poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUM ˇ KSIĘGARNIA "POEZJA"Poniedziałek, 16.09.2019
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT

KSIĘGARNIA "POEZJA"

LINKI

KONTAKT

Szukaj


Ostatnio dodane Wiersze
Budzik
Most
kochankowie z Modeny
Rycerz o smętnym obl...
Cena wiarygodności
PTAKU
Milczenie
Królewna odchodzi
Do Wszystkiego
Według "Biblii paupe...
Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
spontany
slam?
HAIKU
EKSPERYMENTY
FRASZKI
Blues
Co to jest poezja?
"Co to jest poezja?"...
,, limeryki"
Ekhm...
Licznik odwiedzin
[licznik]
Finał konkursu im. St. Czernika
Wyniki konkursówFinał VII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. St. Czernika w Ostrzeszowie
25 maja 2007 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Ostrzeszów im. St. Czernika odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w składzie: Bolesław Grobelny (Ostrzeszów) - przewodniczący, Wiesław Przybyła (Łódź), Krzysztof Szymoniak (Gniezno).

Po wnikliwej ocenie i analizie nadesłanych utworów jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia.

Kategoria I (do lat 11)
I miejsce - Monika Dudzińska, Międzyrzec Podlaski
II miejsce - Magdalena Stadnik, Włodawa
III miejsce - Iga Rybarczyk, Kołobrzeg
Wyróżnienia - Agnieszka Chęć, Włodawa; Mikołaj Chodorowski, Sulęcin

Kategoria II (12 - 15 lat)
I miejsce - Maria Dzieciuch, Pogorzelice
II miejsce - Maryla Jabłońska, Ełk
III miejsce - Julia Małasińska, Łowicz
Wyróżnienia - Barbara Hunia, Brzostek; Maria Twardowska, Zduńska Wola
Nagroda TPZO oraz Biblioteki Publicznej w Ostrzeszowie - Denis Mirga, Prudnik

Kategoria III (16 - 20 lat)
I miejsce - Hanna Pieńczykowska, Grajewo
II miejsce - Andrzej Kulma, Nekla
III miejsce - Dominika Majchrzak, Gostynin
Wyróżnienia - Barbara Ryszkiewicz, Witkowo; Ewelina Bednarz, Choszczno; Marta Gałek, Ostrzeszów

Kategoria IV (pow. 20 lat)
I miejsce - Robert Rutkowski, Łódź
II miejsce - Piotr Macierzyński, Łódź
III miejsce - Agnieszka Tomczyszyn-Harasymowicz, Głuchołazy
Wyróżnienia - Piotr Rybczyński, Stargard Szczeciński; Grzegorz Chwieduk, Kępice; Malwina Zydorowicz, Odolanów

Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło 16 czerwca w auli I LO w Ostrzeszowie.
Strona WWW: http://www.bp.ostrzeszow.pl/
Dodane przez sowa dnia 05.07.2007 16:11 ˇ 0 Komentarzy ˇ 3353 Czytań Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Współpracują z nami

agencja zatrudnienia

REKLAMA GOOGLE

Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
IMAK
VIDEO MAGAZYN
ostatnie wydanie
GRUDZIEŃ 2013

I M A K
internetowy magazyn kulturalny

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XIV Ogólnopolski Kon...
Lipcowy minikonkurs ...
Informacja moderator...
VII OKP im. Michała ...
Rozstrzygnięcia XXXI...
XIII EDYCJA TURNIEJ...
tomik "Niosę swój k...
Majowy mini-konkurs ...
Prośba o zgłaszanie ...
Kwietniowy mini-konk...
Użytkownicy
Gości Online: 15
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 098
Nieaktywowani Użytkownicy: 1
Najnowszy Użytkownik: Domimarzycielka

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

49483308 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005