poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUM ˇ KSIĘGARNIA "POEZJA"Piątek, 05.06.2020
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT

KSIĘGARNIA "POEZJA"

LINKI

KONTAKT

Szukaj


Ostatnio dodane Wiersze
Gra w kolory
RICHARD GARNETT (183...
Bezpieczna wrażliwość
Klucz
Dużo
w chujki
Impresje wieczorne
Listek figowy (fraszka)
Bianka Rolando "Biał...
bezsilność
Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
slam?
playlista- niezapomn...
,, limeryki"
Co to jest poezja?
EKSPERYMENTY
FRASZKI
Parafrazy
Blues
Już pora
Pamiętam
Licznik odwiedzin
[licznik]
Wyniki VI OKLM "O Wachlarz Wilhelminy"
Wyniki konkursówJury VI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Młodych "O Wachlarz Wilhelminy" po zapoznaniu się z 141 zestawami konkursowymi postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

Grand Prix konkursu - Anna Mochalska - Bydgoszcz

W kategorii I - poezja:

nagroda I (równorzędna) - Wiktoria Szumiata - Będzin
nagroda I (równorzędna) - Zofia Litwinowicz - Bydgoszcz
nagroda II - Paulina Waszkiewicz - Stargard Szczeciński
nagroda III - Zuzanna Fried - Wilczyn Leśny
wyróżnienie - Anna Maria Kobylińska - Warszawa
wyróżnienie - Weronika Wieteska - Cielądz
wyróżnienie - Aleksander Jasinowski - Nowy Sącz


W kategorii I - proza:

nagroda I - Kinga Drygowska - Lubsko
nagroda II - Adrianna Rasmus - Bydgoszcz
nagroda III - Dagmara Cierpica - Lubsko
wyróżnienie - Kinga Witczak - Łódź
wyróżnienie - Marta Karuda - Siennica Nadolna


W związku z bardzo małą ilością prac prozatorskich w kategorii II jury postanowiło rozpatrywać wszystkie prace w kategorii II łącznie:

nagroda I - Martyna Łogin - Łódź
nagroda II - Maciej Wirmański - Bustryk
nagroda III - Kacper Płusa - Pabianice
wyróżnienie - Róża Zalewska - Kraków


Ponadto Jury zauważyło prace autorów o godłach: Ignaś, Yin, Nefryt, Gewe, Amelia, Deszczoszum, Szlomo, Rachela, Sufler, Sewik.


Wszyscy laureaci szczegółowe informacje wraz z programem finału konkursu otrzymają drogą mailową bądź telefoniczną.


(nadesłane)
Dodane przez moderator2 dnia 27.08.2012 22:38 ˇ 0 Komentarzy ˇ 1785 Czytań Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Współpracują z nami

agencja zatrudnienia

REKLAMA GOOGLE

Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
IMAK
VIDEO MAGAZYN
ostatnie wydanie
GRUDZIEŃ 2013

I M A K
internetowy magazyn kulturalny

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XV OGÓLNOPOLSKI KON...
II OPK JEDNEGO WIERS...
Małopolska Nagroda P...
V OKP Wiersza Klasyc...
XL OKP "O Laur Jabło...
Minikonkurs na ferie...
Konkurs o "Cisową ga...
Komunikat końcowy o ...
Tomik poezji
Craonn- poezje
Użytkownicy
Gości Online: 14
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 145
Nieaktywowani Użytkownicy: 3
Najnowszy Użytkownik: bianka rolando

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

55508276 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005