poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUM ˇ KSIĘGARNIA "POEZJA"Piątek, 28.04.2017
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT

KSIĘGARNIA "POEZJA"

LINKI

KONTAKT

Szukaj


Ostatnio dodane Wiersze
pierwszy i ostatni.....
A jeśli kot
***
podwójna lilia
TO WSZYSTKO
szalona
Sumowanie
CZYSTY WIERSZ
związki istnościowe
pierdolenie
Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
"Ogień i czereśnia" ...
HAIKU
EKSPERYMENTY
Czy to tu dzień dobr...
Moderacjo mam pytanie
Co to jest poezja?
Mistrzu Wojciechu
"Co to jest poezja?"...
Poezja dziecięca
POEZJA SMOLEŃSKA
Licznik odwiedzin
[licznik]
VI Otwarty Konkurs Literacji "Gniewińskie Pióro" - wyniki
Wyniki konkursówPROTOKÓŁ
z posiedzenia Komisji
VI OTWARTEGO KONKURSU LITERACKIEGO
"GNIEWIŃSKIE PIÓRO"
z dnia 30.04.2007 r.


W dniu 30.04.2007 r. w lokalu GBP Gniewino odbyło się posiedzenie Komisji VI Otwartego Konkursu Literackiego "GNIEWIŃSKIE PIÓRO", który trwał od listopada 2006 r. do dnia 28.02.2007 r. Organizatorem Konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna w Gniewinie, a patronem Rada Gminy Gniewino.
Konkurs został dofinansowany z budżetu powiatu wejherowskiego. Współorganizatorem jest Starostwo Powiatowe w Wejherowie.

W konkursie wzięło udział 344 uczestników z terenu całej Polski. Dwie prace zdyskwalifikowano, ponieważ nie spełniły wymogów technicznych.

Komisja w składzie:

1. Wioleta Majer - przewodnicząca jury
2. Anna Jastrzębska
3. Gabriela Wyszecka
4. Ewa Haberko
5. Dorota Zadroga
6. Wiesława Turowska
7. Maria Żołądź
8. Mirosław Odyniecki

nagrodziła w poszczególnych kategoriach następujące osoby:

kategoria: poezja - dzieci do 12 l.:

nie przyznano nagród

kategoria: proza, scenariusz - dzieci do 12 l.:

- 1 miejsce - godło "Paweł II" - Piotr Studnicki, Świdnica, 11 l. - "Wakacje z babcią"
- 2 miejsce - godło "Nieśmiałka" - Agnieszka Wójcik, Kraków - "Niebieski kwiatek"
- 3 miejsce - godło "Joa" - Joanna Bębenek, Kraków - "Zaczarowana telewizja"


kategoria: poezja - młodzież:

- 1 miejsce - godło "Wałek" - Piotr Wałowski, Wiązowna Emów, 13 l. - zestaw wierszy
- 2 miejsce - godło "Sandra" - Sandra Marciniak, Czempiń, 16 l. - zestaw wierszy
- 3 miejsce - godło "Myśliciel" - Anna Skoracka, Śmigiel, 14 l. - wiersz "Życie"

kategoria: proza - młodzież:

- 1 miejsce - godło "Pisarz Piotr" - Piotr Pieńkosz, Warszawa, 16 l. - "Zwycięzca"
- 2 miejsce - godło "Jagoda-fr" - Jagoda Żmuda-Trzebiatowska, Frank-Kaliska, 14 l. - "Romeo i Julia XXI wieku"
- 3 miejsce - godło "Lady Marion" - Adrianna Wiśniewska, Olsztyn, 15 l. - "Miłość artysty"
- 3 miejsce - godło "Miriel z Valljavenne" - Dagmara Minda, Kielce, 17 l. - "Melodia baniek mydlanych"

kategoria: poezja - dorośli:

- 1 miejsce - godło "PIK" - Maciej Gardziejewski, Warszawa
- 2 miejsce - godło "Alkad z Araveli" - Łucja Gocek, Chojnice
- 3 miejsce - godło "BIP" - Marek Zagaiński, Poznań

wyróżnienia:
1. godło "Timiriadoska" - Dorota Cyran, Zabrze
2. godło "Szymon" - Zdzisław Drzewiecki, Biały Bór
3. godło "Popiół" - Mariusz Jacek Rokita, Piotrków Trybunalski
4. godło "Eufra" - Ewelina Kuśka, Jastrzębie Zdrój
5. godło "Mazur" - Grzegorz Lewkowicz, Gdynia


kategoria: proza, scenariusz - dorośli:


- 1 miejsce - nie przyznano
- 2 miejsce - godło "Hanna" - Magdalena Pokrzycka-Walczak, Lublin - "Dobry cadyk Morgenstern"
- 2 miejsce - godło "Maria" - Beata Igielska, Skwierzyna - "Ta sama ziemia"
- 3 miejsce - godło "Bernard Nikodem" - Wojciech Koladyński, Nowogard - "To ta jesień"
- 3 miejsce - godło "Samanta" - Irena Rup, Głuchołazy - "Sierociniec"

wyróżnienia w postaci dyplomów uznania:
1. godło "Alfa" - Joanna Nożownik, Piotrków Trybunalski - "Byłam aniołem"
2. godło "Wiśnia" - Wiesława Kwiek, Sokołów Podlaski - "Fumamysa"
3. godło "Wrzos" - Hanna Kopiniak, Słupsk - "Nadzieja"
4. godło "Pamięć" - Jerzy Bauer, Ełk - "Śladem legendy"
5. godło "Sława" - Alina Mendrala, Lubenia - "Piekło jest w nas samych"

Gniewino, dnia 30.04.2007
Dodane przez moderator2 dnia 16.05.2007 09:24 ˇ 0 Komentarzy ˇ 5418 Czytań Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Współpracują z nami

agencja zatrudnienia

REKLAMA GOOGLE

Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
IMAK
VIDEO MAGAZYN
ostatnie wydanie
GRUDZIEŃ 2013

I M A K
internetowy magazyn kulturalny

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XI Turniej Poetycki ...
Informacja moderacji...
Wyniki styczniowego ...
Mini nie-konkurs mar...
Wyniki lutowego mini...
XXXVII Ogólnopolski ...
Lutowy mini-konkurs ...
VI OKP "O Trzos Kró...
XI Ogólnopolski Konk...
Styczniowy mini-konk...
Użytkownicy
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 5 658
Nieaktywowani Użytkownicy: 1
Najnowszy Użytkownik: grzegorczyk

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

29806570 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005