poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMPiątek, 26.04.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
FRASZKI
Chimeryków c.d.
,, limeryki"
Co to jest poezja?
EKSPERYMENTY
playlista- niezapomn...
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Bank wysokooprocento...
Monodramy
Ostatnio dodane Wiersze
Tryptyk z czapy
by nigdy nie zaszło ...
Marionetka
Ti ti ta
Oczekiwać złota od p...
GENEZA BUNTU
Od ust do ust...
walkwoman
taki spokój jest prz...
ISIDORE LILLIAN (oko...
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | FORUM - czyli o wszystkim co interesuje poetów i nie może być gdzie indziej zakwalifikowane
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 06.12.2016 14:39
TAK, istnieje taka potrzeba - młodego wina nie wlewa się w stare bukłaki
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 06.12.2016 06:12
Czym zastąpić martwe - archiwalne, nieaktywne linki? I czy istnieje taka potrzeba?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 24.11.2016 13:57
Wracam do wątku - nikt nie ma ochoty go podjąć?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 08.11.2016 22:36
Kim jest ON - ktoś kto odmawia dostrojenia się... Popełniłem błąd zbyt głęboko wnikając w strukturę Serwisu i zadając zbyt dużo pytań - KTO i DLACZEGO - i JAK...? Niczego nie neguję - dokonuję tylko spokojnej analizy zawartości serwisu... Dociekliwość nie popłaca... Dziękuję moderatowi 4 - jednemu z dwóch aktywnych... Rzeczowo i osobiście... Można? Można.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
mastermood
Użytkownik

Postów: 275
Miejscowość: Bydgoszcz
Data rejestracji: 26.07.07
Dodane dnia 08.11.2016 17:16
przeżyliśmy tu już kilku takich, przeżyjemy i tego...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 08.11.2016 14:27
Niy turbuj sie nadto - boć twoja turbacyjo na nic - to jo rzondza jynzykym - niy jynzyk mnom... NIBY wykształcony - skan dyplomu z wyróżnieniem załączyć? - jak ja lubię gości co nie łapią ani konwencji ani dowcipu ani stylizacji...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
mastermood
Użytkownik

Postów: 275
Miejscowość: Bydgoszcz
Data rejestracji: 26.07.07
Dodane dnia 08.11.2016 09:36
u niby wykształconego gościa błędów nie da się usprawiedliwiać "licentia poetica" - tak się to pisze.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 08.11.2016 07:17
Nie upieram się - przy literówkach - szkoda że nie wychwytujesz postulowanych treści - a tylko przypisujesz - DANZING brzmi nieźle - tanecznie, skocznie i poetycko- licencyja poetica...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
mastermood
Użytkownik

Postów: 275
Miejscowość: Bydgoszcz
Data rejestracji: 26.07.07
Dodane dnia 07.11.2016 22:42
Kurczę, kolejny oszołom na PP.
I jeszcze się upiera, że Gdańsk to był DANZING - to był DANZIG.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 07.11.2016 22:35
- a co mają wspólnego z jakiejkolwiek jakości poezją te wątki z "RECENZJA..." Przecież tu ani na krztę - oprócz prywaty - poetyckich wartości nie widać, nie słychać - najwyżej czuć...


Prawdziwym twórcą jest ten, który skomplikowane zdarzenia, obrazy, przemyślenia, potrafi opisywać jak najprostszym, zrozumiałym dla wszystkich językiem - bronmus45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 07.11.2016 22:20
JAZGOT mylisz z FERMENTEM - towarzystwo wzajemnej doracji dające sobie wzajemne wsparcie które jest ważne - ktoś kogoś lubi, a ktoś nie - uszczypnie lub pogłaszcze - co wspólnego ma to z poezją...?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
bronmus45
Użytkownik

Postów: 600
Miejscowość: Szczecinek
Data rejestracji: 17.11.15
Dodane dnia 07.11.2016 20:11
No to doczekaliśmy się na forum jarmarcznego jazgotu, uprawianego przez osoby szczycące się swoim wykształceniem. Należy tutaj dodać - wyższym... Ja zatem mogę się cieszyć ze swojej matury jedynie, i to w LO... wieki temu. Lecz cóż - matura w tamtych latach - jak przekonują doświadczeni belfrowie - wnosiła w życie człowieka o wiele więcej porządku moralnego, niż późniejsze doktoraty... I nie tylko moralnego


Prawdziwym twórcą jest ten, który skomplikowane zdarzenia, obrazy, przemyślenia, potrafi opisywać jak najprostszym, zrozumiałym dla wszystkich językiem - bronmus45
Edytowane przez bronmus45 dnia 07.11.2016 21:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
IRGA
Użytkownik

Postów: 308
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 04.02.09
Dodane dnia 07.11.2016 19:47
Usunęłam swoje dwa(!) króciutkie posty. Straciłam ochotę do rozmowy z Tobą. Przeinaczyłeś moje słowa. Obrażasz wszystkich. A więc tocz tę "rozmowę" sam ze sobą, bo przecież słuchasz wyłącznie samego siebie. Interlokutor nie jest Ci potrzebny.
Edytowane przez IRGA dnia 07.11.2016 20:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 07.11.2016 19:01
REASUMUJĄC, Irgo: JEDYNIE PRAWDZIWY jest w Twoim zdaniu pytajnik (?) - na studiach, nauczyłem się poprawnie, płynnie, biegle, z wirtuozerią (niepotrzebne skreślić) operować językiem.polskim - administracja polska spolszczyła, tj dostosowała pisownię mojego nazwiska do reguł pisowni polskiej - to samo robili Niemcy z polskimi nazwiskami - więc trzy swoje młodzieńcze tomiki wydałem z "c" na końcu - potem publikowałem już tysslko po niemiecku i angielsku - w Niemczech i Austrii... Nie jestem.zdrajcą swojego języka bo polski to nie mój Muttersprache... Nadal jak widać pisuję w nim...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 07.11.2016 18:34
Piszę dużymi literami, nie dlatego, że cierpię na jakąś chorobę psychiczną bądź cały zespół schorzeń, lecz dlatego że NIE ROZUMIEM (ja, filolog polski) PO POLSKU. IRGO piszesz: SZKODA, ŻE WIEDZĘ O WŁASNYM (?) KRAJU CZERPIESZ JEDYNIE Z PP. i dodajesz «chwilę» potem: "Niczego ci nie przypisuję..." Nie trzeba być filologiem, żeby zdawać sobie sprawę, jaką wagę w tym zdaniu ma słowo JEDYNIE. Z Berlina do Breslau mam blisko, do Krakowa również, czasem coś ciekawego dzieje się w Danzingu... Z twojego nieopatrznego zdania wynika że facet NIC NIE CZYTA - NICZEGO NIE OGLĄDA... I NIE MA POJĘCIA, CO TO TVP KULTURA - 98,5 % POLAKÓW NIE MA BO WG STATYSTYK OGLĄDA TEN KANAŁ 1,5 % GRATULUJĘ D
OBREGO SAMOPOCZUCIA: "kultura w Polsce ma się nieźle" NIE MA SENSU SZACHOWAĆ KOGOŚ NAZWISKAMI, WYSTARCZYBZADAĆ STATYSTYCZNEMU POLAKOWI PYTANIE OTWARTE: 3
NAJWYBITNIEJSZYCH WSPÓŁCZESNYCH POLSKICH ARTYSTÓW, DRAMATURGÓW, KOMPOZYTORÓW, REŻYSERÓW FILMOWYCH
TEATRALNYCH... Może, wymagam za wiele - zredukujmy tę lp do jednego... JAKA BĘDZIE NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIEDŹ: K... SPIER... CHU...! BO CI PRZYJEB...! Może źle obrałem TARGET w
mojej ankiecie... Ale nawet zadając te pytania na warszawskich ściankach, zakładam, że pytanie wywołałoby popłoch... Pytałem turystów i paru miejscowych o Kantora i SSzajnę... Pytałem po angielsku POLAKÓW - wszyscy wskazywali mi drogę do punktów gdzie mogę wymienić moje dolary...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 06.11.2016 19:57
Nie jestem polskim Niemcem - i proszę mi nie przypisywać żadnych separatystycznych ani szowinistycznych ciągote... Breslau to Breslau... A Danzing to Danzing... MOJA historia zaczyna się wcześniej niż po 45 roku... Czuję się kosmopolitą a nie kosmitą...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 06.11.2016 18:05
IRGO czy ja coś takiego powiedziałem - szkoda mi czasu na udowadnianie że nie jestem wielbłądem - wiem, kto to Grotowski, Kantor,Warlikowski,Sasnal, Sosnowski - miałem nawet przyjemność konersować z tym ostatnim przed kamerą tvp... Założę się że wielu rdzennych miezskających w Polsce Polaków, nawet nie pojęcia kim są osoby z mojej listy. POLACY nie szanują nikogo
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RECENZJE SERWISU - MARTWE LINKI
MUTZ
Użytkownik

Postów: 181
Miejscowość: Berlin
Data rejestracji: 21.10.16
Dodane dnia 06.11.2016 08:17
Proponuję zarchiwizować - jak np KONKURSY PP i SUKCESY - skoro już ich nie ma, mówię o konkursach użytkowników, nie o obiektywnych sukcesach - sądząc po ostatnich aktualizacjach, OSTATNIE SUKCESY odnotowali użytkownicy PIĘĆ LAT TEMU... GALERIA ZDATĘ OSTATNIEGOJĘĆ - proszę sprawdzić DATĘ OSTATNIEGO ZDJĘCIA Z IMPREZY POETYCKIEJ... Swego czasu, kto to pamięta? - studenci improwizowali nie tylko w ramach juwenaliów - w Sopocie KOMUNA a dokładnie Stowarzyszenie Studentów Polskich i ZMP lub ZSMP organizowano spotkania poetyckie w kawiarni Muszelka - miałem też przyjemność czytać tam swój deDbiutancki tomik, razem czy obok DZIKIEGO - Jacka Napiórkowskiego - i paru innych... CZY TERAZ prócz organizowanych przez biblioteki spotkań z poetami, najczęściej w ramach Dni Literatury; są też inne - nie mówię o dużych festiwalach literackich z dużymi nagrodami... Cz w POLSCE organizuje SLAMY? Z serwisu PP się tego nie dowiem. W K-cach z inickatuwy Instytutu Mikołowskiego im.Rafała Wojaczka odbyło się parę "NA DZIKO"... W GALERII jest link ILUSTRACJE DO WIERSZY i / lub vice versa - nie ma ani jednych ani drugich...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 16
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 438
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Notopech

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

67078711 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005