poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMCzwartek, 18.04.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
EKSPERYMENTY
playlista- niezapomn...
Chimeryków c.d.
Co to jest poezja?
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Bank wysokooprocento...
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
Ostatnio dodane Wiersze
Roszada w niedoczasie
Miłość
Wierßcz
eteryczny avatar
Reszta została w myś...
Anihilacja
Cichosza
Dafno! Ciebie nie c...
Szczegóły
Z jedwabnych przywid...
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | FORUM - czyli o wszystkim co interesuje poetów i nie może być gdzie indziej zakwalifikowane
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Bogumiła Jęcek - bona
Użytkownik

Postów: 392
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 18.10.2010 21:30
Hohoho, pomyliłam osoby. Zdarza się. Wypada się wycofać, wątków nie usuwam, przełknę pomyłkę.


Nie wszystko można sprzedać
i nie wszystko kupić.

Sprzedana

--------------------------------------------
http://czarnekoronki.blogspot.com/
http://czarnekoronki.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
konto usunięte 7
Użytkownik

Postów: 156
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 18.10.2010 21:29
Panie Jarosławie Trześniewski - Jotku Zapytam pana jako człowieka PRAWA, czy godzi się, aby ktoś na takim stanowisku wycierał sobie gębę moim imieniem i nazwiskiem?? Jak długo jeszcze?? Niech sam się przyzna ile razy sprowokował do bana?? Mam przetoczyć tutaj i teraz jakimi słowami obelżywymi zwracał się do mojej osoby?? Proszę przetoczyć mi JEDEN komentarz, gdzie i kiedy obraziłam personalnie autora.
Jeśli nie masz ku temu argumentów po prostu ZAMILCZ



Edytowane przez konto usunięte 7 dnia 18.10.2010 21:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Bogumiła Jęcek - bona
Użytkownik

Postów: 392
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 18.10.2010 21:23
I kto to napisał?


jest pani powszechnie znana jako osoba siejąca ferment , należy pani wraz z pani przyjacielem do tych przemiłych osób które atakują pisząc zjadliwe i pełne jadu komentarze.

Lulabajka to wspaniała, wrażliwa osoba, miałam przyjemność poznać ją osobiście. Gdyby mnie atakowano pełnymi jadu komentarzami, nie byłabym również dłużna.

Wojtek - jesteś wspaniałym jurorem. Z pokorą przyjmuję wyróżnienie drukiem.
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich z tego wątku.
:))


Nie wszystko można sprzedać
i nie wszystko kupić.

Sprzedana

--------------------------------------------
http://czarnekoronki.blogspot.com/
http://czarnekoronki.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 18.10.2010 20:51
Jarosławie - mógłbyś łaskawie mi wytłumaczyć, a może zechcą też inni, rzucający obelgami, co masz na myśli, pisząc:

Wątek Elżbiety dotyczy zachowań i postępowania niektórych osób na portalu

eskalacja chamstwa i nienawiści



Których osób? Bardzo chciałbym dowiedzieć się konkretnie, bo na razie zostały wymienione bezpośrednio dwie, w tym lulabajka w kontekście niewybrednych określeń typu "chamstwo" i "kurestwo".

Powiedz konkretnie, wskaż imiennie, nickami, jak mężczyzna. Nie rób sobie z gęby cholewy.

Bo na razie czytam tu same idiotyzmy i plugastwa wypisywane głównie przez Bożenę, kropka, Artemidionisa, romanawosińskiego (Elżbietę na razie staram się zrozumieć, jest rozżalona) - te osoby masz na myśli, pisząc eskalacja chamstwa i nienawiści? A może mnie czy lulabajkę, może jeszcze kogoś nieobecnego w wątku?

Poproszę o konkrety na stół.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Elżbieta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 304
Miejscowość: Darłowo
Data rejestracji: 04.01.09
Dodane dnia 18.10.2010 20:47
No, takiej to tu jeszcze nie było! Jest pani ewenementem na tym portalu, pani lulabajko, na innych zapewne również. Jak to było z tym gnębienim na portalach? Tu widać czuje się pani dobrze? No właśnie; jak samopoczucie? Zrozumiałam, że nie była pani jurorką w Krzyckim, ale czyżby pani była w Różewiczu? I stąd tyle informacji? Oczywiście, że teraz prawie wszystko rozumiem. Prawie, bo nie lubi pani mojej poezji, a jury przyznało najwyższą nagrodę. Oj chyba pani coś kręci. Nie namawiam do mojej poezji, ale warto popracować nad swoją, zamiast chandryczyć się na portalach. Proszę przestać się wreszcie zajmować moją osobą. Myślę, że nie mamy już sobie nic do powiedzenia.



Edytowane przez Elżbieta dnia 18.10.2010 20:55
wariometr Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Jarosław Trześniewski-Jotek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 163
Miejscowość: Mława/Warszawa
Data rejestracji: 01.12.08
Dodane dnia 18.10.2010 20:30
Elu,czasami takie ważne posty na temat pewnych zachowań na portalu - to jak walenie grochem o ścianę.Mur milczenia właściwie. Nic z tego nie wynika, strony się okopują na swoich pozycjach .Albo obstają przy swoim, albo zaczynają snuć spiskowe teorie dziejów,co nie powinno dziwić ,bo zwolenników teorii spiskowych jest u nas dostatek.No i najlepszą obroną jest atak.
Dziwi mnie,że głos zabrała pani Barbara Mazurkiewicz , Pani Barbaro , głos pani brzmi obłudnie i jest najczystszą hipokryzją.Wątek Elżbiety dotyczy zachowań i postępowania niektórych osób na Portalu Poezja Polska, i że źle się dzieje na portalu. Między innymi - za pani sprawą. Wątek może i potrzebny, żeby uświadomić ,dlaczego tak jest ,a nie inaczej, skąd taka eskalacja chamstwa i nienawiści ? Dlaczego nie możemy kulturalnie rozmawiać?
No, dlaczego? Uprzedzenia? Fobie? A może niektórzy żyć nie mogą bez awantury? Dzień bez zjadliwego komentarza na PP- stracony!
Wątpię, żeby po dyskusji na Forum miałoby się coś zmienić. Dyskutanci obstawać będą przy swoim,żadne argumenty nie dotrą. Niektórzy , widzą źdźbło w oku innych ,nie widząc belki we własnym.Ale czy tak być musi?
Dziwię się,jeszcze raz się dziwię,że pani tutaj zabrała głos ,nie odpowiadając na ostatnie pytanie Elżbiety - jest pani powszechnie znana jako osoba siejąca ferment , należy pani wraz z pani przyjacielem do tych przemiłych osób które atakują pisząc zjadliwe i pełne jadu komentarze. Nie zważając na nic. Po co to pani? No po co??? Przez 3 lata na PP dała się pani wystarczająco poznać jako rekordzistka banów.-wystarczy prześledzić Komunikaty Administratorów na Forum.Ostatnio pani komentarz pozostał bez odbioru. I słusznie.Nie daje to pani nic do myślenia?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
lulabajka
Użytkownik

Postów: 72
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 15.09.09
Dodane dnia 18.10.2010 20:15
niestety, nie jestem zainteresowana pani poezją, sorry, ale tę pianę bije pani rewelacyjnie, tomik zapewne idzie jak świeże bułeczki. proponuję otworzyć jeszcze ze trzy wątki i nadal odpowiadam po raz kolejny: nie jestem jurorem w Krzyckim, nie do mnie te osobiste żale, że komuś się udało, nie ten adres. a w sprawie merytorycznych rozmów, to zdaje się, że najbardziej merytoryczne dla pani są pochlebstwa, czyż nie? dla mnie to zamyka temat.
żegnam.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Elżbieta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 304
Miejscowość: Darłowo
Data rejestracji: 04.01.09
Dodane dnia 18.10.2010 20:08
Zwróciłam uwagę na wpisy o rozmowach prywatnych. Na szczęście, nie ja do państwa pisałam i nie mam tego w zamiarze. Ale to co czytam, to prawdziwa kompromitacja - szydzenie z rozmówców? Jak to nazwać...




wariometr Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Elżbieta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 304
Miejscowość: Darłowo
Data rejestracji: 04.01.09
Dodane dnia 18.10.2010 19:17
No i doczekaliśmy się - ciąg dalszy serialu pt. "Różewicz": wytłuszczenia, pogrubienia, cytaty...Ma pani obsesję, lulabajko, na moim punkcie, czy Różewicza? Opamiętaj się kobieto, sprawy konkursów - im. Różewicza, a im. Krzyckiego to, jak rozlane mleko, a błotnista kałuża. Pani jednak, tak bezpardonowo atakująca moją osobę, zapytana została przez jednego z użytkowników portalu wprost o werdykt w Krzyckim, / który odbił się już szeroko echem i śmiechem/. Jaka była odpowiedź? Nie chciała się pani wypowiedzieć!
Też "woda w ustach"?
I właśnie m.in. o tym jest ten wątek - o podwójnej moralności. Już nie o konkursach, ani o mnie (chociaż nie jestem pewna, czy pani zrozumie, o czym piszę). Nie wstyd pani? Najbardziej wymyślne nicki czasem nie pomogą! Może coś więcej o sobie! Te pani fuj, skierowane do rozmówców, proszę skierować na siebie, to będzie właściwy kierunek.

Aha i dziękuję państwu za życzliwy uśmiech, mimo wszystko i za gratulacje, że dobra poezja została zauważona i doceniona. Czyżbym się myliła? Chyba dla poezji tu się spotykamy?

Pozdrawiam czytających i zachęcam do wpisywania swoich refleksji (raczej nie związanych z moją skromną osobą ). Dlaczego atmosfera na portalu bywa często napięta? ( pytanie retoryczne, ale ja przecież mogę się mylić). Może komuś na tym zależy? Da się jakoś ten stan rzeczy poprawić?
Obserwuję mniej zainteresowania poezją, a coraz więcej rozgrywek personalnych. Niektóre osoby mogące się tu rozwijać szybko się zniechęcają i odchodzą. Mało jest zwyczajnych, koleżeńskich, a przy tym merytorycznych rozmów pod wierszami. Wydawałoby się, że nawiększe atrakcje są wówczas, gdy co jakiś czas, ktoś komuś przysoli.
A propos Krzywego Domku - też lubię tam zaglądać. To magiczne miejsce, w którym można spotkać ciekawych ludzi i prowadzić interesujące rozmowy.



Edytowane przez Elżbieta dnia 20.10.2010 19:43
wariometr Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
lulabajka
Użytkownik

Postów: 72
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 15.09.09
Dodane dnia 18.10.2010 15:10
to jak widzę lista poszkodowanych rośnie. ładne metody są tu stosowane na forum. i to w imię czego? w imię poklasku? fuj.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Katarzyna Zając - ulotna
Użytkownik

Postów: 127
Miejscowość: Ozimek
Data rejestracji: 12.08.08
Dodane dnia 18.10.2010 14:30
ano, tylko w klubie nie bywa miło :(
Edytowane przez Katarzyna Zając - ulotna dnia 18.10.2010 15:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 18.10.2010 14:20
To witaj w klubie, bo inni również dostawali pisma pouczające na PW:

http://www.poezja-polska.pl/fusion/readarticle.php?article_id=23161
Edytowane przez Wojciech Roszkowski dnia 18.10.2010 14:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Katarzyna Zając - ulotna
Użytkownik

Postów: 127
Miejscowość: Ozimek
Data rejestracji: 12.08.08
Dodane dnia 18.10.2010 14:04
Wojtku, ach te PW adresowane do nas, w czasie gdy rozwijał się wątek o werdykcie w Różewiczu... pamiętam, pamiętam...

hm, niedawno ktoś w tym wątku przytoczył przykłady tego, jak nie powinny wyglądać wypowiedzi do innych użytkowników, więc dlaczego sam się do tego nie stosuje w korespondencji prywatnej, nie dostępnej dla ogółu użytkowników??? chyba po prostu trzeba zacząć od siebie, by potem pouczać innych - tak myślę :).
Edytowane przez Katarzyna Zając - ulotna dnia 18.10.2010 15:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 18.10.2010 13:11
lulabajka - to raczej nie próba obrony, tylko zdegustowanie epitetami, bo atak jest tak absurdalny i groteskowy, że nie ma potrzeby bronić, zostaje pokiwać ze zrozumieniem głową.
Marchewka mówisz była? Hm, trochę zazdroszczę :) bo w pogróżkach skierowanych na moje PW był tylko kijek. Na dodatek te PW były kierowane nie tylko do mnie, także do innej użytkowniczki, która miała akurat zapchaną skrzynkę.
Edytowane przez Wojciech Roszkowski dnia 18.10.2010 13:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
lulabajka
Użytkownik

Postów: 72
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 15.09.09
Dodane dnia 18.10.2010 12:55
Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Janusza Różewicza skierowany jest do młodych twórców przed debiutem

http://www.rozewiczopen.pl/konkurs

co tak uparcie wypisywała nie zorientowana w sprawie, ale chcąca zaistnieć, lulabajka.



kropek, przestań pan wypisywać insynuacje na temat tego, czy jestem, czy nie zorientowana. wypraszam sobie też teksty na temat tego, czego lulabajka jest lub nie jest chcąca. nie pańska sprawa. przytoczyłam pierwsze zdanie dotyczące konkursu, i jeśli przytaczanie jego jest w języku pańskich popleczników "kurewstwem" i "chamstwem", to może należałoby zweryfikować słownictwo. poza tym, zastanawia mnie, dlaczego wspomnienie o regulaminie spowodowało taki zespolony atak na moją osobę przez Elżbietę, Bożenę i kropka - z precyzją przekazywania sobie pałeczki w celu gnębienia osoby, która ośmieliła się odezwać? Jak pan to nazwie? Zaszczuciem? Więc proszę się zastanowić, nad tym, kto kogo tu powinien przepraszać. I nie życzę sobie listów o charakterze kija i marchewki, bo jestem na to za dorosła. Jeśli to szkalowanie użytkowników ma na celu bicie piany wokół tomiku pani Elżbiety, to myślę, że metoda przyniesie określony skutek.

i na koniec przytoczę werdykt Jury, jakby ktoś miał ochotę znowu motać wokół faktów:

Jury II Ogólnopolskiego Konkurs Poetyckiego im. Janusza Różewicza w składzie: Bohdan Zadura (przewodniczący), Joanna Mueller, Ireneusz Kaczmarczyk, Maciej Melecki po powzięciu od Organizatora konkursu wiedzy o tym, że Autorka zestawu wierszy opatrzonych godłem rLatarnikr1; nie dotrzymała warunków konkursu i opublikowała przed rozstrzygnięciem konkursu książkę poetycką, uchyliło werdykt i wznowiło pracę w dniu 6 października 2010. Postanowiono jednomyślnie wyeliminować z udziału w konkursie ten zestaw i w związku z tym zmienić werdykt z dnia 29 września 2010 roku

http://www.rozewiczopen.pl/component/content/article/35-nowy-werdykt-jury-ii-okp


PS
Wojtku, dzięki za próbę obrony przed kolejnym atakiem
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 18.10.2010 12:14
kropku - mnie się wydawało, że tzw. sprawa Krzyckiego została już rozwiązana. Było kilka wątków na forach internetowych. Na stronie organizatora jest oficjalny komunikat jury.
http://www.zeszytypoetyckie.pl/wydarzenia/594-nagroda-im-a-krzyckiego-oficjalne-wyniki

Wojtku, nie w tym miejscu. nie w tym miejscu. -

a dlaczego? skoro temat wątku to Refleksje, może nie tylko moje (?)

kłamstwo, zamienisz jedno drugim. prawdy nie ukryjesz, jest tylko jedna.


I dlaczego po raz kolejny zarzucasz mi kłamstwo? Może tym razem odpowiesz? Bo już oskarżałeś mnie bezpodstawnie ( http://www.poezja-polska.pl/fusion/readarticle.php?article_id=23022):

w tobie złość i kłamanie, że to nieprawda, a prawda. najprawdziwsza prawda! czy można mocniej zaakcentować prawdę?

Edytowane przez Wojciech Roszkowski dnia 18.10.2010 12:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
kropek
Użytkownik

Postów: 124
Miejscowość: Bartoszyce
Data rejestracji: 27.08.08
Dodane dnia 18.10.2010 12:09
Wojtku, nie w tym miejscu. nie w tym miejscu.
mówisz, piszesz nie na temat. niestety kiepsko odrabiasz tę lekcję.

'krzywy domek' do twoja OBSESJA i to ty poruszyłeś ten temat. załóż oddzielny wątek, przyjdę z przyjemnością, bo nie jestem tchórzem i nie uciekam, ja ci którzy dali przykład w wątku werdyktu do konkursu im.A.Krzyckiego.

nigdy nie wątpiłem w to, że jesteś inteligentny. dziwi mnie tylko, że tę inteligencję wykorzystujesz do tuszowania niewygodnej prawdy.
kłamstwo, zamienisz jedno drugim. prawdy nie ukryjesz, jest tylko jedna.

to tyle, więcej na twoje zaczepki odpowiadał nie będę. chyba, że wreszcie napiszesz na temat lub założysz oddzielny wątek w sprawie która cię interesuje.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 18.10.2010 11:14
kropku - nie mam nic do któregokolwiek ze środowisk twórczych, żadnego nie obrażam. Jeśli ktoś niegdyś pisał "Szanowni Skamandryci" - czy w ten sposób kogoś obrażał? Jeśli ja dziś piszę "Szanowny Krzywy Domku" - czy kogoś w ten sposób obrażam?

Napisz mi, co obraźliwego padło z mojej strony, żebym miał przepraszać. Na razie pod moim adresem pojawiło się określenie donosiciela: Pani Zając, kukor i Wojtek. Możecie państwo być spokojni. organizatorzy konkursu nie muszą zbierać informacji od jakże uczciwych i życzliwych donosicieli (...)


kropku - nie dość, że w tym wątku wypisujecie bzdury, to jeszcze swoim zwyczajem świństewka ludziom na PW wysyłacie. Brzydko.

PS. Jeśli do mnie pijesz, sugerując, że niby mnie tam nie chcą, to powtórzę raz jeszcze, może kiedyś dotrze: mam mejle potwierdzające, że zostałem zapraszany. To ja nie chcę, bo pod wieloma względami obciach. Znajomi mogą chwalić, ale w sieci znalazłem np. taką postronną opinię o jednym z wieczorków w Krzywym Domku:

Organizacja wieczoru fatalna. Problemy z nagłośnieniem, to jeszcze drobiazg. Najsłabiej wypadła pani wprowadzająco - podsumowująca. Od siebie powiedziała zaledwie parę słów, ogólniki (...) I znowu miałem wrażenie, że cała otoczka imprezy jest do niej przyszyta jak butla gazowa do pleców pacjenta.

Proszę bardzo, skoro poruszyłeś temat.
Edytowane przez Wojciech Roszkowski dnia 18.10.2010 11:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
kropek
Użytkownik

Postów: 124
Miejscowość: Bartoszyce
Data rejestracji: 27.08.08
Dodane dnia 18.10.2010 10:55
Wojtku, 'krzywy domek' jest oazą Kultury. spotykają się tam malarze, poeci, muzycy oraz inni luminarze kultury. w atmosferze przyjaźni i zrozumienia, od czasu do czasu, spotykają z ludźmi parającymi się poezją, dzielą swoimi refleksjami i spostrzeżeniami. panuje atmosfera przyjaźni, dominują dobre uczucia.
obrażając wybiórczo jakieś osoby tam występujące, próbujesz obrazić całe środowisko twórcze. wiedz, że ci się to nie uda i takie kąsanie przez ciebie jest żałosne i śmieszne. czyżby znowu zabrakło ci argumentów na osąd konkursy im.A.Krzyckiego, że musisz się sztampowo podpierać kijem.
to, że pewnych osób tam nie chcą, o czymś świadczy, nieprawdaż?

a tak na marginesie, myślę sobie, że kultura powinna daleko się trzymać od chamstwa.

Wojtku, a gdzie 'przepraszam', dla Elżbiety?
wróć do swoich wcześniejszych komentarzy. wróć do tematu wątku wpisanego przez Elżbietę, a jeśli interesuje cię tematyka 'krzywego domku', to załóż własny wątek.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje, może nie tylko moje (?)
konto usunięte 7
Użytkownik

Postów: 156
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 18.10.2010 10:38
Elżbieto, nie wiem właściwie w jakim celu założyłaś ów wątek.
Aby pożalić się na szacowne Jury, czy zbluzgać kolegów/koleżanki po piórze.
Może odpowiem sobie/Tobie na pierwsze pytanie.
Otóż, z tego co zrozumiałam błąd tkwi po Twojej stronie. Jeśli wiersze wylądowały u wydawcy nigdy autor nie wie, kiedy zostaną wydrukowane, z chwilą druku pojawia się data, kiedy powstało "dzieło". Mogłaś się powstrzymać z tego typu konkursem. Wiem, jakie procedury i wymagania stawia Jury, Ty jako uczestniczka, musiałaś najpierw zapoznać się z regulaminem konkursowym / jeśli takowy istnieje /. Jeśli nie było regulaminu, możesz dociekać prawdy i żądać nagrody, a jeżeli był regulamin - trzeba stulić uszy.
W najlepszym przypadku nie brać udziału w konkursach. Mam przykre doświadczenie, kiedy tylko raz jedyny wzięłam udział, przekonałam się jakie są przekręty.
Co do drugiego pytania - przemilczę, bo nie ma z kim i o czym rozmawiać.



Edytowane przez konto usunięte 7 dnia 18.10.2010 10:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 438
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Notopech

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

67025085 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005