poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMCzwartek, 28.03.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Chimeryków c.d.
playlista- niezapomn...
Bank wysokooprocento...
Co to jest poezja?
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
poezja,org
Ostatnio dodane Wiersze
mam urodziny !!
Oko
Marina z wlewek
Na początku
Przebudził się
Miniaturki na wesoło
kino objazdowe
do siebie
wielki post, wczesna...
kalki
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | FORUM - czyli o wszystkim co interesuje poetów i nie może być gdzie indziej zakwalifikowane
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Bogdan Piątek
Użytkownik

Postów: 79
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 24.08.08
Dodane dnia 24.04.2010 12:35
Ale ja doceniam to wsparcie, bardzo doceniam.Gdyby nie ono, tytuł mojego ostatniego tforu byłby proroczy, i moje konto na PP by zgasło.Nawet już nie zamierzam pozbywać się swej dziecięcej naiwności, muszę tylko bardziej pamiętać o treści bajek, bo gdybym pamiętał tę o śpiącej królewnie, byłbym czujniejszy. A wołanie dario - valerio, biorę:) Z równą sympatią pozdrawiam Ciebie Elżbieto oraz wszystkich, którzy wspierali. A magicznego słówka dziękuję nigdy za dużo, więc wielkie dzięki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Elżbieta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 304
Miejscowość: Darłowo
Data rejestracji: 04.01.09
Dodane dnia 24.04.2010 11:23
Bogdanie, otrzymałeś już tyle wsparcia, że powinieneś się odstresować i przyjąć portal z "całym dobrodziejstwem inwentarza", albo co jakiś czas będziesz dziwił się i przeżywał różne wydarzenia. Dla poprawy nastroju, proponuję w chwili irytacji, zamiast - o kurcze, zawołać - o dario - valerio! Może pomoże. Z sympatią pozdrawiam :)


wariometr Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Bogdan Piątek
Użytkownik

Postów: 79
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 24.08.08
Dodane dnia 24.04.2010 07:10
Dzięki wszystkim za słowa wsparcia.Życzliwa Osoba powiedziała mi ,że dzisiaj będę się z tego śmiał. Miała rację, co nie zmienia faktu,że wystrychniętym się czuję.Osobę, którą wpuszczono na zamek jako królewnę valerianę, sam powitałem. Gdy tylko spuściłem ją z oka, zaczęła nękać niektórych bywalców zamku, by pózniej paść na kolana przed zwierciadełkiem i zachwycać się własnym talentem. W tym czasie działy się podobno dziwne rzeczy.Narcyze zaczęły gwałtownie więdnąć, czołowe polskie kabarety zastanawiały się, czy ich dalsza działalność ma sens, a nasza zacna noblistka rozważała przekazanie swej literackiej nagrody w bardziej godne ręce.Na szczęście nazajutrz owa pani została wyproszona z zamku, wraz z swym lustrzanym odbiciem.Któraś ma wrócić. Kim była ostatecznie druga pani, z którą zacząłem się nieco bratać, czy siostrzyć nie wiem i nie chcę wiedzieć. Ochłonąłem nieco, a co dalej zobaczymy .Może za jakiś czas dodam jakiś nowy swój tfór, sam nie wiem.Jest tu jednak wiele wspaniałych osób . Dlatego zostanę jeszcze z Wami. Naprawdę jestem wdzięczny, za słowa wsparcia. Nie będę wymieać szczegółowo, z obawy by kogoś nie pominąć .Serdeczne dzięki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Jarosław Trześniewski-Jotek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 163
Miejscowość: Mława/Warszawa
Data rejestracji: 01.12.08
Dodane dnia 23.04.2010 22:36
Bogdanie dobrze,że założyłes ten wątek, szczególnie w kontekście ostatnich komunikatów moderatorów. Zerknij do Archiwum, będziesz znal ciekawą historię PP ,portalowych wojenek ,zmasowanych ataków rożnego autoramentu TWA etc zorganizowanych grupek etc etc . dzieje zbanowań i innych atrakcji. Bardzo interesująco wypadną pewne postaci ,zerknij też na gorące dyskusje pod wierszami niektórych czynnych wówczas ex -uczestnikow PP ... O tym można by dysertacje napisać. Pozdrawiam serdecznie:) trzymaj się:)
Edytowane przez Jarosław Trześniewski-Jotek dnia 23.04.2010 22:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Bożena
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 97
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 22.08.07
Dodane dnia 23.04.2010 21:25
Bogdanie- nie ty pierwszy, nie ostatni:)))))))
też to przerobiłam. Wojtka stwierdzenie właściwe.
i co tu więcej ?....

Wszystkich serdecznie pozdrawiam:)


przez powiększone szkło, mam wszystko jak na dłoni
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Bogdan Piątek
Użytkownik

Postów: 79
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 24.08.08
Dodane dnia 23.04.2010 19:14
Widzisz JagodO, pasowałoby teraz nastroszyć kolce i nikomu nie ufać. Ale człowiek, który nikomu nie ufa, sam wiary nie wart. Jeżozwierzy też to dotyczy. Odmawiaj ją sobie, kiedy wątpić będziesz.
Równie serdecznie:)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
JagodA
Użytkownik

Postów: 43
Data rejestracji: 04.11.09
Dodane dnia 23.04.2010 18:57
Bogdanie
W człowieku jest tyle samo życia co śmierci.

Wielkie dzięki za indiańską. Skąd wiedziałeś, że się przyda? :)
Pozdrawiam serdecznie.
Edytowane przez JagodA dnia 23.04.2010 22:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Bogdan Piątek
Użytkownik

Postów: 79
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 24.08.08
Dodane dnia 23.04.2010 18:24
MADOO-dzięki za podzielenie się Twoim mottem życiowym. 6 zmysł, jakże ważny.
Dzięki i pozdrówka.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Madoo
Użytkownik

Postów: 158
Miejscowość: daleko
Data rejestracji: 03.03.09
Dodane dnia 23.04.2010 18:17
Bogdanie, przytocze tu bardzo madry aforym, ktory zreszta jest miom mottem na zycie
We are all something, but none of us are everything.
Blaise Pascal

bez przyjaciol ciezko zyc, ale trzeba tez sie nauczyc zyc miedzy wilkami, aby zaostrzyc sobie 6 zmysl ;))


We are all something, but none of us are everything.
Blaise Pascal
Edytowane przez Madoo dnia 23.04.2010 21:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Bogdan Piątek
Użytkownik

Postów: 79
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 24.08.08
Dodane dnia 23.04.2010 18:08
Już ok, JagodO, swoją podświadomość nawet nazwałem, tylko dawno dialogu nie było. Pod moją warstwą nadwrażliwca , która jest niewątpliwie, mieszka wielka siła, właśnie do niej dotarłem.Dam radę. Samce alfa i samice omega nie straszne już,Ano samopoznanie to rzecz bardzo ważna.Podzielę się z Tobą starą( indiańską ) modlitwą. " Pomóż mi Panie pokonać mego największego wroga-mnie samego. Spraw Panie, bym znalazł swego najlepszego przyjaciela-siebie samego".
Dzięki, JagodO, pozdrówka.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
JagodA
Użytkownik

Postów: 43
Data rejestracji: 04.11.09
Dodane dnia 23.04.2010 17:53
Logować się pod innym nickiem, wchodzić pod swój wiersz by go wychwalać....Szok.Też jestem w wielu dziedzinach"niedopieszczony", ale tak się dopieszczać...


Hehe dooobre :))
Bogdanie, uszy do góry. Pierwszy raz jest straszny, ale każdy następny też zniesmacza. A potem.. chyba należy nauczyć się śmiać.
Mówisz intuicja - ta czasami też zawodzi /nie ma ludzi nieomylnych, nie wszystko można przewidzieć, człowiek sam siebie do końca nie zna, człowiek chce doświadczać - więc siłą rzeczy ściąga na siebie różności, podświadomość lubi płatać, itd../ choć niektórzy rzadziej niż inni dostają w cztery.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Bogdan Piątek
Użytkownik

Postów: 79
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 24.08.08
Dodane dnia 23.04.2010 16:51
ULOTNA KASIU-dzięki. Też jestem dwa lata , przedtem rzadko , teraz bardzo często.Wiesz, dla mnie to jest niepojęte...Logować się pod innym nickiem, wchodzić pod swój wiersz by go wychwalać....Szok.Też jestem w wielu dziedzinach"niedopieszczony", ale tak się dopieszczać...
Trochę przeszło, bo rano było czarno.Dzięki,że podzieliłaś się uwagami. Muszę zdać się na swoją intuicję, odnośnie ludzi, troszkę odstawiłem ją w kąt.Dzięki , raz jeszcze.
Pozdrawiam, Bogdan
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Katarzyna Zając - ulotna
Użytkownik

Postów: 127
Miejscowość: Ozimek
Data rejestracji: 12.08.08
Dodane dnia 23.04.2010 16:38
aż zalogowałam się widząc ten wątek...
jestem na PP już prawie 2 lata i nie pierwszy raz widzę tego typu informację modów, więc w jakiś sposób jestem przyzwyczajona, ale i tak smutno mi było, gdy wczoraj to przeczytałam... choć jeśli spojrzeć na ten czas, to zdarzały się tu znacznie gorsze rzeczy i zachowania innych użytkowników...
Bogdanie, ale takie rzeczy dużo Cię w sumie nauczą... tu w necie znaleźć osoby, którym można ufać jest bardzo trudno... najlepiej jest podchodzić do każdego ostrożnie, nie zaprzyjaźniać się szybko - to już wiem z własnego doświadczenia.
hm, chyba każdy z nas tu kiedyś przyszedł z oczekiwaniami znalezienia podobnie wrażliwych ludzi jak on sam, z którymi na dodatek można dzielić ważną pasję pisania... i przeżył związane z tym rozczarowania.
trzeba sobie z tym radzić, nie odchodzić pochopnie z portalu, bo jest tu wiele wartościowych i dobrze piszących osób, od których można się wiele nauczyć :).
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Bogdan Piątek
Użytkownik

Postów: 79
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 24.08.08
Dodane dnia 23.04.2010 16:14
Chciałbym pod Bydgoszcz, choć ciężko będzie.Zawsze już samo gdy ludzie widzą siebie w realu, stwarza inne relacje.Dzięki Danielu, wiem, że jest wielu ludzi naprawdę wspaniałych, pona tym wszystkim, jakimiś TWA.No , chyba,że chodzi o Towarzystwo Wrażliwych Autorów, wtedy i ja się tam piszę Dzięki, raz jeszcze.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Bogdan Piątek
Użytkownik

Postów: 79
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 24.08.08
Dodane dnia 23.04.2010 16:02
Wojciechu, Danielu. Madoo-mówię to co mówię, czasem zmieniam poglądy, do czego przecież mam prawo.Głupio mi , bo jedną z tych osób już zaliczyłem do grona swoich.Myślałem, młode wyszczekane, ale szczere w swych reakcjach,A dario-valerię przywitałem wczoraj z serdecznością, którą mam gratis dla każdego, A w tekście coś mi pasowało więc -witaj.Tom się przywitał.Z kim.Nie rozumiem takiego postępowania.Dzięki Wam za słowa otuchy.
Edytowane przez Bogdan Piątek dnia 24.04.2010 19:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Szady siebr Daniel
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 238
Miejscowość: Mazury
Data rejestracji: 12.06.09
Dodane dnia 23.04.2010 15:54
Za Wojtkiem. Komu jak komu, ale nie Tobie.
Z drugiej strony, nie wszystko jest tu ble. Funkcjonują tu osoby z talentem, wiedzą i odpowiednim dystansem. I za to im brawa.
Pozdrawiam i zapraszam może pod Bydgoszcz 15 maja? Myślę, że poruszymy tam kilka istotnych tematów i jakies wnioski zostana wyciągnięte..



http://obrazstanubraku.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Madoo
Użytkownik

Postów: 158
Miejscowość: daleko
Data rejestracji: 03.03.09
Dodane dnia 23.04.2010 15:51
Bogdanie, glowa do gory, przynajmniej tu na PP moderatorzy pilnuja, bo np. na NS ludzie maja wiele, wiele nickow, i tam dopiero jest cyrk, bo sami sibie zachwalaja, prowadza ze soba durne polemiki, malo tego, czasem wlasnie wiele nikow troluje 1 osobe i wtedy jest naprade smutno i przykro, aczkolwiek w wiekszosci i tak wszytko wychodzi na jaw....
pozdrowki i glowa do gory :) MS


We are all something, but none of us are everything.
Blaise Pascal
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Szady siebr Daniel
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 238
Miejscowość: Mazury
Data rejestracji: 12.06.09
Dodane dnia 23.04.2010 15:51
Bogdanie, gratuluję odwagi. I mi bliskie są Twoje wątpliwości.
Ale muszę Ci powiedzieć, byś uważał. Każde Twoje słowo może być wykorzystane przeciwko Tobie (i ja wykorzystuję słowa innych, jeśli są oni niekonsekwentni w swoich zasadach i głoszonych poglądach). Ty jesteś facet ze szczerym sercem. Wiesz przecież, że taki co ma szczere intencje, to musi mieć twardą d...
Jestem tu niedługo, ale już od samych początków patrzyłem na niektóre praktyki pepowiczów i oczom nie wierzyłem.
Podszywanie się, podwójne konta, zakładanie osobnych stron, witryn i forów tylko po to, by szkalować PP i osoby z nią związane. Do tego dziwne praktyki komentatorskie (zastrzegam, że i ja tu święty nie jestem). A wszystko to za sprawą "poezji" i "poetów". Coraz częściej zastanawiam się, czy tego ja tu szukałem?


http://obrazstanubraku.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 23.04.2010 15:50
Ja myślę, że to nie Tobie powinno być głupio.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: rzeczywistość wirtualna
Bogdan Piątek
Użytkownik

Postów: 79
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 24.08.08
Dodane dnia 23.04.2010 15:41
Ano.Nastroszyć kolce, i nie ruszać się dalej niż obszar swego terytorium.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 436
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: atramentowapanna

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

66809202 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005