poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUM ˇ KSIĘGARNIA "POEZJA"Poniedziałek, 24.06.2019
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT

KSIĘGARNIA "POEZJA"

LINKI

KONTAKT

Szukaj


Ostatnio dodane Wiersze
Iktsuarpok
zasłyszane
pozory
żyłem w książkach
Rockman
Timelapse
równowaga równoległa
CZAS
STO LAT MINĘŁO
małe kamiennice
Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
slam?
"Moja Fatima"
Sekielski, i kto nas...
FRASZKI
Blues
"Co to jest poezja?"...
Leszek Długosz skońc...
Parafrazy
Cizjojanus
Konkurs Erekcjato 2019
Licznik odwiedzin
[licznik]
Wyniki VI OKP "O Wawrzyn Sądecczyzny"
Wyniki konkursówWerdykt jury VI OKP
"O Wawrzyn Sądecczyzny"
pod hasłem:
CZŁOWIEK I MIŁOŚĆ


Komisja konkursowa w składzie:
Wojciech Kudyba (przewodniczący),
Danuta Sułkowska (sekretarz),
Paweł Szeliga,
Tadeusz Basiaga (członkowie),
stwierdza co następuje:

Na konkurs napłynęło 456 zestawów wierszy z Polski, Republiki Czeskiej, Anglii, Niemiec, Szwecji, Hiszpanii, Irlandii i USA. 18 zestawów wierszy nie spełniało wymogów regulaminowych i zostało zdyskwalifikowanych. Jury oceniło prace konkursowe i w dniu 2 lipca 2010 roku wydało następujący werdykt:

I nagroda - 700 zł - Joanna Lech z Krakowa, godło Francoise Hardy & Iggy Pop

II nagroda - 500 zł - Joanna Małgorzata Przybylska z Łodzi, godło niewidoma uliczka

III nagroda - 400 zł - Maciej Woźniak z Płocka, godło SZEWC

Statuetka Starosty Nowosądeckiego "Srebrne Pióro Sądeckie" dla najlepszego w tej edycji konkursu autora mieszkającego na Ziemi Sądeckiej - Agnieszka Kosecka z Tęgoborza, godło CEDR

Statuetka Starosty Nowosądeckiego "Srebrne Pióro Sądeckie" dla najlepszego autora w kategorii młodzieży do lat 20 - Urszula Kulbacka z Ełku, godło kaledonia

Wyróżnienia drukiem:
Adam Adamkiewicz z Płocka, godło zmianowy,
Renata Adamowicz z Goleniowa, godło ATANER,
Dariusz Jacek Bednarczyk z Jeleniej Góry, godło FRANIO,
Aleksandra Bigewska z Katowic, godło śliwka,
Anna Blaschke z Krakowa, godło pajęczyna,
Renata Blicharz z Opola, godło Karawana,
Szymon Bochniarz z Nowego Sącza, godło angelo,
Jarosław Borszewicz z Łasku, godło KUKURYKU,
Małgorzata Borzeszkowska z Lęborka, godło kalafior w butonierce,
Mateusz Brucki ze Starogardu Gdańskiego, godło CZUJKA 23,
Wojciech Bryda z Lublina, godło Okularnik,
Tadeusz Buraczewski z Redy, godło Re,
Małgorzata Chaładus z Hässelby (Szwecja), godło Gumman,
Lidia Chmielewska z Kielc, godło Joanna,
Patryk Chrzan z Dąbrowy Górniczej, godło wyspa Bouveta,
Marta Chylińska z Aleksandrowa Łódzkiego, godło NYNAVEE,
Arleta Cłapa z Sieradza, godło komaj,
Małgorzata Czech-Gawrońska ze Starego Sącza, godło Mira,
Kinga Czerwińska z Nowego Sącza, godło KINDKA,
Hanna Dikta z Piekar Śląskich, godło deszczułka,
Janusz Doyniak z Kołodziejewa, godło Dziewanna,
Łucja Dudzińska z Poznania, godło amok,
Marta Dziedzina z Poraja, godło SONNE,
Dariusz Eckert z Krakowa, godło WOLSUNG,
Paulina Leyla Florczak z Mławy, godło duszyczka,
Jerzy Fryckowski z Dębnicy Kaszubskiej, godło STALÓWKA,
Ela Galoch z Turku, godło Szacher_67,
Janina Górecka z Pszczyny, godło Latina,
Karol Graczyk z Deszczna, godło Różowe kozaczki,
Otton Grynkiewicz z Sędziszowa, godło Dziadek,
Dorota Grzesiak z Bytomia Odrzańskiego, godło BACH,
Oliwia Incarbone z Torunia, godło PEISITANATOS,
Elżbieta Janicka z Nowego Sącza, godło TERCJA,
Rafał Jaworski z Tychów, godło piewca,
Bogumiła Jęcek z Łodzi, godło Wawrzyn,
Marta Jurkowska z Olkusza, godło Lwi Pazur,
Marcin Jurzysta z Torunia, godło ŚWIAT NA BRUDNO,
Bożena Kaczorowska z Warszawy, godło szyszka,
Andrzej Kanclerz z Tarnowskich Gór, godło KAŁAMARZ,
Marta Kazimierak z Józefowa, godło NIKO X,
Mariusz Kołodziejski z Katowic, godło Michał Wieniec,
Sylwia Anna Kosik z Warszawy, godło HITOTOAI,
Maciej Kotłowski z Wejherowa, godło pigment,
Jędrzej Kozak z Koszalina, godło jutro,
Mariusz Kusion z Bielska - Białej, godło LAMBREKIN,
Ewelina Kuśka z Jastrzębia Zdroju, godło Przebiśniegi,
Lech K. Landecki z Gdańska Oliwy, godło LEGWAN,
Mieczysław A. Łyp z Rzeszowa, godło Zygmunt,
Natalia Maciaś z Nowego Sącza, godło Piołun,
Aleksandra Malarz z Sandomierza, godło Zielona Kocica,
Czesław Markiewicz z Zielonej Góry, godło Może mur,
Joanna Maurer z Zarzecza, godło Hieronim,
Alicja Mazan-Mazurkiewicz z Łodzi, godło Rozwichrzona,
Monika Mazur z Radomia, godło Costa,
Tomasz Mielcarek z Londynu (Anglia), godło Leicester Square,
Czesława Mileszko z Ustrzyk Dolnych, godło anastazja,
Natalia Nieć z Podrzecza, godło random,
Prakseda Noszczyk z Myszkowa, godło FRAZES,
Bogdan Nowicki ze Świętochłowic, godło FEBUS,
Elżbieta Nowosielska z Inowrocławia, godło Jantar,
Magdalena Ogłuszka z Bełchatowa, godło Madelaine-Ann,
Magdalena Padjuczenko z Clonmel (Irlandia), godło Gala,
Mirosława Pajewska z Rudy Śląskiej, godło Anna Maria,
Mariusz Partyka z Zabrza, godło Leland Palmer,
Anna Piliszewska z Wieliczki, godło PLAUDITE, CiVITAS,
Mirosław Pisarkiewicz z Sieradza, godło Akatyst,
Joanna Pisarska z Białegostoku, godło Stamtąd,
Kacper Płusa z Pabianic, godło FREE BIRD,
Paweł Podlipniak z Radomia, godło inne_dworce,
Maciej Porzycki z Poznania, godło Amaranthus,
Marta Prokopiak z Torunia, godło mija,
Piotr Prokopiak ze Szczecinka, godło NIEZDOBNA,
Anna Przybylska z Tymbarku, godło ZIELONOMI,
Elżbieta Przybył z Poznania, godło KAMILA,
Marta Różańska z Czeskiego Cieszyna (Republika Czeska), godło KOCI ŁEB,
Piotr Rybczyński z Kołobrzegu, godło TYTUS,
Jan Rychter z Łodzi, godło KRÓL JASZCZURÓW,
Dorota Ryst z Warszawy, godło el caso,
Roman Senski z Inowrocławia, godło SALIX,
Ida Sieciechowicz z Madrytu (Hiszpania), godło Teophilus,
Marlena Siwek z Lubartowa, godło BERGAMO,
Irena Słomińska z Białegostoku, godło LUSTRO,
Radosław Sobotka z Ostrołęki, godło Małysz,
Maria Sołowiej z Rudy Śląskiej, godło Huśtawka,
Magdalena Stępień z Gliwic, godło TATTWA,
Arkadiusz Stosur z Nowego Sącza, godło Królowa Gór,
Maria Suchy ze Starej Wiśniewskiej, godło Trzykrotka,
Dorota Suwała z Gostynina, godło Rezonans,
Andrzej Szaflicki z Ostrowi Mazowieckiej, godło dwie noce,
Krystyna Szarzyńska z Gniezna, godło szarak,
Barbara Szczepańska "Judyta" z Krakowa, godło Józefina-Maria,
Marcin Sztelak z Wrocławia, godło Rosselin,
Katarzyna Walasik z Płocka, godło Lotta,
Michał Karol Wierzba z Leszna, godło M.K.W.,
Maurycy Witkowiak z Poznania, godło INDIE,
Weronika Witkowiak z Poznania, godło AVILA,
Artur Wodarski z Wyszanowa, godło WATERMAN.63,
Leszek Wójcik z Krakowa, godło LEW,
Edyta Wysocka z Miastka, godło TESSA,
Magdalena Zaręba z Dobroszyc, godło Cukier,
Marcin Ziolko z Krakowa, godło Wenecja,

Nagroda specjalna Małopolskiego Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana za wiersz o tematyce religijnej - Urszula Kopeć-Zaborniak z Kowalówki, godło chmurny wodospad.

Nagrody regulaminowe ufundowało Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu.


(nadesłane)
Dodane przez moderator2 dnia 03.10.2010 22:29 ˇ 7 Komentarzy ˇ 2897 Czytań Drukuj
Komentarze
Rafał Gawin dnia 04.10.2010 12:47
Gratuluję :)
Wojciech Roszkowski dnia 04.10.2010 12:51
Ja również :)
kozienski8 dnia 04.10.2010 13:31
Byłem, klaskałem nawet Bożenie z Warszawy, reszcie też kiwnąłem, hej!!
otulona dnia 04.10.2010 17:24
gratuluję :)
Elżbieta dnia 04.10.2010 22:01
Gratuluję :)
Kot dnia 04.10.2010 22:34
Dołączam serdeczne gratulacje.
Joanna Lech dnia 05.10.2010 12:20
ze swojej strony serdecznie dziękuję:)
również przesyłam gratulacje dla laureatów i wyróżnionych.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Współpracują z nami

agencja zatrudnienia

REKLAMA GOOGLE

Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
IMAK
VIDEO MAGAZYN
ostatnie wydanie
GRUDZIEŃ 2013

I M A K
internetowy magazyn kulturalny

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XIII EDYCJA TURNIEJ...
tomik "Niosę swój k...
Majowy mini-konkurs ...
Prośba o zgłaszanie ...
Kwietniowy mini-konk...
Wyniki grudniowego m...
Wyniki mini-konkursu...
Kawiarniany mini-kon...
Wyniki październikow...
Nowy tomik Michała W...
Użytkownicy
Gości Online: 16
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 074
Nieaktywowani Użytkownicy: 1
Najnowszy Użytkownik: yoa

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

46987658 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005