poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMCzwartek, 28.03.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Chimeryków c.d.
playlista- niezapomn...
Bank wysokooprocento...
Co to jest poezja?
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
poezja,org
Ostatnio dodane Wiersze
Marina z wlewek
Na początku
Przebudził się
Miniaturki na wesoło
kino objazdowe
do siebie
wielki post, wczesna...
kalki
Deadline
Niepunktualna nuta
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | FORUM - czyli o wszystkim co interesuje poetów i nie może być gdzie indziej zakwalifikowane
Autor RE: M O D E R A T O R 4
IRGA
Użytkownik

Postów: 308
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 04.02.09
Dodane dnia 11.01.2017 09:43
Panie bronmus45, nie życzy Pan sobie wpisów na FORUM, które to FORUM przynależy do wszystkich użytkowników? Ot, nowość...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: M O D E R A T O R 4
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 11.01.2017 09:13
aha... moje skopiowanie i przedstawienie czyjejś wypowiedzi na forum publicznym jest prowokacją. Sama wypowiedź już nie... ciekawe spostrzeżenie


Prawdziwym twórcą jest ten, który skomplikowane zdarzenia, obrazy, przemyślenia, potrafi opisywać jak najprostszym, zrozumiałym dla wszystkich językiem - bronmus45
Edytowane przez bronmus45 dnia 11.01.2017 09:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: M O D E R A T O R 4
moderator4
Administrator

Postów: 2190
Data rejestracji: 09.06.07
Dodane dnia 11.01.2017 09:00
Panie bronmus45. Nie mam aż takiej ilości czasu jak Pan aby zajrzeć aż w tak wiele miejsc naraz. Interwencja nastąpiła w trzech z nich. Autor prowokacyjnych wypowiedzi został w sposób zdecydowany ostrzeżony. Teraz z kolei Pan prowokuje. Mnie Pan prowokuje. Również i Pana ostrzegam stanowczo przed kontynuacją tego typu zachowań. Coś mi się zdaje, że ponieważ obu Panom portal PP nie służy do niczego pożytecznego, a tylko do siania fermentu i zwracania uwagi ogółu na wygibasy własnego ego, wkrótce - ku uldze mojej i pozostałych użytkowników - obaj nie będziecie mogli pojawiać się tutaj więcej. Mam serdecznie dosyć takiego tonu, czepialstwa i marnowania mojego czasu na Wasze ewentualne następne wygłupy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: M O D E R A T O R 4
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 11.01.2017 07:54
Poetycko / komentatorska "tfurczość" MUTZ'a, datowana na dzień 10 stycznia 2017.

....

Dot. mojego wątku: "Uzupełnienie regulaminu" o niżej przedstawionej treści:

Dla sprecyzowania zachowań użytkowników portalu, w regulaminie winien się znaleźć punkt o podobnej (lub tożsamej) treści:

Zamieszczane komentarze odnoszą się jedynie do opublikowanego tematu artykułu/wpisu lub poruszanych w nim wątków. Nie mogą natomiast w swojej treści oceniać autora publikacji.


###

Wypowiedzi MUTZ-a


Autor - Peel- czy jak go zwać - jest nośnikiem prezentowanych treści:
Proponuję Autorowi opracowanie nstp Kodu, N e t y k i k i e t y - o, kolejny gatunek mi się urodził w głowie nie odkryty jeszcze przez bronmusa - "netykietki" - poetyckie etykietki publikowane w Internecie, służące kokietowaniu czytelnika... BRONMUS - gatunek literacki o bliżej nieokreślonych właściwościach..

proponuję zapis:
Używać sformułowań: Autor gniota, grafomańskich wypocin, bzdzin, pierdół ZAMIAST obraźliwego słowa GRAFOMAN definiującego osobę autora...

Nie używać słów OBSZCZYMUREK zarówno na Forum jak i WP kierowanych do Autora

NIE KOMENTOWAĆ tekstów przekraczających intelektualne możliwości komentatora lub będących poniżej tychże...

NIE TROLOWAĆ...

NIE CZYTAĆ

SKONSULTOWAĆ SIĘ z lekarzem.lub farmacetą przed przeczytaniem lub opublikowaniem pewnuch treści, gdyż zbyt częste obcowanie z treściami publikowanymi na pp może zakończyć się trwałym kalectwem lub urazem do literatury jako takiej...

P.S - powyższe wypowiedzi moderator 4 uznaje za właściwe...
O tempora, o mores !!!



Prawdziwym twórcą jest ten, który skomplikowane zdarzenia, obrazy, przemyślenia, potrafi opisywać jak najprostszym, zrozumiałym dla wszystkich językiem - bronmus45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor M O D E R A T O R 4
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 11.01.2017 06:51
Moderatorze - czy byłeś jedynie na tyle łaskaw, że zajrzałeś zaledwie do jednego mojego tematu WOLEJE, opluwanego przez użytkownika MUTZ ???
Czyżbym musiał zebrać te jego wszystkie jątrzące wypowiedzi w całość i je opublikować pod tytułem - "Tajny współpracownik administracji PP - troll MUTZ", aby dotarła do Ciebie jego prowokatorska misja niszczenia innych?
...
P.S - nie spodziewam się i nie życzę sobie komentarzy innych osób niż adresata notki pod tym tekstem.

Edytowane przez bronmus45 dnia 11.01.2017 06:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 436
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: atramentowapanna

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

66802346 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005