poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMCzwartek, 28.03.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Chimeryków c.d.
playlista- niezapomn...
Bank wysokooprocento...
Co to jest poezja?
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
poezja,org
Ostatnio dodane Wiersze
Oko
Marina z wlewek
Na początku
Przebudził się
Miniaturki na wesoło
kino objazdowe
do siebie
wielki post, wczesna...
kalki
Deadline
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | FORUM - czyli o wszystkim co interesuje poetów i nie może być gdzie indziej zakwalifikowane
Autor RE: RECENZJE SERWISU-WIERSZE VIDEO
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 22.11.2016 23:07
Nikt niczego w sposób radykalny tu nie zmieni - tak trudno zaktulizować redaktorów i zsrchowizować to, co po sobie zostawili - aż się prosi mała rewolucja na Parnasie... Ale czy ktoś tam się wspina? IS THERE ANYBODY HERE?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU-WIERSZE VIDEO
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 08.11.2016 22:41
Proszę właściciela serwisu o odp na poruszone kwestie
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU-WIERSZE VIDEO
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 08.11.2016 07:23
CUSTARD [czyt.: kastet] sos, słodka polewa - to w niej się smażymy... ktonie chce się smażyć będzie miał bana albo zbiorowo - cóż to skrzyknąć się w czwórkę?! - można mu obić R... [słowo zostało poddane automoderacji]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU-WIERSZE VIDEO
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 07.11.2016 22:14
Silence is golden
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU-WIERSZE VIDEO
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 07.11.2016 16:48
Nauczyłem się nowego pojęcia «cywilny czytelnik»
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU-WIERSZE VIDEO
RokGemino
Użytkownik

Postów: 89
Data rejestracji: 20.07.11
Dodane dnia 07.11.2016 15:36
znam czworo cywilnych którzy tu zaglądają. przypuszczam dlatego, że mnie znają, aż zapytam czy im się tu podoba :)))
Edytowane przez RokGemino dnia 07.11.2016 15:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU-WIERSZE VIDEO
zdzislawis
Użytkownik

Postów: 94
Miejscowość: Podkarpacie
Data rejestracji: 28.03.14
Dodane dnia 07.11.2016 14:50
Moim zdaniem na pp nie ma ani jednego "cywilnego" czytelnika. Po prostu smażymy się we własnym sosie, komentarze wystawia się najczęściej w drodze rewanżu, on/ona mi to ja jej/jemu. Kiedyś czytałem z uwagą wszystkie pojawiające się teksty, później tylko tych autorów których darzę sympatią, a teraz jeśli mam czas to gdzieś zerknę poza tych, którzy zatrzymają się u mnie, albo i nie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU-WIERSZE VIDEO
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 06.11.2016 20:26
Przepraszam Pana RAFAŁA że nazwałem go MARCiNEM... Proszę w miarę możności odpowiedzieć na moje pytania nie tylko techniczne
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RECENZJE SERWISU-WIERSZE VIDEO
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 06.11.2016 07:46
Zacząłem się zastanawiać, ilu spośród zarejestrowanych użytkowników ZNA swój SERWIS i zaintresowanych jest innymi formami aktywności w JEGO obrębie - innymi niż publikowanie cykliczne bądź okazjonalne swoich wierszy i komentarzy... JA JESTEM... Bo ciekawią mnie inni - ciekawi mnie także kwestia socjologiczna odbioru poezji... Niedawno, współautorka Pegaza, przy okazji rozmowy ze współautorem projektu POEZJOMAT, panem Marcinem Gawinem, łódzkim poetą, powtórzyła znaną (wśród poetów i ich czytelników, czyli poetów) tezę o stałej liczbie czytelników poezji (czyt.:poetów) niezależnie od wielkości kraju - ja znam wersję: od 100 do 1000 - pani Joanna Perhuć-Burzyńska zna dokładną liczbę, z przybliżeniem większym niż dziesiętne - 16... - byłem w tak dużym szoku, że zapomniałem, ilu było ich dokładnie - ja dokładnie wiem i wie to każdy inteligentny i wnikliwy widz TVP KULTURA kiedy pani Joanna używa ironii i to była ironia... MOJE WPISY w swej intencji nie są ani złośliwe ani ironiczne... PROSZĘ więc o TYLKO MERYTORYCZNE UWAGI I KOMENTARZE
Po szybkim rekonesansie publikowanych przez serwis pp na YOUTUBE wierszy czytanych najczęściej przez autoròw, rzadziej przez aktorów, INFORMUJĘ UŻYTKOWNIKÓW których do tej pory ten link nie zainteresował, że LEADEREM wśród poetów czytających swoje wiersze przed kamerą i udostępniających je jest pan ADAM ZIEMIANIN - on też, co naturalne, ma najwięcej odsłon, zaskakujące że z wynikiem ponad SIEDEM TYSIĘCY odsłon wiersxa "List do Ogrodowej" POBIŁ ADAMA ZAGAJEWSKIEGO (skromne ponad PIĘĆ TYSIĘCY) DRUGIM co do częstotliwości i ilości publikowanych wierszy (ZAGAJEWSKI CZYTA TYLKO JEDEN WIERSZ!) - jest pan Józef Baran... TRZECIM w kategorii LICZBA ODSŁON jest K.I.GAŁCZYŃSKI lub MACIEJ ORŁOŚ czytający wiersz Gałczyńskiego "Dlaczego Ogórek nie śpiewa" - podejrzewam, że chodzi o dziennikarza Ogórka - popularność Orłosia, Ogórka (w mniejszej mierze Gałczyńskiego) zdecydowała o tak wysokim miejscu w rankingu... GENERALNA TENDENCJA jest taka: znany AKTOR: ADAM ZELNIK AKTORKA: ANNA DYMNA nobilitują i poetę i wiersz... Nie dziwię się że czytelnicy,prócz tych którzy chodzą na spotkania i kolekcjonują tomiki z podpisem, nie słuchają poetów; bo POECI NIE UMIEJĄ CZYTAĆ - interpretować swoich wierszy - dukają, jąkają się, mamroczą pod nosem- nieważne, czy będzie to poeta firmatu Zagajewskiego czy Miłosza czy też laureat osiedlowego konkursu o laur liścia dębu - coś chlapnąłem, bo w czasach mrocznego PRL-u był taki konkurs, ba każde osiedle miało swój KLUB POETYCKI z zatrudnionym na etacie instruktorem, najczęściej też poetę - JACEK GOLONKA, poeta, instruktor osiedlowego Klubu TĘCZA - osiedle SYBERKA - BĘDZIN, spod jego skrzydeł lub też używając języka Berezy: z jego "stajni" wyszła ciekawa poetka Joanna D. i nie przypadkiem (nie mówię tylko o walorach intelektu) przypadła mi w udziale - stając się na trzy lata moją PIERWSZĄ... Z bardziej znanych, tych którzy dostali się na PARNAS lub o niego otarli wymienię BARTKA MAJZLA, MAĆKA MELECKIEGO, KRZYSZTOFA SIWCZYKA a także, zaskoczenie - chorzowskiego prozaika, AUTORA sławnego "GNOJA" - wiem, co mówię, bo jak współredakror FA-ART-u odpowiedzialby za dział poezja i recenzje poetyckie, distałem ich wiersze w teczce z rąk Jacka i ja parafowałwm ich debiut...
TYLE TYTUŁEM DYGRESJI. TERAZ DO MERITUM: Mam PYTANIE TECHNICZNE: 1. Po nagraniu videoklipu poetyckiego i umieszczeniu go na YOUTUBE należy zgłosić ten fakt do moderatora Pp - by było to możliwe - kontakt - PROSZĘ MODERATORÒW O UDROŻNIENIE SKRZYNEK - i modeator decyduje czy dany filmik umieszcza w serwisie czy nie - czy też to, co widzimy w linku WIERSZE VIDEO to wszystko, co jest...?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 436
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: atramentowapanna

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

66805628 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005