poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMWtorek, 23.06.2026
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

KONKURSY LITERACKIE

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
slam?
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
FRASZKI
...moje wiersze
Czy ten portal "umarł"?
Bank wysokooprocento...
playlista- niezapomn...
Co to jest poezja?
Czy są przechowywane...
Ostatnio dodane Wiersze
O Kubie
Pytanie dziecka
Księgowa mafii
JAKIE MI JESZCZE
Sexmission
A tak (dobrze zaczyn...
Czekając na Boga
dostrzegam
O potrzebie odpoczynku
11 + 4 (PIĘTNAŚCIE F...
Wiersz - tytuł: Odbicie w lustrze
Na przestrzeni czasu mam zawroty głowy
ocieram oczy z łez z tej tęskniącej wody
nie myślę o niczym bo taki mój los
znów serce wystawiam by trafił mnie cios
w srebrzystym lustrze widząc smukłą twarz
powoli odczuwam niestrudzony strach
zamykam oczy by spojrzeć ponownie
wspomnienia dalekie te decyzje pochopne
flustracja doskwiera w jednym momencie
opuszczam spojrzenie i patrze przed siebie
to odbicie w odbiciu takie tęskniące
chodź ciepło w domu to takie marznące
z ust wydobywa się ciepła para
tak samo jadzi się ta mała rana
nie jest fizyczna nie w sercu powstała
to w duszy smukła ulewa nastała
najgorsze przedemną tak pisze życie
nie potrafisz docenić cierp teraz skrycie
co mówi mi serce tego nie słucham
bo dusza moja coraz mocniej stuka
i tak nadal stoję przed srebrzystym lustrem
odnosząc wrażenie ze znowu zmokłem
kolejne me myśli już troszkę lżejsze
po ciele przechodzą falami dreszcze
nagle w świadomości pojawia się gwiazda
a za nią następna i droga mleczna
w tym transie mój oddech jak wiatr w lesie
co osuwa gałęzie i radość niesie
z tej galaktyki nie chce odchodzić
tu tak wszędzie pięknie tu słońce nie wschodzi
lecz powieki spokojne już otworzone
spoglądam na twarz znów widząc pokorę
odchodzę powolnym krokiem od lustra
czując w sercu co za rozpusta.....
Dodane przez erragone dnia 03.05.2011 15:59 ˇ 8 Komentarzy · 1007 Czytań · Drukuj
Komentarze
abi dnia 03.05.2011 16:18
poprzednie baty nie pomogły,
ani pokory, ani rozpusty, za to głowa boli, aż do zawrotów,
dydaktycznie , jak nie należy pisać...
uf...
Paweł Loba dnia 03.05.2011 18:07
Nie najgorzej gdyby nie byki. Dlaczego tak niedbale napisane?!!!!!
erragone dnia 03.05.2011 18:17
ojoj bledy popelniam i zjezdzam na nizsze polki to jest akurat smieszne.....jak nie rozumiesz abi wierszy to ich nie komentoj na dobre to wszystkim wyjdzie....a no byki niewiem tak jakos...
abi dnia 03.05.2011 18:30
erragone
miejsce przeznaczone właśnie na komentarze,
zamiast tu wrzucać , trzeba było zostawić w szufladzie...
mastermood dnia 03.05.2011 18:40
że też można tak wiele o niczym...
sykomora dnia 03.05.2011 19:01
Gdyby słowa mogły mówić, to autor usłyszałby wiele niemiłego. Nie lubię tego słowa, ale to grafomania w postaci szkoleniowej.

Wierze peelowi, że o niczym nie myśli.
IRGA dnia 04.05.2011 05:12
Wiersz nieudany, niestety. Treść z gatunku banalnych. Sporo tu błędów logicznych, np. strach nie może być niestrudzony, ulewa smukła, a dusza nie może stukać. Powieki winny być otwarte, a nie otworzone. Nieporadne rymy, np. powstała- nastała, los- cios. Brak znaków diakrytycznych. Wiersz w takiej postaci nie nadaje się do publikacji. Trzeba go odchudzić, trzeba nad nim jeszcze popracować.
Pozdrawiam Autora serdecznie. Irga
erragone dnia 07.05.2011 17:21
dziekuje irga za rade bede otym pamietal pozdrawiam
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XXX OK Poetycki im. ...
XX Turniej Poetycki ...
I OK Poetycki im. Ma...
52. Ogólnopolski Kon...
XXXV Ogólnopolskie L...
VAN GOGH Festival 20...
IX Turniej Jednego W...
8. Ogólnopolski Konk...
XVI OK Literacki im....
XII Konkurs Poetycki...
Użytkownicy
Gości Online: 23
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 458
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Maria Kosaciec

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

92187918 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005