poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMSobota, 27.06.2026
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

KONKURSY LITERACKIE

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
slam?
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
FRASZKI
...moje wiersze
Czy ten portal "umarł"?
Bank wysokooprocento...
playlista- niezapomn...
Co to jest poezja?
Czy są przechowywane...
Ostatnio dodane Wiersze
TENERIFE PRAGNIEŃ
Seksmisja
GORYCZ
Nie nic trwalszego ...
O Kubie
Pytanie dziecka
Księgowa mafii
JAKIE MI JESZCZE
Sexmission
A tak (dobrze zaczyn...
Wiersz - tytuł: Non iron
Jestem Larry - mówisz
i przeczesujesz długie włosy
antystatyczną szczotką

Będę dla ciebie - darling
upychał komety wraz z ogonami
w siatkach helanko
dbaj tylko o moje spodnie z bistoru
i koszule non iron
Żelazkiem
prasuj wyłącznie prześcieradła
na których będziemy spali

Larry - myślę
masz ogień w oczach
usta słodkie soczyste
jak wiśnie

Będę twoja Larry - mówię
a sukienka z błyszczącego lureksu
przykleja się do wilgotnej skóry

Szczerzysz zęby
Elektryzujesz
Szeleści ortalion
Dodane przez Ruth Porter dnia 04.04.2011 13:21 ˇ 22 Komentarzy · 1094 Czytań · Drukuj
Komentarze
Jerzy Beniamin Zimny dnia 04.04.2011 14:44
Niech już ta sukienka nie przykleja się do wilgotnej skóry, raczej niech szczeźnie, wtedy coś się obaczy.
JBZ
stanley dnia 04.04.2011 15:13
iron maiden
wiese dnia 04.04.2011 16:41
stanley,
no co Ty , ona est diamond maiden
non iron, helanko, lurex, bistor- wszystko co złe z zachodu
i jeszcze ten larry; oj Ruthie, Ruthie, a gdzie nasz len i konopie?
i filip ?

płetewka
pawel kowalczyk dnia 04.04.2011 17:44
na takich tu mowia "chavs" albo "chavvy". Swobodne, bardzo swobodne, wywoluje usmiech.
patrysia91 dnia 04.04.2011 18:16
podobuje się - jakby to rzekł jeden z moim znajomych:)
Ruth Porter dnia 04.04.2011 18:43
Jerzy Beniamin Zimny - czarno to widzę :)))
Pozdrawiam serdecznie - Ruth.
Ruth Porter dnia 04.04.2011 18:45
stanley'u, maiden, jak maiden...ważne, żeby iron :)
Pozdrawiam serdecznie - Ruth.
Ruth Porter dnia 04.04.2011 18:58
wiese, Smoku, bo estem z gruntu zapadnia, a do Larrego mam stosunek cieplejszy niż do filipów, których miejsce w konopiach /indyjskich/.
Ty wiesz jak poprawić humor kobiecie...Nie dość, że maiden, to eszcze diamond :)))

Płetewka & cmoxy - od Larrego tyż:)
Ruth Porter dnia 04.04.2011 19:03
pawel kowalczyk - bardzo się cieszę, bo trafileś w sedno :)))
Pozdrawiam cieplutko - Ruth.
Ruth Porter dnia 04.04.2011 19:07
patrysia91 - bardzo dziękuję :)
Pozdrawiam serdecznie Ciebie
i Twojego znajomego - Ruth :)
IRGA dnia 04.04.2011 19:32
Brrr.. szeleści, nie przepuszcza powietrza i elektryzuje się i innych. Można się zjeżyć. Chyba, że pokropisz odpowiednim płynem...Czytałam z przyjemnością. Pozdrawiam serdecznie. Irga
P.S.
Ale Jerzy ma wizje
sykomora dnia 04.04.2011 20:28
Coś jest fajnego:) Ironia, dystans, dobrze się czyta:)
Idzi dnia 05.04.2011 04:42
RUTH, odpraw toto w tym opakowaniu tam, skąd przyszło. Ty nie z tej planety, Ty stąd, Ty nasza. Ślicznie.
Pozdrawiam tender.
dzunga dnia 05.04.2011 05:53
Takie sztuczne lata siedemdziesiąte. Sam plastik - fantastik. Za to wiersz z najprawdziwszej bawełny:-) Pozdrawiam!
ALUTKA dnia 05.04.2011 07:12
wiesemu - marzą się konopie:)
mnie się zapodobał ortalion:)
Pozdrawiam serdecznie
woka ketjof dnia 05.04.2011 08:15
Robi dobre wrażenie. Przypomina czasy "rewolucji" materiałów z tworzyw sztucznych.
Pozdrawiam serdecznie
Ruth Porter dnia 05.04.2011 20:39
IRGO, najlepszy na to płyn ,,K'' :)...Miłość jest taka elektryzująca.
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam wiosennie - Ruth :)
Ruth Porter dnia 05.04.2011 20:41
sykomoro, bardzo dziękuję za miły komentarz i pozdrawiam serdecznie - Ruth :)
Ruth Porter dnia 05.04.2011 20:46
Idzi, bardzo dziękuję, odprawię :))))
Pozdrawiam również tender i wiosennie - Ruth :)
Ruth Porter dnia 05.04.2011 20:52
dzunga, właściwie odczytałaś - lata siedemdziesiąte,
i ci długowłosi chłopcy ,,w bistorze''...
Wszystko było takie elektryzujące :)))
Bardzo dziękuję za miły komentarz i pozdrawiam wiosennie - Ruth.
Ruth Porter dnia 05.04.2011 20:55
ALUTKA, bo ortalion ma swój urok... :)))
Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie - Ruth.
Ruth Porter dnia 05.04.2011 20:59
woka ketjof, bardzo dziękuję za miły komentarz
i pozdrawiam serdecznie - Ruth :)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XX Konkurs Literacki...
XXX OK Poetycki im. ...
XX Turniej Poetycki ...
I OK Poetycki im. Ma...
52. Ogólnopolski Kon...
XXXV Ogólnopolskie L...
VAN GOGH Festival 20...
IX Turniej Jednego W...
8. Ogólnopolski Konk...
XVI OK Literacki im....
Użytkownicy
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 458
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Maria Kosaciec

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

92380797 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005