poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMPiątek, 29.03.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Chimeryków c.d.
playlista- niezapomn...
Bank wysokooprocento...
Co to jest poezja?
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
poezja,org
Ostatnio dodane Wiersze
mam urodziny !!
Oko
Marina z wlewek
Na początku
Przebudził się
Miniaturki na wesoło
kino objazdowe
do siebie
wielki post, wczesna...
kalki
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | O POEZJI
Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: ...
Mithotyn
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 595
Miejscowość: Grunberg
Data rejestracji: 12.11.09
Dodane dnia 28.08.2014 19:33
Odpowiadając Przedmówcy, informuję Go bardzo uprzejmie, że wszelkie związane z Jego Wierszami przekopiowane usterki typu: błędy ortograficzne, wersyfikacja, czy nawet "przejęzyczenia" z gatunku nieumyślnego lapsus calami, o czym wyżej sygnowana wcale wiedzieć nie musiała czy nawet nie mogła, pochodzą z wydanych drukiem, a także zapisanych w pdf-ie dwu Antologii, których tytuły wyżej sygnowana ponownie przypomina:

a) Antologia Oazy Szeptów 2006-2008. Kraków 2008. - s. 182-189 [par.: opis katalogowy MARC w katalogu ogólnym Biblioteki Jagiellońskiej]
b) Antologia: Ogrodowe portrety. Lublin 2010. - s. 211-220 (ISBN 978-83-928856-41]


Zatem zalecam zapoznanie się z owymi publikacjami, które nie zawierają żadnych błędów ortografii i formy spełniając ukoronowany umową ostateczny wygląd tekstów. I proszę nie starać się zrobić ze mnie idioty, który nie wie o czym pisze i nie wie, co czyta oraz, co zawiera pdf na stronie "Ogród Ciszy" i egzemplarze Antologii stojące na mojej półce.

Jeszcze raz apeluję: teksty doprowadzić do formy opublikowanej w antologiach lub je usunąć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 28.08.2014 19:12
Mithotyn napisał/a:
W związku z troską o zareklamowanie moich tekstów, nie pozostaje mi nic innego jak sprzeciwić się takiej, jak zaprezentował to nick: abirecka = (Aniela Birecka) formie przekłamanej publikacji określając ją, jako moją. Odwołując się do:

Rozdział 3
Treść prawa autorskiego

Oddział 1
Autorskie prawa osobiste

Art. 16.
Jeżeli ustawa nie stanowi inaczej, autorskie prawa osobiste chronią nieograniczoną w czasie
i niepodlegającą zrzeczeniu się lub zbyciu więź twórcy z utworem, a w szczególności prawo do:

1) autorstwa utworu;
2) oznaczenia utworu swoim nazwiskiem lub pseudonimem albo do udostępniania go anonimowo;
3) nienaruszalności treści i formy utworu oraz jego rzetelnego wykorzystania;
4) decydowania o pierwszym udostępnieniu utworu publiczności;
5) nadzoru nad sposobem korzystania z utworu.

punkty 3 oraz 5, gdzie forma pkt. 3, a poprzez to treść i (wchodzą w to wynikające z nieumiejętnego kopiowania) błędy ortograficzne, brak odpowiedniej wersyfikacji i podziału na strofy, ewidentnie wskazują, na tekst przerobiony, a zatem niezgodny z jego pierwowzorem uznanym przez autora jako skończony. Zaś pkt. 5, w trybie grzecznościowym, od jednostki, która utworu chciałaby użyć, oczekuje się przynajmniej zgłoszenia (prośby) iż ma zamiar tekst opublikować (co czyniły już osoby prywatne/redakcje). Rzetelne wykorzystanie jest tu sprawą mocno dyskusyjną, bo służy raczej rozszarpywaniu z domniemaniem treści pomijając również datę publikacji. Zaś dwie zaangażowane osoby, jako TWA na forum PP mocno naciągają art. 23 "Oddziału Dozwolonego użytku chronionych utworów", gdy jest mi bliżej do Alfa Centauri, jak do wspomnianego i zupełnie mi obcego "towarzystwa". A co do reklamy:

abirecka napisał/a:
A swoją drogą, niech się mithotyno-mithrotil cieszy za mimowolną, darmowo uczynioną mu reklamę!


to ironiczno-cyniczne przerabianie nicku oraz bardziej subvertising, niż rzetelne zareklamowanie, które ma chyba za zadanie wprowadzenie w błąd odbiorcę, niż uczciwą reklamę, za którą, wg. abirecka = (Anieli Bireckiej) winienem wdzięczność. Reklama winna przedstawiać stan faktyczny przedmiotu, a nie ubarwione fantazje na jego temat.

Dlatego zwracam się do nick: abirecka = (Aniela Birecka), o doprowadzenie tekstów do stanu poprawnego lub usunięcie ich, bo nie są zgodne z zamiarem oraz ideą autora.


Odpowiadając Przedmówcy, informuję Go bardzo uprzejmie, że wszelkie związane z Jego Wierszami przekopiowane usterki typu: błędy ortograficzne, wersyfikacja, czy nawet "przejęzyczenia" z gatunku nieumyślnego lapsus calami, o czym wyżej sygnowana wcale wiedzieć nie musiała czy nawet nie mogła, pochodzą z wydanych drukiem, a także zapisanych w pdf-ie dwu Antologii, których tytuły wyżej sygnowana ponownie przypomina:

a) Antologia Oazy Szeptów 2006-2008. Kraków 2008. - s. 182-189 [par.: opis katalogowy MARC w katalogu ogólnym Biblioteki Jagiellońskiej]
b) Antologia: Ogrodowe portrety. Lublin 2010. - s. 211-220 (ISBN 978-83-928856-41], pełny opis katalogowy jak wyżej -

nie mogą zostać przez wyżej sygnowaną skorygowane z jak najbardziej oczywistych względów.

Z powyższymi roszczeniami wcześniej należało zwrócić się do odpowiedniego Wydawnictwa i tam zażądać erraty! Nie do autorki wpisu.

Zaprezentowane uprzednio teksty Pana Mithrila-Mithotyna otrzymały stosowne wyjaśnienie z jakich publikacji pochodzą i dlaczego teraz w tym akurat miejscu wykorzystane zostały przez wyżej sygnowaną.

Za przerobienie nicku Przedmówcy wyrażam stosowne ubolewanie - abirecka
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ...Antyreklama
Mithotyn
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 595
Miejscowość: Grunberg
Data rejestracji: 12.11.09
Dodane dnia 28.08.2014 17:39
W związku z troską o zareklamowanie moich tekstów, nie pozostaje mi nic innego jak sprzeciwić się takiej, jak zaprezentował to nick: abirecka = (Aniela Birecka) formie przekłamanej publikacji określając ją, jako moją. Odwołując się do:

Rozdział 3
Treść prawa autorskiego

Oddział 1
Autorskie prawa osobiste

Art. 16.
Jeżeli ustawa nie stanowi inaczej, autorskie prawa osobiste chronią nieograniczoną w czasie
i niepodlegającą zrzeczeniu się lub zbyciu więź twórcy z utworem, a w szczególności prawo do:

1) autorstwa utworu;
2) oznaczenia utworu swoim nazwiskiem lub pseudonimem albo do udostępniania go anonimowo;
3) nienaruszalności treści i formy utworu oraz jego rzetelnego wykorzystania;
4) decydowania o pierwszym udostępnieniu utworu publiczności;
5) nadzoru nad sposobem korzystania z utworu.

punkty 3 oraz 5, gdzie forma pkt. 3, a poprzez to treść i (wchodzą w to wynikające z nieumiejętnego kopiowania) błędy ortograficzne, brak odpowiedniej wersyfikacji i podziału na strofy, ewidentnie wskazują, na tekst przerobiony, a zatem niezgodny z jego pierwowzorem uznanym przez autora jako skończony. Zaś pkt. 5, w trybie grzecznościowym, od jednostki, która utworu chciałaby użyć, oczekuje się przynajmniej zgłoszenia (prośby) iż ma zamiar tekst opublikować (co czyniły już osoby prywatne/redakcje). Rzetelne wykorzystanie jest tu sprawą mocno dyskusyjną, bo służy raczej rozszarpywaniu z domniemaniem treści pomijając również datę publikacji. Zaś dwie zaangażowane osoby, jako TWA na forum PP mocno naciągają art. 23 "Oddziału Dozwolonego użytku chronionych utworów", gdy jest mi bliżej do Alfa Centauri, jak do wspomnianego i zupełnie mi obcego "towarzystwa". A co do reklamy:

abirecka napisał/a:
A swoją drogą, niech się mithotyno-mithrotil cieszy za mimowolną, darmowo uczynioną mu reklamę!


to ironiczno-cyniczne przerabianie nicku oraz bardziej subvertising, niż rzetelne zareklamowanie, które ma chyba za zadanie wprowadzenie w błąd odbiorcę, niż uczciwą reklamę, za którą, wg. abirecka = (Anieli Bireckiej) winienem wdzięczność. Reklama winna przedstawiać stan faktyczny przedmiotu, a nie ubarwione fantazje na jego temat.

Dlatego zwracam się do nick: abirecka = (Aniela Birecka), o doprowadzenie tekstów do stanu poprawnego lub usunięcie ich, bo nie są zgodne z zamiarem oraz ideą autora.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
IZa
Użytkownik

Postów: 10
Miejscowość: wielkopolska
Data rejestracji: 17.10.10
Dodane dnia 14.08.2014 23:42
mefisto35 napisał/a:
Jak szczęście któremu dopisze po tysiącu lat to połetą jego nazwą. Otóż jesteście bez wyjątku wraz ze mną grafomanami.
Dość dyskusji wierszokleci:-)


Coś w tym jest Mefisto :)...ponoć najlepiej pisali nieboszczycy:))
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RUMA
mefisto35
Użytkownik

Postów: 32
Data rejestracji: 24.07.12
Dodane dnia 14.08.2014 23:29
Jak szczęście któremu dopisze po tysiącu lat to połetą jego nazwą. Otóż jesteście bez wyjątku wraz ze mną grafomanami.
Dość dyskusji wierszokleci:-)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
IZa
Użytkownik

Postów: 10
Miejscowość: wielkopolska
Data rejestracji: 17.10.10
Dodane dnia 14.08.2014 22:59
Przepraszam czy tu biją?
A szczególnie jedna osoba absorbująca ciągle moderatorów paragrafami z regulaminu?...a jakoś na swoje zachowanie nie potrafi znaleźć paragrafu.
Żenada.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ra
mefisto35
Użytkownik

Postów: 32
Data rejestracji: 24.07.12
Dodane dnia 14.08.2014 21:08
Hero from zero

NIKT!!!!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 13.08.2014 07:45
Pieronie ale zymnie stary leber, za pomnioł zech sie pokfolic ze szanowna @abiracka pod mojem wierszym CZŁONKOWIE N.R.K. 29.12 2013 r. tak na pisała Zastanawiajace: o a zreszta kocham Śląśk ja-prenatalna Lwowianka - toć wiersz mnie musiał ponies,

Dzięki PRENATALNA-LWOWIANKO URODZONA W ZABRZU


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 12.08.2014 22:58
@Juliuszu Poety wyczujesz jak rybak rybaka, choć są różne poziomy,zmieniaja swe oblicze na za wołanie są gorzkie poeci i ???
znam poetka z Wieliczki, ze była dla mnie bardzo miła, tak się wpisała pod wierszem GERARD CIEŚLIK w dniu 03.11.2013 r @abirecka fajnie napisane ze mnie tez na pół Ślązaczka urodziłam się w Zabrzu, i kto by pomyślał ze para miesięcy ze zabrzanin będzie walczył z zabrzanką.
I czy to nie jest CZYSTA POEZJA?


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
RokGemino
Użytkownik

Postów: 89
Data rejestracji: 20.07.11
Dodane dnia 12.08.2014 22:41
najtrudniej rozpoznać poetę kiedy dookoła sami poeci, kurna
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 12.08.2014 22:14
Tak Pani @abiracka na pisała pod swym wierszem w dniu 06.08.2014 r 10.22

Dobrze,iż owa (_ _ _) panu czegoś w jego wyobraźni nie odgryzła,po czym tego czegoś nie zostawiła na pamiątka ,gdyż przestało to jej już być potrzebne.

Szanowni poeci, ja prowadziłem Karczmy Górnicze, Babski Comber, miałem na sali w kopalni Dymitrów ponad 450 pan, czy w innych kopalnia, ale nigdy bym takiego językiem nie OPEROWAŁ jak ta Pani @abirecka w Poezji Polska.


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Edytowane przez moderator4 dnia 14.08.2014 21:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 12.08.2014 21:46
Chodzi tylko o jedno by Pani abirecka, była człowiekiem w Poezji Polskie, nie myślała ze jest BOGINI,
ZNÓW STRASZY ja się nie tłumaczą tylko chciałem sprostować magistra na dr. To był mój główny cel, reszta to OK


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 12.08.2014 21:44
Chodzi tylko o jedno by Pani abirecka, była człowiekiem w Poezji Polskie, nie myślała ze jest BOGINI,
ZNÓW STRASZY ja się nie tłumaczą tylko chciałem sprostować magistra na dr. To był mój główny cel, reszta to OK


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 12.08.2014 21:26
Co może sylwetka mówić za siebie??? Afisze w swoim czasie były rozklejone na całym mieście i nikt z czytających nie mówił o żadnej "sylwetce", którą każdy posiada taką jaką posiada.

Wyśmiewanie czyjekolwiek wyglądu jest karalne! I kłóci się z 15 punktem Regulaminu, gdzie wyraźnie napisano, iż:

"...moderowany i Administrator ma prawo do usuwania treści zamieszczanych przez Użytkownika, jeżeli uzna je za obraźliwe, wulgarne, sprzeczne z przepisami prawa lub zasadami współżycia społecznego, niezgodne z treścią Serwisu lub poszczególnych jego fragmentów..."

dlatego: jeżeli użytkownik Majowski jest chory [na głowę] to mu wybaczam. Jeśli jednak "normalny", za takie sformułowania może beknąć. I jeszcze - w ramach nawiązki - zapłacić. Sporo zapłacić. Na charytatywne, prowadzone przez Kościół, dzieło!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 12.08.2014 21:14
FOTKA PRAWDĄ CI POWIE

Katalog ONLINE to Bajeczny katalog Dziecięcy, a w niem tak pisze Spotkanie z dr Aniela Birecką w Wieliczka 2010 r.

Jest fotka, jak wybitna postać z Poezji Polskiej czyta wiersze, (_ _ _).

********

Panie Janie Majowski. Proszę powstrzymać się od czynienia tego typu uwag personalnych. Są absolutnie niedopuszczalne.

moderator4
14.08.2014 ; 22:02


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Edytowane przez moderator4 dnia 14.08.2014 22:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 12.08.2014 18:58
(_ _ _)

***************************

Usunięto komentarz naruszający po raz kolejny 29 pkt. Regulaminu PP. Panie Janie Majowski otrzymuje Pan upomnienie.

moderator 4
14.08.2014 ; 22:06


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Edytowane przez moderator4 dnia 14.08.2014 22:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
aleksanderulissestor
Użytkownik

Postów: 885
Miejscowość: natura
Data rejestracji: 23.01.12
Dodane dnia 12.08.2014 18:46
-:)))
boję się jacek że mnie nie zrozumiałeś
Art. 23
zakres własnego użytku osobistego obejmuje korzystanie z pojedynczych egzemplarzy przez krąg osób pozostających w związku (... ) lub stosunku towarzyskiego

Art. 25

1.Wolno rozpowszechniać w celach informacyjnych(... )
3) przeglądy publikacji i utworów rozpowszechnionych


to tyle
ale warto cały dział zaczytać bo powszechne mniemanie o prawach autorskich jest błędne

to abirecka ma rację i działa na podstawie prawa

ja też mam pytanie jak już adwokacisz na korzyść mithotyna czy ma on prawa do wizerunku aktora a może samego filmu piraci z Karaibów
-:)))
pozdrawaiam


autor
brak brak brak brak Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
Jan Majowski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 345
Data rejestracji: 11.03.07
Dodane dnia 12.08.2014 18:45
(_ _ _)

***********************

Usunięto administracyjnie opinię naruszającą 29 pkt Regulaminu PP.

moderator 4
14.08.2014 ; 22:11


Nie może nikogo spotkać śmierć niesprawiedliwa,nawet jeśli ją przypadkiem ktoś niesprawiedliwy zada. św. Augustyn
Edytowane przez moderator4 dnia 14.08.2014 22:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 12.08.2014 17:47
Jacek Madynia napisał/a:
Dzięki Aleks za profesjonalne wsparcie. W treści artykułu 23 ustawy o prawie autorskim znalazłem zdanie:
Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego
utworu w zakresie własnego użytku osobistego.

Publikacja na PP nie jest użytkowaniem osobistym.
Sadzę Pani abirecka, że Panu mithotynowi należą się przeprosiny :)


Publikacja na Portalu "pp" jest publicystyką internetową, tak jak internetową teraz jest poezja!

Jeżeli publicznie mithotyn odwoła swoje wszystkie rynsztokowe, komentarzami nazywane, wpisy i zamieści stosowne, imienne, powtarzam: imienne przeprosiny, wtedy i abirecka zastanowi się nad podjęciem konkretnych działań.

A teraz wyjaśnienie abireckiej, pracownika naukowego: gdyby wszyscy wszystkich pytali się o zgodę tych, nawet umarłych, czy wolno przedrukowywać im ich dzieła, wówczas nie byłoby, humanistyką nazywanej, nauki.

Od tego służą rozmaite kwerendy, w rozprawach przypisy plus - nazywane bibliografią wykazy wykorzystanych materiałów z podziałem na:

a) źródła,
b) opracowania.

A Pan, Panie Madynia do tej pory nie raczył mi jeszcze odpowiedzieć na uprzednio zadane Panu pytanie w kwestii notorycznie naruszanego przez mithotyna 15 punktu Regulaminu Portalu "poezja-polska.pl".
Dlatego nie ma Pan tu żadnego prawa, by teraz pouczać abirecką, co względem niejakiego mithotyna vel mithrila ma ona uczynić, co nie.

A swoją drogą, niech się mithotyno-mithrotil cieszy za mimowolną, darmowo uczynioną mu reklamę!

Edytowane przez abirecka dnia 12.08.2014 18:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KTO JEST POETĄ?
Jacek Madynia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 42
Miejscowość: Mazowsze
Data rejestracji: 02.05.10
Dodane dnia 12.08.2014 17:10
Dzięki Aleks za profesjonalne wsparcie. W treści artykułu 23 ustawy o prawie autorskim znalazłem zdanie:
Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego
utworu w zakresie własnego użytku osobistego.

Publikacja na PP nie jest użytkowaniem osobistym.
Sadzę Pani abirecka, że Panu Mithotynowi należą się przeprosiny :)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 436
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: atramentowapanna

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

66811528 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005