poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMSobota, 20.04.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
FRASZKI
Co to jest poezja?
EKSPERYMENTY
playlista- niezapomn...
Chimeryków c.d.
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Bank wysokooprocento...
Monodramy
,, limeryki"
Ostatnio dodane Wiersze
W kapsule
Kiedy jestem za oknem
do trzech razy.. ..s...
Zabawa
Metafora na ławce
Marzenie o niebie w ...
Co widziały i co sły...
Julia Milu
Roszada w niedoczasie
Miłość
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | GRATULACJE I OGŁOSZENIA | SŁUP OGŁOSZENIOWY
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Autor RE: to tylko ja bronek
kropek
Użytkownik

Postów: 124
Miejscowość: Bartoszyce
Data rejestracji: 27.08.08
Dodane dnia 18.08.2009 00:44
Christosie, nie wymądrzaj się. wróć i krytykuj, myślę, że krytyki nikt się nie boi. sam również nie bój się poddać krytyce. możesz po moich ujeżdżać, ile wlezie. magdzie też dostępu nie bronię, niechaj sobie używa. wbrew pozorom, nie uważam by poziom się obniżył. wiele z piszących osób, pod nieobecność niektórych krzykaczy, znacznie podniosła poziom pisania.pojawiły się wiersze pisane zupełnie innym językiem.
prawdziwych krytyków na portalu zawsze było niewielu, co najwyżej niektórzy silili się na zasadzie, co nie po mojemu do gniot i grafomiania. w wielu przypadkach były to żenujące komentarze, ale za to jakże chwalące swoje wojsko.
Bronek zrobił, co zrobił, jego sprawa. to jego strata. nie tu, to gdzie indziej się przyklei, bo to jak zaraza, wciąga. raz spróbujesz, trudno żyć bez tego. znakiem tego choćby to, że wprawdzie niby karząc nas [a przecież siebie], nie wklejacie swoich wierszy, ale jednak ciągle zaglądacie, znakiem chociażby dzisiejszy głos. i dobrze, zaglądajcie. to też jeden z tych dobrych znaków.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Elżbieta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 304
Miejscowość: Darłowo
Data rejestracji: 04.01.09
Dodane dnia 18.08.2009 00:27
BRONKU
Wypada Ci zatem powiedzieć - do zobaczenia.
Będziesz tu wracał tak, jak inni wracają.

Dlaczego odchodzisz, czy robisz sobie przerwę, sam wiesz najlepiej, ale nie psiocz proszę, na portal, przecież widziałam Cię na innych i nie przekonasz mnie, że są lepsze; czytałam tam wiersze i komentarze pod wierszami, to dopiero "pouczająca lektura". Każdy wybiera sobie dowolny portal, na szczęście.
A więc - szczęść Boże Bronku, w akompaniamencie hymnów pochwalnych i oklasków klakierów.
Podpisana:
Twoja koleżanka i czytelniczka, która szczerze lubiła czytać Twoje wiersze, ale jak widać takie drobiazgi nie mają dla Ciebie znaczenia.
wariometr Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 18.08.2009 00:09
Magda od początku kojarzy mi się z inteligentną zadziorną kobietą.


Danielu, to się chyba specjalnie w skojarzeniach nie rozmijamy :)))



PS. Ale ciiii, nie rozmawiajmy o kobietach (chociaż poezja też jest kobietą).
Edytowane przez Wojciech Roszkowski dnia 18.08.2009 00:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Szady siebr Daniel
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 238
Miejscowość: Mazury
Data rejestracji: 12.06.09
Dodane dnia 18.08.2009 00:03
Wojtku, mogę się mylić. Takie jest moje wrażenie, nie od dziś. Może to wynika z różnic pomiędzy nami? Zupełnie inaczej podchodzę do tego miejsca. Magda od początku kojarzy mi się z inteligentną zadziorną kobietą. Taki jej styl. Zupełnie się w tym nie odnajduję. Nie chciałbym też stawać z nią w szranki. To byłoby przejechanie się walcem po żabie:)
http://obrazstanubraku.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 18.08.2009 00:02
Robert Furs - odnoszę wrażenie, że nikt inny oprócz poetów/ próbujacych pisać tego nie czyta (czasem znajomi z grzeczności).
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Robert Furs
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 171
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 16.04.07
Dodane dnia 17.08.2009 23:59
Wojciech Roszkowski - ktoś kiedyś powiedział: pisanie wierszy dla poetów, próżny to trud, :)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 17.08.2009 23:56
Danielu - a mnie się wydaje, że najbardziej wiarygodna jest opinia osoby, która nie wkleja wierszy (może być oczywiście omylna, to inna sprawa) - jak swego czasu wpisy amonit czy Rafała B.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Robert Furs
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 171
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 16.04.07
Dodane dnia 17.08.2009 23:53
Christos Kargas r11; broń mię Ojcze Niebieski. Nie powiedziałem nic czego Pan Bronek nie powinien zrobić. Gadam jeno o tym czego ja bym nie zrobił. Panu Bronkowi wolno wszystko tak jak i mnie i Panu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Robert Furs
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 171
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 16.04.07
Dodane dnia 17.08.2009 23:50
Christos Kargas - broń mię Ojcze Niebieski. Nie powiedziałem nic czego Pan Bronek nie powinien zrobić. Gadam jeno o tym czego ja bym nie zrobił. Panu Bronkowi wolno wszystko tak jak i mnie i Panu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Szady siebr Daniel
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 238
Miejscowość: Mazury
Data rejestracji: 12.06.09
Dodane dnia 17.08.2009 23:47
Magdo, napisałaś:
krytykują Pana osoby, którym tu najmilej i najcieplej, a wcale nic ciekawego do powiedzenia nie mają :) .
Może jednak jakieś konkrety? Nawet jeśli o mnie mowa (m.in.) to miałbym jakiś punkt odniesienia. Wyczuwam też nutkę zazdrości? Stałaś się osobą nielubianą, bo piszącą szczerze. W sumie dostałaś to, co dawałaś. Drwiną nie zwalczyłaś grafomanii. Co nadal jest stosowane dość często. Piszesz teraz z doskoku, nie wrzucając wierszy (ostatnio w maju), co czyni Cię niewiarygodną w wypowiedziach. Z szacunkiem do Ciebie i Twojej twórczości. Pozdrawiam
http://obrazstanubraku.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Robert Furs
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 171
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 16.04.07
Dodane dnia 17.08.2009 23:44
magda Gałkowska - akurat mnie to rybka. Bo sądzę, iż Pani post jest skierowany do mnie. Za swój macierzysty portal uznaje Nieszufladę. W niej się wychowałem i jej dochowam wierności do końca swoich dni. Kiedyś powiedziałem: jeśli nie będzie mnie w niej choćby raz w miesiącu to znaczy, że już nie żyję. :) Tą prawdę podtrzymuję.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Christos Kargas
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 295
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 11.09.07
Dodane dnia 17.08.2009 23:41
Robercie Fursie to bardzo dziwna postawa do prawdy. Piszesz np. że Broniek nie powinien nam obwieszczać swoje odejście, bo to jego sprawa i czynisz to w sposób następujący:

Mnie zupełnie nie obchodzi kto pojawił się w portalu a kto odszedł istotne są dla mnie ciekawe wiersze.


Co mnie jednak obchodzi, co Ciebie obchodzi i po co nam to obwieszczasz? Tylko i wyłącznie dlatego, że to Twoje zdanie prawda? To samo zrobił on i w sumie nie obwieszcza nam, że odchodzi, ale powód dla którego przerywa swoją działalność, a to być może nie Ciebie (co mnie wcale nie obchodzi, bo to Twoje zdanie) ale innych użytkowników powinno obchodzić?

Piszesz że interesują Cię ciekawe wiersze (co jest jeszcze jednym obwieszczeniem z Twojej strony) i pewnie pod nimi wklejasz komentarze, a nigdy nie rozzłościło Cię masowe chwalenie zupełnie nieciekawego według Ciebie tekstu? Nie piszę tu o różnorodność opinii, a o masowe i bezwzględne klepanie się bezkrytycznie po pleckach? I wiesz co, nie interesuje mnie Twoja odpowiedź, bo to będzie kolejne obwieszczenie, rzucam pytanie nie retoryczne, ale w quasi-filozoficznym nastroju. Nie to będzie do refleksji, jeśli nie Twojej, przynajmniej innych.



All power corrupts, but we need the electricity.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
magda gałkowska
Użytkownik

Postów: 947
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 17.08.2009 23:34
poświadczam Panie Bronku - to akurat prawda, podobnie jak to, że z tego miejsca paradoksalnie odchodzą osoby, którym na portalu zależy, bo stał się miejscem "załatwiania" sobie komentarzy: ja Tobie Ty mnie itd, a poziom, ze ręce opadają i faktycznie należałoby się zastanowić nad tym co Pan powiedział, ale jakoś najgłośniej krytykują Pana osoby, którym tu najmilej i najcieplej, a wcale nic ciekawego do powiedzenia nie mają :) tyle ode mnie
http://www.zwiazanijezykiem.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Robert Furs
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 171
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 16.04.07
Dodane dnia 17.08.2009 23:33
Dorota Bachmann - wiem, że każdy odchodził. Ja też. Układy nie tylko były ale jeszcze długo będą. Donkiszoteria? To już nie walka z wiatrakami a z klimatyzacją w samochodach. Trzeba umieć się dostosować, albo niestety zostać Leninem. ( Rewolucja a ewolucja).
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
kozienski8
Użytkownik

Postów: 250
Miejscowość: Obidza
Data rejestracji: 03.07.08
Dodane dnia 17.08.2009 23:29
Wtenczas rzucałbym słowem na wiatr,dzięki jednak może innym razem,dzisiaj dostałoby mi się za wszystko,hej!


Bronek z Obidzy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Robert Furs
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 171
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 16.04.07
Dodane dnia 17.08.2009 23:25

kozienski8 - e tam, :) Rzucałem juz picie palenie. Wielorybów tylko nie rzucam. Wklej Pan wiersz. Bo im głośniejsze pożegnania tym szybsze powroty.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Dorota Bachmann
Użytkownik

Postów: 258
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 12.10.08
Dodane dnia 17.08.2009 23:24
Robert - zostańmy przy swoich zdaniach, przecież możemy?
Poza tym prawie każdy choć raz z portalu odchodził, czasem z hałasem, wiemy o tym obydwoje.
Ciekawie piszesz o przyszłości literatury, to już znana przyszłość, tylko jakby bez związku z poziomem komentarzy, które nie podobają się Bronkowi.

Mimo wszystko, warto jego uwagę przemyśleć moim zdaniem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
kozienski8
Użytkownik

Postów: 250
Miejscowość: Obidza
Data rejestracji: 03.07.08
Dodane dnia 17.08.2009 23:20
Robert Furs,dzięki za pożegnanie,powodzenia Ci życzę,a z flaszką uważaj,ciężko jest potem z tego wyjść,wiem coś na ten temat,Szady,też serdecznie,hej!!


Bronek z Obidzy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
bols
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 335
Miejscowość: wrocław
Data rejestracji: 26.10.08
Dodane dnia 17.08.2009 23:19
Czasem wydawałoby się, że góralska herbatka wzmacnia, a ona osłabia; w tym rzecz,


bols
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: To tylko ja bronek
Robert Furs
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 171
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 16.04.07
Dodane dnia 17.08.2009 23:15
kozienski8 - i dobrze niech sobie Pan odchodzi gdzie chce. Ale po co Pan robi tyle hałasu. Pana decyzja i cześć. Tu się jeszcze nie da wypić flaszki czy postawić ciastka. Poszedł i O.K.
Edytowane przez Robert Furs dnia 17.08.2009 23:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 438
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Notopech

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

67046763 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005