poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMśroda, 24.04.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
FRASZKI
Chimeryków c.d.
,, limeryki"
Co to jest poezja?
EKSPERYMENTY
playlista- niezapomn...
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Bank wysokooprocento...
Monodramy
Ostatnio dodane Wiersze
GENEZA BUNTU
Od ust do ust...
walkwoman
taki spokój jest prz...
ISIDORE LILLIAN (oko...
Wieczór autorski alb...
Inferno
przesłanie bez przes...
Deszcz
w tym domu
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor RE: Z limitem, czy bez...
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 16.05.2016 16:20
bronmus45 napisał/a:
- nie mam najmniejszej ochoty tłumaczyć się z moich tutaj dokonań mniej czy bardziej prawnych takim osobom, jak @abiracka czy też @Irga. Obydwie uzurpują sobie prawo osądzania innych, bo są jakoby "światowej sławy" autorkami tego, czy owego. Mnie to nie podnieca, ani się tym nie przejmuję. Obydwie te osoby (panie?) prawdopodobnie nie mają pojęcia zielonego, jak takie obrazki tutaj wkleić, więc je po prostu krew zalewa. Ze zwykłej, drobnomieszczańskiej zawiści... A większość tychże obrazków jest mojego autorstwa... Niech sobie poszukają, które to... Też można znaleźć za pomocą sieci, lecz trzeba być ociupinkę "kumatym"... Wstyd i żenada spotkać takie osoby na forum, ponoć artystycznym...

Dzyń... dzyń... czy jest tam ROZUM..???


abirecka, panie bronmus45, abirecka ;) I doprawdy nie życzę sobie wycierania pańskiej twarzy moim - przeinaczonym przez pana - nickiem.

Więcej podobnych wstawek, więcej, panie bronmus45 ;) Najpierw ohydnego przekłamywania wypowiedzi, teraz przełgiwania nicku :]. Brnij pan tak dalej, brnij... :/

Pan autorem tego rysunku na pewno nie jest!
Zatem: "Nie kradnij!".


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Edytowane przez abirecka dnia 16.05.2016 16:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 16.05.2016 16:10
- nie mam najmniejszej ochoty tłumaczyć się z moich tutaj dokonań mniej czy bardziej prawnych takim osobom, jak @abirecka czy też @Irga. Obydwie uzurpują sobie prawo osądzania innych, bo są jakoby "światowej sławy" autorkami tego, czy owego. Mnie to nie podnieca, ani się tym nie przejmuję. Obydwie te osoby (panie?) prawdopodobnie nie mają pojęcia zielonego, jak takie obrazki tutaj wkleić, więc je po prostu krew zalewa. Ze zwykłej, drobnomieszczańskiej zawiści... A większość tychże obrazków jest mojego autorstwa... Niech sobie poszukają, które to... Też można znaleźć za pomocą sieci, lecz trzeba być ociupinkę "kumatym"... Wstyd i żenada spotkać takie osoby na forum, ponoć artystycznym...

Dzyń... dzyń... czy jest tam ROZUM..???
Edytowane przez bronmus45 dnia 16.05.2016 16:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
silva
Użytkownik

Postów: 1684
Miejscowość: Ostrołęka
Data rejestracji: 20.09.13
Dodane dnia 16.05.2016 14:43
Czy narusza prawa autorskie, nie wiem, informował mnie, że ma kamerkę na parapecie, więc te cudne zdjęcia gołębi są jego autorstwa, możliwe, że inne też. Nie podoba mi się także, że się chwilami unosi, ale trzeba przyznać, że został sprowokowany. Mnie też nie podoba się to, że ktoś chce zniszczyć ludziom świetną zabawę, co to komu przeszkadza. Pozdrawiam.
https://bzakrzewska.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
IRGA
Użytkownik

Postów: 308
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 04.02.09
Dodane dnia 16.05.2016 13:09
silvo, a to że użytkownik bronmus45 nie podaje w założonym przez siebie wątku nazwisk współautorów wstawianych przez siebie prac, też Ci nie przeszkadza? Przecież jest to jaskrawe naruszenie praw autorskich. A to, w jaki sposób traktuje osoby myślące inaczej , niż on- też Ci nie przeszkadza? :(
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 16.05.2016 13:03
silva napisał/a:Ja mam wielką przyjemność, że mogę wybrać nieznane haiku Issy, który pozostawił ponad 10 000 haiku.

Pół żartem - pół serio... Jeśli jesteś dobra z rachunków, to policz, ile to lat musiałby tworzyć Issa, aby publikować co tydzień jeden utwór...
Dobrze, że nie tworzył w naszych czasach, w obecności i zależności od @Irga czy @abirecka...

Edytowane przez bronmus45 dnia 16.05.2016 13:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
silva
Użytkownik

Postów: 1684
Miejscowość: Ostrołęka
Data rejestracji: 20.09.13
Dodane dnia 16.05.2016 12:55
Nie przeczytałam poniższych wypowiedzi dokładnie, więc się do nich nie odnoszę, ale chcę dopowiedzieć coś do założonego przez bronmusa wątku. Wątki HAIKu i Limeryki funkcjonują dość prężnie, było już 2379 wejść do haiku i 3360 do limeryków, haigi czy woleje bronmusa też się cieszą dużą popularnością i to powinno być znaczącym argumentem za pozostawieniem tych wątków w niezmienionym kształcie. Wolałabym, żeby wątek Po prostu haiku był dołączony do wspólnego HAIKU, ale skoro bronmus chce pisać osobno, to potrafię to uszanować i cieszę się z pluralizmu. Dziwią mnie ostre protesty przeciwko publikowaniu kilku utworów na Forum, bo jest to codzienna praktyka na innych portalach i nikomu to nie przeszkadza. Ja mam wielką przyjemność, że mogę wybrać nieznane haiku Issy, który pozostawił ponad 10 000 haiku. Może nie są to najlepsze tłumaczenia, ale ćwiczę i zamierzam dojść do wprawy. Inni Autorzy też mają dużo przyjemności z zamieszczania na PP swoich utworów, więc po co im tę przyjemność odbierać. Malkontenci mogą zwyczajnie omijać nielubiane wątki. Pozdrawiam.
https://bzakrzewska.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 16.05.2016 10:56
bronmus45 napisał/a:
abirecka napisał/a:I nie ustąpię, dopóki pan po staropolsku nie "odszczeka".

Uważałem i nadal uważam, że Twoje powoływanie się na opinię profesora dotyczącą limeryków jest równoznaczne z Twoim podpisem pod tą opinią. I to mi wystarcza do takich, a nie innych wypowiedzi na Twój temat.
To był ostatni już komentarz, skierowany do Ciebie. Od teraz będę Ciebie uważał za zwykłego, nachalnego intruza, więc przestaję odpowiadać na Twoje zaczepki.

EOT


Panie bronmus45:

a) żądam ponownie wytłumaczenia się z kłamliwie przypisywanej mi opinii, więc o żadnych zaczepkach, zwłaszcza z kłamcami i awanturnikami, nie ma mowy;

b) a tykać to proszę się "tykać" z tymi, z którymi pan jest na "ty". Ze mną na pewno nie!


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 16.05.2016 10:51
abirecka napisał/a:I nie ustąpię, dopóki pan po staropolsku nie "odszczeka".

Uważałem i nadal uważam, że Twoje powoływanie się na opinię profesora dotyczącą limeryków jest równoznaczne z Twoim podpisem pod tą opinią. I to mi wystarcza do takich, a nie innych wypowiedzi na Twój temat.
To był ostatni już komentarz, skierowany do Ciebie. Od teraz będę Ciebie uważał za zwykłego, nachalnego intruza, więc przestaję odpowiadać na Twoje zaczepki.

EOT
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 16.05.2016 10:44
bronmus45 napisał/a:
No więc wysłałem do administracji taki oto zapis - jego wierna kopia:

Witam. Jestem przekonany, że zarówno @IRGA jak i @abirecka celowo zaśmiecają mój nowy wątek "Z limitem, czy bez..." z adresu:

http://www.poezja-polska.pl/fusion/forum/viewthread.php?forum_id=31&thread_id=1862

Proszę przeczytać sobie ich wpisy, chociażby te ostatnie. Typowy offtop, nie mający nic wspólnego z tematem wątku, jedynie doprowadzenie do jego likwidacji..
Bardzo proszę o interwencję. Lecz oczywiście bez likwidacji wątku...
.....................

Teraz oczekuję na reakcję adminów...


Panie bronmus45 nadal kategorycznie domagam się tego - rzekomo - mojego wpisu odnosnie wypowiedzi na temat "niepoetyczności miniatur", który pan włożył w moje usta / pod klawiaturę?

Dzięki pana przekłamaniom rozwinęło się coś, co trudno teraz nazwać dyskusją :]

I nie ustąpię, dopóki pan po staropolsku nie "odszczeka".


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 16.05.2016 10:21
No więc wysłałem do administracji taki oto zapis - jego wierna kopia:

Witam. Jestem przekonany, że zarówno @IRGA jak i @abirecka celowo zaśmiecają mój nowy wątek "Z limitem, czy bez..." z adresu:

http://www.poezja-polska.pl/fusion/forum/viewthread.php?forum_id=31&thread_id=1862

Proszę przeczytać sobie ich wpisy, chociażby te ostatnie. Typowy offtop, nie mający nic wspólnego z tematem wątku, jedynie doprowadzenie do jego likwidacji..
Bardzo proszę o interwencję. Lecz oczywiście bez likwidacji wątku...
.....................
Teraz oczekuję na reakcję adminów...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 16.05.2016 10:12
bronmus45 napisał/a:
abirecka

- typowe zachowania offtopowego trolla - pisz na temat związany z wątkiem lub - znikaj. Takie są zasady gry. I komu ja to muszę tłumaczyć? Jedynej sprawiedliwej pośród nas..? Kolejny Twój wpis nie na temat zgłoszę do administracji. Zachowuj się więc przyzwoicie. Ja na Twoje podwórko nie wchodzę i nie zaśmiecam Twoich porządków. Dorównaj chociażby jedynie w tym takim jak ja...


Panie bronmus45
, zgłaszaj se pan komu chcesz. Skromna abirecka jest na "pp" od 1 czerwca 2011, pan od 15.11.2015. Czy mówi coś panu ta różnica stażu?

Skromna abirecka upomniała się o naruszenie jej opinii w kwestii przypisanych słów dot. "niepoetyczności miniatur". Dlatego skromna abirecka, w przeciwieństwie do pana ten tematyczny wątek - stale oraz wciąż - ciągnie.

Skromna abirecka ustosunkowała się początkowo do wypowiedzi Moderatora4 odnośnie zamieszczania "tu-i-tam" ilości własnych tekstów. Nie do pana, panie bronmus45, któryś się wciął między krakowską wódkę a zagrychę.

Skromna abirecka przypomniała wyłącznie o niekulturalnym pańskim zachowaniu na zupełnie innym portalu, gdzie nadprogramowo wytknięto panu naruszanie autorskich praw dot. wklejanych przez pana ilustracji. A uczyniła to Moderatorka - Poetka i artysta fotograf. I tutaj pański awatar jest tego widomym dowodem. Bo "Chmurzasty ptak", niemniej: czyjego autorstwa? Gdyż źródła ilustracji to pan nie podał? Nawet w przypadku fotografii własnego autorstwa! Tak na wszelki wypadek, aby brzydko nie posądzono ;)

Skromna abirecka jest na "pp" jedną z wielu użytkowniczek, które coś niecoś w rozmaitych [edytorkich oraz krytycznoliterackich] kwestiach - w przeciwieństwie do pana dezynwoltury - posiadają jaką taką orientację...

Wobec niniejszego: skromna abirecka kategorycznie żąda od pana podania dokładnego źródla odnośnie wmówionej jej wypowiedzi.


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Edytowane przez abirecka dnia 16.05.2016 10:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
IRGA
Użytkownik

Postów: 308
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 04.02.09
Dodane dnia 16.05.2016 09:57
No i czyż nie miałam racji? Powinien Szanowny Pan założyć oddzielny wątek , który mógłby nosić nazwę: "obrzucanie innych błotem". Materiały ma Pan przebogate.:)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 16.05.2016 09:48
[b]abirecka

- typowe zachowania offtopowego trolla - pisz na temat związany z wątkiem lub - znikaj. Takie są zasady gry. I komu ja to muszę tłumaczyć? Jedynej sprawiedliwej pośród nas..? Kolejny Twój wpis nie na temat zgłoszę do administracji. Zachowuj się więc przyzwoicie. Ja na Twoje podwórko nie wchodzę i nie zaśmiecam Twoich porządków. Dorównaj chociażby jedynie w tym takim jak ja...


Prawdziwym twórcą jest ten, który skomplikowane zdarzenia, obrazy, przemyślenia, potrafi opisywać jak najprostszym, zrozumiałym dla wszystkich językiem - bronmus45
Edytowane przez bronmus45 dnia 16.05.2016 09:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 16.05.2016 09:41
bronmus45 napisał/a:
abirecka napisał/a:To nie jest na temat! Proszę [b]Moderację o zajęcie urzędowego stanowiska! Wpis obraźliwy.

- obraźliwym wpisem dla całego forum i regulaminu było wywlekanie brudów z innych forów - czyż nie?


Panie bronmus45, znowu mija się pan z prawdą! Pierwsze kłamstwo, to:

przypisanie mi nigdzie nie wypowiedzianej opinii na temat "niepoetyczności" miniatur;

łgarstwo drugie: żadnych nie wywlokłam "brudów", ponieważ linków nie podałam jedynie nadmieniłam o pańskim zachowaniu, za co panu uprzejmie tam podziękowano, a co teraz zdążyłam akurat odczuć na sobie.

Kwestia trzecia: Portale poetyckie w próżni nie żyją; Portale poetyckie wymieniają się informacjami; Portale poetyckie to rodzaj "komunikatora" dotyczącego poetyckich zjawisk oraz zdarzeń. Niekiedy Portale poetyckie wysyłają sobie ostrzeżenia...

Portale poetyckie często ze sobą się przyjaźnią :)))


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 16.05.2016 09:37
IRGA napisał/a:
Proponuję jeszcze jeden wątek, przepraszam za niedopatrzenie, wątek, w którym Wielce Szanowny Pan o nicku bronmus45 będzie obrzucał inwektywami swoich interlokutorów. Co prawda czyni to już teraz, ale w oddzielnym wątku będzie piękniej.

To może jednak spróbujesz napisać coś względnie merytorycznego w temacie wątku, a nie tylko jątrzyć?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 16.05.2016 09:35
abirecka napisał/a:To nie jest na temat! Proszę [b]Moderację o zajęcie urzędowego stanowiska! Wpis obraźliwy.

- obraźliwym wpisem dla całego forum i regulaminu było wywlekanie brudów z innych forów - czyż nie?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
IRGA
Użytkownik

Postów: 308
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 04.02.09
Dodane dnia 16.05.2016 09:35
Proponuję jeszcze jeden wątek, przepraszam za niedopatrzenie, wątek, w którym Wielce Szanowny Pan o nicku bronmus45 będzie obrzucał inwektywami swoich interlokutorów. Co prawda czyni to już teraz, ale w oddzielnym wątku będzie piękniej.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 16.05.2016 09:33
bronmus45 napisał/a:
abirecka napisał/a:Panie bronmus45, z tym "tykaniem" to do siebie; ja zwyczajnie pana nie znam i wcale nie mam ochoty znać.


- coraz głębiej zapadasz się w bagno niekompetencji... Bo ja akurat mam niby zwracać się do nicka w sieci per PANI... PAN - gdy tymczasem po drugiej stronie łącza zasiada być może jakiś małolat. Biorę również przykład z "jaśnie oświeconej p. premier" opowiadającej o "mu" papieżu. A Jego stawiam znacznie wyżej niż Ciebie... Dotarło..?

P.S
- wywlekanie wiadomości z innych portali przystoi jedynie plotkarce z magla... Byłaś tam kierowniczką, czy zwykłą "maglówką"...?


To nie jest na temat! Proszę Moderację o zajęcie urzędowego stanowiska! Wpis obraźliwy.


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 16.05.2016 09:28
abirecka napisał/a:Panie bronmus45, z tym "tykaniem" to do siebie; ja zwyczajnie pana nie znam i wcale nie mam ochoty znać.


- coraz głębiej zapadasz się w bagno niekompetencji... Bo ja akurat mam niby zwracać się do nicka w sieci per PANI... PAN - gdy tymczasem po drugiej stronie łącza zasiada być może jakiś małolat. Biorę również przykład z "jaśnie oświeconej p. premier" opowiadającej o "mu" papieżu. A Jego stawiam znacznie wyżej niż Ciebie... Dotarło..?

P.S
- wywlekanie wiadomości z innych portali przystoi jedynie plotkarce z magla... Byłaś tam kierowniczką, czy zwykłą "maglówką"...?

P.S 2 - może jednak merytorycznie w temacie samego wątku? Jakieś inne propozycje, oprócz prostackiego NIE... bo... NIE..?
Edytowane przez bronmus45 dnia 16.05.2016 09:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z limitem, czy bez...
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 16.05.2016 09:16
bronmus45 napisał/a:
abirecka napisał/a:A ten link z panem Stuhrem proszę sobie samemu odsłuchać ;) bo
skromna abirecka z podobnymi doń "kulturalnymi" twórcami nie ma nic do czynienia...

Osiągasz tutaj szczyty megalomanii, a nawet przekroczyłaś już progi gigalomani, myśląc o sobie, że jesteś tutaj jedynym użytkownikiem...
Polecam szczaw - ze względu oczywiście na dużą zawartość żelaza. Może wtedy szybciej nastąpi ukrwienie kory mózgowej... Co pozwoli na dostrzeżenie też innych w otaczającym Cię świecie.


Pani IRGO, niech sobie tworzy ten pan i tworzy, tworzy, tworzy, tworzy, tworzy, tworzy... ;)

:)))

Panie bronmus45
, z tym "tykaniem" to do siebie; ja zwyczajnie pana nie znam i wcale nie mam ochoty znać.


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Edytowane przez abirecka dnia 16.05.2016 09:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 438
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Notopech

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

67057248 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005