poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMPiątek, 29.03.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Chimeryków c.d.
playlista- niezapomn...
Bank wysokooprocento...
Co to jest poezja?
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
poezja,org
Ostatnio dodane Wiersze
mam urodziny !!
Oko
Marina z wlewek
Na początku
Przebudził się
Miniaturki na wesoło
kino objazdowe
do siebie
wielki post, wczesna...
kalki
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | KONKURSY DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU | KONKURS MIESIĄCA (2008-2010)
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Christos Kargas
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 295
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 11.09.07
Dodane dnia 16.05.2009 00:03
Dorota - Oczywiście, że nie, do faulu piłka nie musi opuścić boiska, w ogóle niekoniecznie faul ma coś wspólnego z piłką, podnosi np. ktoś nogę i kopię z kostkę. Zostawmy może jednak lepiej ten "żargon" bo pogubimy się i urodzi się znowu jakieś niepotrzebne nieporozumienie typu czy pierwszy zaatakował Izrael czy Palestyna (nie wiem jaki dać tu emotykon z uśmiechem, czy smutasa).

Robert - Nie twierdzę, że wartościujesz. Do Twojego niezrozumienia przeciwstawiam swój i dodaję swoje wyjaśnienia i pytania. Wydaje mi się, że wszelakie "niezrozumienia" biorą się z braku danych.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 15.05.2009 23:57
A widzisz Christos, forum to takie miejsce, gdzie każdy może się wypowiedzieć. Czasami jest to tylko, niestety, teoria, bo okazuje się, że ten obcy (który pojawił się niedawno w grajdołku) nie może odnieść się krytycznie do żadnej postawy czy wypowiedzi, bo zostaje automatycznie trolem. Natomiast "miejscowi" mogą go tak nazywać, mogą też racjonalizować "karmę". Nie wiem, czy tak jest jest fair. Nie wiem, po czyjej stronie jest piłeczka i kto wykonuje teraz stały fragment gry. Sport takiego rodzaju mnie specjalnie nie bawi.

Często nie jest ważne, co się mówi, ale kto mówi. I dobrze jest też mieć jakieś wsparcie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Kamil Brewiński
Użytkownik

Postów: 24
Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 08.09.07
Dodane dnia 15.05.2009 23:57
Gratuluję wyróżnionym, a od siebie dodam :


Wielki Poeta w Chinach ? Jebać poetę w Chinach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Robert Furs
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 171
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 16.04.07
Dodane dnia 15.05.2009 23:49
Oczywiście moje nie rozumienie nie ma nic do rzeczy. Każdy postępuje zgodnie z własnym sumieniem. Moje nie rozumiem nie oznacza; że to jest złe, że zabraniam, że potępiam. Broń mnie Panie Boże.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Dorota Bachmann
Użytkownik

Postów: 258
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 12.10.08
Dodane dnia 15.05.2009 23:49
Christos - żeby zagrać z autu, ktoś musi najpierw wybić piłkę na aut?
tak, ale to nie znaczy, że sfaulował.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Christos Kargas
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 295
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 11.09.07
Dodane dnia 15.05.2009 23:35
Wojtku, to może napisz coś o wartości wypowiedzi?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Christos Kargas
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 295
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 11.09.07
Dodane dnia 15.05.2009 23:33
To nie4 jest postawa: "nie podoba mi się ale pogratuluję, bo wypada". Pogratuluję przecież nawet jeśli nie znam wiersza. Podane są informacje np. w aktualnościach, w takim a n ie innym konkursie wygrał ten i ten, a ja gratuluję zwycięzcy, wygranej, nawet wtedy, kiedy nie znam ani zwycięzcy, ani powodu, dla którego został nagrodzony.
Przystąpienie zaś do konkursu wiąże się z akceptacją werdyktu, to jasne chyba?
Nie rozumiem powodu niezrozumienia gratulacji.
Inna sprawa, że po zapoznaniu się z wierszem, który zwyciężył mogę mieć swoją prywatną opinię o nim. Za zwyczaj jej nie wyjawiam, ale skoro proszą ;)
Sprawa polega na konstatacji nad tym, czym jest konkurs, co to znaczy przystąpienie doń z pełną świadomością tego, pod którą jurysdykcją i opinią poddaje się.
Skoro rywalizacja polega na tym, że zwycięża ten, którego wskazuje palcem człowiek na rogu, a ja się na to zgodziłem, po wskazaniu palcem nie mam nic do gadania i tak, wypada pogratulować wskazanemu.
Co to w ogóle znaczy nie podoba mi się twoja "gęba", czy twój "produkt" nie gratuluję ci, ja tego nie rozumiem i nawet, jeśli ktoś ma taką postawę życiową, po co ją manifestować?
Jeśli chodzi o Thota nie warto karmić, nie starczy karmy ;)
PS. Dorota, żeby zagrać z autu, ktoś musi najpierw wybić piłkę na aut?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Wojciech Roszkowski
Użytkownik

Postów: 466
Miejscowość: Tykocin
Data rejestracji: 22.12.07
Dodane dnia 15.05.2009 23:29
Bez przesady jednak z "trolikami". Dla mnie nick Thot czy nazwisko Kowalski to jedna gitara, bo równie dobrze pierwsze może być nazwiskiem, a drugie nickiem. Nie uzależniałbym od tego wartości wypowiedzi. Ani też od daty rejestracji w serwisie, bo na tej zasadzie pierwszy zalogowany na stronie powinien być bóstwem i wyrocznią.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
bols
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 335
Miejscowość: wrocław
Data rejestracji: 26.10.08
Dodane dnia 15.05.2009 23:14
Pogratuluję, ponieważ takie są zasady współzawodnictwa, liczyłam się z tym przystępując do zawodów.


bols
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
bols
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 335
Miejscowość: wrocław
Data rejestracji: 26.10.08
Dodane dnia 15.05.2009 23:12
To wszystko jest przykre, ponieważ dotyka osób, które nie nagrodziły się same .




bols
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Robert Furs
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 171
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 16.04.07
Dodane dnia 15.05.2009 23:04
Zupełnie nie rozumiem postawy: nie podoba mi się ale pogratuluję, bo wypada. Natomiast do Pana Thota nie mam zupełnie szacunku. Założył swoje konto dzisiaj, gdyby wpis zrobił pod własnym Nickiem, miałby jaja. Gdyby wypowiedział się pod własnym nazwiskiem, byłby furą gościa. A tak, kolejny nędzny i tchórzliwy trolik pierdnął, :) :) :)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Dorota Bachmann
Użytkownik

Postów: 258
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 12.10.08
Dodane dnia 15.05.2009 22:28
Takie wejście to stały fragment gry. Rzut z autu.

Rzut z autu jest sposobem wznowienia gry przez zawodnika.
Rzut z autu wykonuje się nogą.
Z rzutu z autu nie można bezpośrednio zdobyć bramki.
Edytowane przez Dorota Bachmann dnia 15.05.2009 22:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Kuba Sajkowski
Użytkownik

Postów: 479
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 15.05.2009 22:19
P. Thot, KAŻDY ma prawo do wyrażenia swojej opinii, nawet te "niewyrocznie", a mówienie o godności, stosując jednocześnie argumenty ad personam, jest cokolwiek dziwne.


http://jacobsen64.blox.pl/html Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Fenrir
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 247
Miejscowość: Dania
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 15.05.2009 22:17
Po prostu, pan wybaczy, nie ten poziom.


Pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Thot
Użytkownik

Postów: 6
Data rejestracji: 01.04.09
Dodane dnia 15.05.2009 22:15
Do usług. Brak argumentów?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Fenrir
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 247
Miejscowość: Dania
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 15.05.2009 22:05
Dziękuję panu za odpowiedź.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Thot
Użytkownik

Postów: 6
Data rejestracji: 01.04.09
Dodane dnia 15.05.2009 21:52
Cieszę się że Pani na emigracji. Znaczy to że nie grozi nam bliskie spotkanie. To że użytkownik zarejestrował się niedawno, nie znaczy że nie śledził PP. Pani dość histeryczne występy są mi dobrze znane. Co do Pani godności to myślę że dała pani popisy już wcześniej, więc pominę to dobrotliwym milczeniem. Moje uwagi nie są niskie. Są szczere. Jeżeli się Pani wydaje że pisze tak wybitne dzieła, że może krytykować wyniki konkursu jakiegokolwiek, to niestety muszę Panią zmartwić. Na PP jest wielu dobrych Twórców i Pani do nich nie należy. Nie stać Pani na gratulacje dla zwycięzców co jest przykre, bo pokazuje Pani małość. Pani zdaniem pewne teksty nie są dobre, ale autorytetem w tej kwestii nie jest Pani żadnym, radzę więc gdzie indziej wylewać swe żale. Proszę się nie ośmieszać. Od kiedy Fenrir jest wyrocznią..... Wciąż pozdrawiam wyróżnionych , nagrodzonych i tych co gratulacje swe złożyli :D
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Fenrir
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 247
Miejscowość: Dania
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 15.05.2009 21:09
P. Thot, ja nie mam żalu, ze mój wiersz nie wygrał. To doprawdy żenada, że mnie sie posądza o takie małosci, ba , kobieta w moim wieku, przeurocze. Źle rozumowanie, wcale nie odchodzę, ale nie będę
przypuszczalnie wlepiała na pp konkursy swoich tekstów i tyle.

Nie, piany nie biję, bo nie jestem trzepaczką, mówię jedynie o własnych
odczuciach, co do tekstów, które moim zdaniem niesłusznie trafiły na podjum (wyjąwszy wiersz p. Elżbiety Lipińskiej), tylko tyle i aż tyle
wyraziłam pod wątkiem tutaj, żeby było jasne i czytelne. Nie będę
gratulować, ponieważ teksty mi się nie podobają, bo są zatrważająco dalekie od dobrej pozeji, ale to moje zdanie, z którym chcąc się z Państwem podzielić również zwróciłam uwagę na kilka innych, moim zdaniem dosć istotnych spraw . Kto chciał odczytał, kto chciał dokopać, dokopał. Jeszcze raz powtarzam, mam swoje osiągnięcia i one mnie w zupełnosci satyfakcjonują, zatem nie widzę tutaj potrzeby napinania łuku i obrażania mnie i moich przemysleń, no chyba że dla huku, p. Thot, chyba nowy użytkowniku, bo zarejestrowany 01.04.2009, tak więc nie wydaje mi sie , że p. wpis powinnam traktować poważnie. Oczywiscie, najzupełniej się z p. zgadzam, że czasy przedszkolne już dawno za mną i dlatego własnie pozwalam sobie na powyższe uwagi. P. wybaczy, ale znowu pudło, ja nie piszę wielkopomnych, nabzdyczonych i koturnowych tekstów, jakie własnie zostały nagrodzone w tym konkursie. A jeżeli chodzi o moją godnosć, to zdecydowanie ją mam, dowodem na to niech będzie, jesli nie zostanie wycięty przez moderatorów, mój wpis. Własnie, jak pisał Herbert - "kwesia smaku" , to stało się powodem mojego wpisu. Przykro mi bardzo, że niektórzy pozwalają sobie na takie niskie uwagi pod moim adresem, ale powiem szczerze - nie będę chować głowę w piasek jak
strus i udawać, że nie ma sprawy, że teksty są dobre i Autorom należą się gratulacje. Mam godnosć i odwagę cywilną, zawsze ja miałam, nawet za reżimu. Wszystko dzieje się za kwestią wyboru, ja wybrałam emigrację.

Pozdrawiam.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Thot
Użytkownik

Postów: 6
Data rejestracji: 01.04.09
Dodane dnia 15.05.2009 20:03
Pani Fenrir , Kobieta w Pani wieku powinna umieć przegrywać. Czasy przedszkolne już dawno za Panią. Zwycięzcy należą się gratulacje, a Pani zamiast bić pianę, niech się skupi na tworzeniu kolejnych "wiekopomnych dzieł". Trochę godności.... Pani komentarze ubawiły mnie niezmiernie. Rozumiem, że zabiera Pani zabawki i zmienia piaskownicę? Zwycięzcom i wyróżnionym gratuluję :D
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: WYNIKI KONKURSU - KWIECIEŃ 2009
Kuba Sajkowski
Użytkownik

Postów: 479
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 10.03.07
Dodane dnia 15.05.2009 19:46
P. Fenrir, ja nie chciałem nikomu szpili wbijać, chciałem skierować dyskusję z emocji na konkrety , co mi się niejako udało (i w żadnym momencie nie poczułem się przez nikogo obrażony), natomiast jeśli Pani się poczuła pouczona/urażona, itp., no to proszę o wybaczenie,

ja tylko dyskutuję, ja nie zadaję ciosów :)




http://jacobsen64.blox.pl/html Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 436
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: atramentowapanna

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

66810058 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005