać czy to słuszne, czy niesłuszne zachowanie, czy z punktu moralnego po tym jak dostawaliśmy dotacje można się tak zachowywać... Serio, po Jałcie jeszcze Polacy myślą, ze polityka ma coś wspulnego z moralnością!

To są bardzo ciekawe i żywe tematy, sytuacja zmienia się codziennie, z tym że my wiemy mało. Niby dlaczego ktoś miałby mówić opini publicznej wiele? Żeby z tego udzielać się w tej biadolinie...
Zawsze są grupy, które na jakiś kierunkach i zmianach zyskują bądź tracą.
I to właśnie te grupy, które sa zainteresowane, podsycją w dogodny dla nich sposób sytucję, robiąc z igły widły.

Dlatego właśnie uważam, że żeby nie stać się pożytecznym idiotą, nie powinno sie tylko czuć, ale też trochę przemyśleć, uargumentowac swoje stanowisko, żeby nie kopać pod sejmem w ogrodzenia krzycząc hasła, których się nawet nie rozumie.


Pozdrawiam.

"... ile kasy dasz dziadowi o zniszczonych nerkach. "
Edytowane przez kkb dnia 26.09.2017 09:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
Edyta Sorensen
Użytkownik

Postów: 242
Miejscowość: Warszawa/Kopenhaga
Data rejestracji: 24.07.11
Dodane dnia 18.09.2017 06:31
No i dopiszę jeszcze.
Tegoroczny festiwal w Opolu. Żenada.
Czesław Niemen, Krzysio Klenczon, Andrzej Zaucha i inni wspaniali przewracają się w grobie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
Edyta Sorensen
Użytkownik

Postów: 242
Miejscowość: Warszawa/Kopenhaga
Data rejestracji: 24.07.11
Dodane dnia 18.09.2017 05:54
kkb, żeby to poprzeć to musiałabym napisać elaborat na dwadzieścia stron i myślę, że nadal nie wyczerpałabym tematu. Więc w kilku zdaniach, to moja subiektywna ocena, ale wolno mi takową mieć.

Lubię markowe piwo, nazwy nie wymienię, nie piję sikaczy.
Lubię bardzo dobrą muzykę, nie słucham dyrdmałów wiadomo jakich.
Nie czytam harlekinów by wylewać łzy po nocach, bo jakaś wymyślona baba ma romans z wnuczkiem sąsiada. Czytam dobre książki, które zmuszają do myślenia, szczególnie historyczne, bo tam jest jakaś prawda.
Wracając do sedna sprawy, tego samego oczekuję od polityków, na których głosowałam. Czyli opieki nad obywatelem, przestrzegania konstytucji, nie bicia przesłuchiwanego w toalecie, czy kolejek mniejszych do lekarza, nie zapisów na 2025 rok. I tak można wymieniać bez końca.

Reasumując, polityka to brudna rzecz i nie każdy się do niej nadaje.
Nie lubię jednej partii, co nie znaczy, że kocham im przeciwną.
Wiem, że to czcza gadanina i niczego nie da i nie zmieni.
Tylko czasem mnie to wszystko wkurza, żeby nie określić tego ostrzej.
Okazuje się, że można kupić ludzi za pieniądze.
Każda nasza władza kochana, kto by to nie był po 1989 roku umiała się tylko kłócić, podsłuchiwać i robić skandale. Co z tego wynika dla przeciętnego Kowalskiego, trzeba sobie samemu na to pytanie odpowiedzieć.

Pozdrawiam:)
Edytowane przez Edyta Sorensen dnia 18.09.2017 05:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
kkb
Użytkownik

Postów: 161
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.11.15
Dodane dnia 17.09.2017 22:58
Edyto, nic nie musisz!!! Mieszkam w Polsce 20 dni w miesiącu, w ciągu których mam wolne. Chodzę, słucham i prubuję coś zrozumieć. Tylko kurde, tej bzdury nie da się ogarnąć. Nie da się. Są dwa obozy każdy krzyczy, żaden nie słucha. Jeszcze żeby te krzyki miały jakiś sens... A tu wychodzi nowoczesny z nazwy Rysiek, albo Kurski pojebulski albo jakiś inny krzykacz i ludzie ich cytują... Wierzą w takie gówno. Nie są wstanie uwierzyć, że ktoś kogoś bije pod blokiem, wiec nie wychylą się, ale jak ktoś im napisze w gazecie poprzekręcane bvzdury... o, o, o, to, to tak. To jest spoko. CZEMU??? BO MI SIĘ TAK WYDAJE, BO TAK CZUJĘ. CZUĆ TO MOŻNA MIĘTE DO SĄSIADKI, A WYDAWAĆ TO SIĘ MOŻE, ŻE SIĘ PRZESOLIŁO ZIEMNIAKI...

SŁABO, POPROSTU SŁABO.

P.S. Zapytałem się tylko, na jakiej podstawie Ci tak źle. Bo ktoś coś kiedyś powiedział w telewizorze? Bo Wojewódzki sie boji, ze mu na puder zabraknie? Przejdź się na manifestacje KODU (jeli jeszcze to jest) i posłuchaj tych ludzi. Popatrz na nich i z czystym sercem powiedz, że to dobrze, że w momęcie kiedy za naszą wschodnią granicą ćwiczy 100 000 ruskich żołnierzy, a dwóch naszych sąsiadów toczy ze sobą wojne, a środek ciężkości świata presuwa sie coraz dalej od Europy, kiedy gaaociąg, kiedy próby manipulowania Schengen... kurde powiedz z czystym sercem, że wieżysz w jakieś kaczyzmy. Bo co? bo wsadzaja do ciupy cwaniaczków, którzy myśleli że są bezkarni. Mojego ojczyma sąd w rodzinnym mieście za cholere nie mógł wywalić z chaty, bo 40 lat temu donosił na kolegów. Wierz mi, że policja, która przyjeżdzała na interwecje tez w to nie wieżyła. Temat rzeka, skracam tylko do haseł.
Posłuchaj sobie na YT całych przemuwień, wywiadów, rozwów jak politykom kończą się słowa, których nauczyli się z kartki. to jest taka nędza, że faktycznie tylko miesięcznice smoleńskie moga z tym stawac w szranki. I ty to podsycasz. (wywiazdy ze Schetyną, to jest moc)

TOJEST POLITYKA, NIECH WYGRYWA LEPSZY I CWAŃSZY, BO TYLKO TAKI ZWYCIĘZCA BĘDZIE SKUTECZNY.


na osłodę Abelard Giza ;)

https://www.youtube.com/watch?v=YzD35Gx3Oyg

P.S. 2 przykro mi, że wożyłas mi w usta takie coś. Ale przecież ja mam inny widok z okna, aaa to można.

Słabo... to już pisałem.

Pozdrawiam, wolno Ci mieć swoje zdanie, ale fajnie jakbyś je czymś poparła. Więc cierlpliwie czekam.



Sorki, te krzyki mają sens, z tym że tylko jedna strona potrafi je wykorzystać.
Edytowane przez kkb dnia 17.09.2017 23:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
Edyta Sorensen
Użytkownik

Postów: 242
Miejscowość: Warszawa/Kopenhaga
Data rejestracji: 24.07.11
Dodane dnia 17.09.2017 20:07
Przykro mi bardzo, że muszę zamknąć mordę zdradziecką i ustawić się w gorszy sort.
Dam se radę.Więcej nie napiszę bo sensu nie ma.
Edytowane przez Edyta Sorensen dnia 17.09.2017 20:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
kkb
Użytkownik

Postów: 161
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.11.15
Dodane dnia 16.09.2017 23:36
Ej,... Edyto, ale co Cię tak gnębi? Jezusiu kochany, skąd Wy to wszysko bierzecie? Nawet jeśli już, mówimy o ocenie jedynie sensorycznej, to kurde... człowiek ma pięć zmysłów... a czytając i słuchając tego samego shitu, nie używa żadnego.
Ale przecież powołujemy się na "autorytety", domniemam że ci ludzi nie tylko czują, ale tez myślą. Żeby wysnuć jakiś wniosek trzeba było by mieć więcej argumentów niż tylko "wydaje mi się" albo "czuję że mi duszno".

Podsumowując,
Myslenie estetyczne to żadne myslenie. Czasem za oknem świeci słońce i wydaje się, że jest ciepło, ale bez termometru na balkonie, nie dowiesz się w co masz się ubrać.
A jeśli masz tylko jeden , na który świeci słońce...

Mi szkoda było by nawet czasu porannej kawy, żeby nastawiać anteny na takie cosie...
Ale, "wolnośc kocham i rozumiem"

zabawne nie? zależy kto śpiewa, tak słychać.

słabo. Zwyczajnie słabo.
Edytowane przez kkb dnia 16.09.2017 23:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
Edyta Sorensen
Użytkownik

Postów: 242
Miejscowość: Warszawa/Kopenhaga
Data rejestracji: 24.07.11
Dodane dnia 16.09.2017 09:20
Nel, dzięki za wpis.
Mnie po prostu ręce opadają, to co się teraz dzieje to przynajmniej dla mnie jest koszmarem, oczywiście komuś innemu może się podobać.

Nie chcę żyć w państwie zenków.
Kocham wolność i artyzm w każdej dziedzinie. Niestety teraz tego ni ma.

Pozdrawiam :)
Edytowane przez Edyta Sorensen dnia 17.09.2017 10:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Highway To Hell"
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 16.09.2017 09:14
Podpisuję się pod tym, Edytko, obiema rączkami ;-))) Właśnie - chyba na zasadzie działającego obosiecznie miecza - dwa dni temu popełniłam tekst, który po rozmaitych przeróbkach oraz korektach przedstawia się mniej więcej tak:

Wierszopisom z Jasnogrodu odpowiedź

Motto:

"Mam medal Człowieka Wolności, medal Karola Wielkiego za pomoc w zjednoczeniu Europy, ja się czuję jakby ktoś na mnie srał po prostu cały czas..." - Krystyna Janda w Radiu Zet (12.09.2017)

kolejny jakby wiersz jakby wściekły lis jakby protest jakby obelga na moją Ojczyznę
przyszpilona na niby-odrzwiach do jedynej jakby publicznej gminnej latryny
w której od pokoleń rządzi ten sam jakby wójt lub inny "szmaciak-kerownik"
z jakoby ludowej bo zielonej niczym padlinka rzekomo europejskiej ekipy

miało być "bardzo mocno" a wyszło jak zawsze wulgarnie oraz z wychodkiem
gdyż ze swej łaski poeta zamiast olej lać w mózgi znów na trzepaku niby-zbuki wietrzył -
dlatego niby-poeto bez polotu zamiast pluć na Polskę to napisz lepiej o "obsrywanej" zębatej aktorce
tej samej co mi rzygnęła na suknię najjadowitszym swoim słowotokiem


:))) Serdecznie :)))


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Edytowane przez abirecka dnia 16.09.2017 09:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor "Highway To Hell"
Edyta Sorensen
Użytkownik

Postów: 242
Miejscowość: Warszawa/Kopenhaga
Data rejestracji: 24.07.11
Dodane dnia 16.09.2017 08:42
dzisiejsi rządzący
to nie poezja
to nie muzyka

wolno mi
mieć swoje zdanie
konstytucja gwarantuje

więc cierpliwie czekam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 10
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 438
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Notopech

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

67038747 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005