poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMPoniedziałek, 29.04.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
FRASZKI
Chimeryków c.d.
,, limeryki"
Co to jest poezja?
EKSPERYMENTY
playlista- niezapomn...
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Bank wysokooprocento...
Monodramy
Ostatnio dodane Wiersze
Numer
Cześć Nemeczek
Kto jeszcze przekroc...
Dziękuję i Bajkowy
Czym czy kim?
Spektrum
Tryptyk z czapy
by nigdy nie zaszło ...
Marionetka
Ti ti ta
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | FORUM - czyli o wszystkim co interesuje poetów i nie może być gdzie indziej zakwalifikowane
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 06.12.2016 14:39
TAK, istnieje taka potrzeba - młodego wina nie wlewa się w stare bukłaki
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 06.12.2016 06:12
Czym zastąpić martwe - archiwalne, nieaktywne linki? I czy istnieje taka potrzeba?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 24.11.2016 13:57
Wracam do wątku - nikt nie ma ochoty go podjąć?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 08.11.2016 22:36
Kim jest ON - ktoś kto odmawia dostrojenia się... Popełniłem błąd zbyt głęboko wnikając w strukturę Serwisu i zadając zbyt dużo pytań - KTO i DLACZEGO - i JAK...? Niczego nie neguję - dokonuję tylko spokojnej analizy zawartości serwisu... Dociekliwość nie popłaca... Dziękuję moderatowi 4 - jednemu z dwóch aktywnych... Rzeczowo i osobiście... Można? Można.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
mastermood
Użytkownik

Postów: 275
Miejscowość: Bydgoszcz
Data rejestracji: 26.07.07
Dodane dnia 08.11.2016 17:16
przeżyliśmy tu już kilku takich, przeżyjemy i tego...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 08.11.2016 14:27
Niy turbuj sie nadto - boć twoja turbacyjo na nic - to jo rzondza jynzykym - niy jynzyk mnom... NIBY wykształcony - skan dyplomu z wyróżnieniem załączyć? - jak ja lubię gości co nie łapią ani konwencji ani dowcipu ani stylizacji...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
mastermood
Użytkownik

Postów: 275
Miejscowość: Bydgoszcz
Data rejestracji: 26.07.07
Dodane dnia 08.11.2016 09:36
u niby wykształconego gościa błędów nie da się usprawiedliwiać "licentia poetica" - tak się to pisze.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 08.11.2016 07:17
Nie upieram się - przy literówkach - szkoda że nie wychwytujesz postulowanych treści - a tylko przypisujesz - DANZING brzmi nieźle - tanecznie, skocznie i poetycko- licencyja poetica...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
mastermood
Użytkownik

Postów: 275
Miejscowość: Bydgoszcz
Data rejestracji: 26.07.07
Dodane dnia 07.11.2016 22:42
Kurczę, kolejny oszołom na PP.
I jeszcze się upiera, że Gdańsk to był DANZING - to był DANZIG.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 07.11.2016 22:35
- a co mają wspólnego z jakiejkolwiek jakości poezją te wątki z "RECENZJA..." Przecież tu ani na krztę - oprócz prywaty - poetyckich wartości nie widać, nie słychać - najwyżej czuć...


Prawdziwym twórcą jest ten, który skomplikowane zdarzenia, obrazy, przemyślenia, potrafi opisywać jak najprostszym, zrozumiałym dla wszystkich językiem - bronmus45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 07.11.2016 22:20
JAZGOT mylisz z FERMENTEM - towarzystwo wzajemnej doracji dające sobie wzajemne wsparcie które jest ważne - ktoś kogoś lubi, a ktoś nie - uszczypnie lub pogłaszcze - co wspólnego ma to z poezją...?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 07.11.2016 20:11
No to doczekaliśmy się na forum jarmarcznego jazgotu, uprawianego przez osoby szczycące się swoim wykształceniem. Należy tutaj dodać - wyższym... Ja zatem mogę się cieszyć ze swojej matury jedynie, i to w LO... wieki temu. Lecz cóż - matura w tamtych latach - jak przekonują doświadczeni belfrowie - wnosiła w życie człowieka o wiele więcej porządku moralnego, niż późniejsze doktoraty... I nie tylko moralnego


Prawdziwym twórcą jest ten, który skomplikowane zdarzenia, obrazy, przemyślenia, potrafi opisywać jak najprostszym, zrozumiałym dla wszystkich językiem - bronmus45
Edytowane przez bronmus45 dnia 07.11.2016 21:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
IRGA
Użytkownik

Postów: 308
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 04.02.09
Dodane dnia 07.11.2016 19:47
Usunęłam swoje dwa(!) króciutkie posty. Straciłam ochotę do rozmowy z Tobą. Przeinaczyłeś moje słowa. Obrażasz wszystkich. A więc tocz tę "rozmowę" sam ze sobą, bo przecież słuchasz wyłącznie samego siebie. Interlokutor nie jest Ci potrzebny.
Edytowane przez IRGA dnia 07.11.2016 20:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 07.11.2016 19:01
REASUMUJĄC, Irgo: JEDYNIE PRAWDZIWY jest w Twoim zdaniu pytajnik (?) - na studiach, nauczyłem się poprawnie, płynnie, biegle, z wirtuozerią (niepotrzebne skreślić) operować językiem.polskim - administracja polska spolszczyła, tj dostosowała pisownię mojego nazwiska do reguł pisowni polskiej - to samo robili Niemcy z polskimi nazwiskami - więc trzy swoje młodzieńcze tomiki wydałem z "c" na końcu - potem publikowałem już tysslko po niemiecku i angielsku - w Niemczech i Austrii... Nie jestem.zdrajcą swojego języka bo polski to nie mój Muttersprache... Nadal jak widać pisuję w nim...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 07.11.2016 18:34
Piszę dużymi literami, nie dlatego, że cierpię na jakąś chorobę psychiczną bądź cały zespół schorzeń, lecz dlatego że NIE ROZUMIEM (ja, filolog polski) PO POLSKU. IRGO piszesz: SZKODA, ŻE WIEDZĘ O WŁASNYM (?) KRAJU CZERPIESZ JEDYNIE Z PP. i dodajesz «chwilę» potem: "Niczego ci nie przypisuję..." Nie trzeba być filologiem, żeby zdawać sobie sprawę, jaką wagę w tym zdaniu ma słowo JEDYNIE. Z Berlina do Breslau mam blisko, do Krakowa również, czasem coś ciekawego dzieje się w Danzingu... Z twojego nieopatrznego zdania wynika że facet NIC NIE CZYTA - NICZEGO NIE OGLĄDA... I NIE MA POJĘCIA, CO TO TVP KULTURA - 98,5 % POLAKÓW NIE MA BO WG STATYSTYK OGLĄDA TEN KANAŁ 1,5 % GRATULUJĘ D
OBREGO SAMOPOCZUCIA: "kultura w Polsce ma się nieźle" NIE MA SENSU SZACHOWAĆ KOGOŚ NAZWISKAMI, WYSTARCZYBZADAĆ STATYSTYCZNEMU POLAKOWI PYTANIE OTWARTE: 3
NAJWYBITNIEJSZYCH WSPÓŁCZESNYCH POLSKICH ARTYSTÓW, DRAMATURGÓW, KOMPOZYTORÓW, REŻYSERÓW FILMOWYCH
TEATRALNYCH... Może, wymagam za wiele - zredukujmy tę lp do jednego... JAKA BĘDZIE NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIEDŹ: K... SPIER... CHU...! BO CI PRZYJEB...! Może źle obrałem TARGET w
mojej ankiecie... Ale nawet zadając te pytania na warszawskich ściankach, zakładam, że pytanie wywołałoby popłoch... Pytałem turystów i paru miejscowych o Kantora i SSzajnę... Pytałem po angielsku POLAKÓW - wszyscy wskazywali mi drogę do punktów gdzie mogę wymienić moje dolary...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 06.11.2016 19:57
Nie jestem polskim Niemcem - i proszę mi nie przypisywać żadnych separatystycznych ani szowinistycznych ciągote... Breslau to Breslau... A Danzing to Danzing... MOJA historia zaczyna się wcześniej niż po 45 roku... Czuję się kosmopolitą a nie kosmitą...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 06.11.2016 18:05
IRGO czy ja coś takiego powiedziałem - szkoda mi czasu na udowadnianie że nie jestem wielbłądem - wiem, kto to Grotowski, Kantor,Warlikowski,Sasnal, Sosnowski - miałem nawet przyjemność konersować z tym ostatnim przed kamerą tvp... Założę się że wielu rdzennych miezskających w Polsce Polaków, nawet nie pojęcia kim są osoby z mojej listy. POLACY nie szanują nikogo
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 06.11.2016 08:17
Proponuję zarchiwizować - jak np KONKURSY PP i SUKCESY - skoro już ich nie ma, mówię o konkursach użytkowników, nie o obiektywnych sukcesach - sądząc po ostatnich aktualizacjach, OSTATNIE SUKCESY odnotowali użytkownicy PIĘĆ LAT TEMU... GALERIA ZDATĘ OSTATNIEGOJĘĆ - proszę sprawdzić DATĘ OSTATNIEGO ZDJĘCIA Z IMPREZY POETYCKIEJ... Swego czasu, kto to pamięta? - studenci improwizowali nie tylko w ramach juwenaliów - w Sopocie KOMUNA a dokładnie Stowarzyszenie Studentów Polskich i ZMP lub ZSMP organizowano spotkania poetyckie w kawiarni Muszelka - miałem też przyjemność czytać tam swój deDbiutancki tomik, razem czy obok DZIKIEGO - Jacka Napiórkowskiego - i paru innych... CZY TERAZ prócz organizowanych przez biblioteki spotkań z poetami, najczęściej w ramach Dni Literatury; są też inne - nie mówię o dużych festiwalach literackich z dużymi nagrodami... Cz w POLSCE organizuje SLAMY? Z serwisu PP się tego nie dowiem. W K-cach z inickatuwy Instytutu Mikołowskiego im.Rafała Wojaczka odbyło się parę "NA DZIKO"... W GALERII jest link ILUSTRACJE DO WIERSZY i / lub vice versa - nie ma ani jednych ani drugich...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 438
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Notopech

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

67104881 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005