poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMSobota, 18.05.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
Chimeryków c.d.
FRASZKI
"Na początku było sł...
Monodramy
,, limeryki"
Co to jest poezja?
EKSPERYMENTY
playlista- niezapomn...
Ksiądz Jan Twardowski
Bank wysokooprocento...
Ostatnio dodane Wiersze
dedykacja
Pokrzywy
Para.dwoje
mały książę
zawieszenie broni
Makrokosmos od kuchni
Wyjdź
Szczęście i Krem
Stasiowe wiersze
Liczebniki
VI KP im. Grzegorza Zielińskiego - do 21.04.2008
Konkursy - ogłoszenia, informacjeVI Konkurs Poetycki im. G. Zielińskiego w Skępem organizuje Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem.
W konkursie może wziąć udział każdy piszacy, nie będący członkiem profesjonalnego związku twórczego. Wiek uczestnika - od 10 do 21 roku życia. Organizatorzy nie ograniczają tematyki utworów.

Uczestnicy nadsyłają zestawy 3 niepublikowanych i nienagrodzonych wcześniej wierszy. Prace konkursowe (maszynopis / wydruk komputerowy) należy przesyłać w 4 egzemplarzach (każdy wiersz na papierze o formacie A4) na adres:

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem
ul. Kościelna 2
87-630 Skępe

z dopiskiem "Konkurs poetycki"

do 21.04.2008 r.

Nadsyłane na konkurs zestawy wierszy powinny być opatrzone godłem (rodzaj pseudonimu, znak rozpoznawczy umieszczony pod wierszem). Nazwisko, imię, dokładny adres, nr telefonu, oraz wiek należy umieścić w osobnej zaklejonej kopercie (wiek również na kopercie z wierszami oraz obok godła pod wierszem) opatrzonej takim samym godłem i dołączyć do zestawu wierszy.

Organizatorzy nie zwracają nadesłanych tekstów i zastrzegają sobie prawo do publikowania nagrodzonych i wyróżnionych wierszy bez zgody autorów. Prace nadesłane na konkurs oceniać będzie jury powołane przez organizatorów. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu, oraz wręczenie nagród odbędzie się w maju, w ramach corocznych obchodów "Dni Skępego".
O dokładnym terminie laureaci zostaną powiadomieni listownie.

(za: www.topos.iq.pl)
Dodane przez moderator2 dnia 17.03.2008 18:02 ˇ 2154 Czytań Drukuj
OGÓLNOPOLSKI CYKL SPOTKAŃ LITERACKICH De-konstrukcje - 9.05.08
Imprezy, spotkania, wydawnictwa
Granice mojego języka
są granicami mojego świata

L. Wittgenstein


OGÓLNOPOLSKI CYKL SPOTKAŃ LITERACKICH
De-konstrukcje


Termin: 9. maja, piątek, godz. 18.30

W programie:

Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki (Warszawa)
Piotr Macierzyński (Łódź)
Maciej Melecki (Mikołów)


Miejskie Centrum Kultury w Mysłowicach
ul. Grunwaldzka 7
41-400 Mysłowice


tel. (032) 222 68 27
fax. (032) 222 23 08

pawelbaranski@mckmyslowice.pl
Dodane przez bless dnia 16.03.2008 11:03 ˇ 1 Komentarzy ˇ 1807 Czytań Drukuj
Rysunki Herberta w Galerii MCK - Mysłowice, 1-13.04.2008
Imprezy, spotkania, wydawnictwaOd wtorku, 1 kwietnia br., w Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Mysłowicach będziemy mogli oglądać reprodukcje rysunków Zbigniewa Herberta. Wernisaż wystawy zatytułowany Szkice i wariacje, rozpocznie się w samo południe, o godzinie 12.00.

Niniejsza wystawa ma za zadanie pokazać te zainteresowania i inspiracje poety, które nie są znane przeciętnemu odbiorcy sztuki, te inspiracje, które nie dały zamknąć się w słowach, które nie mogły stać się wierszem. Przedstawiamy rysunki, będące osobistymi zapiskami z podróży po Grecji, Włoszech, Francji, Niemczech, Austrii, Belgii i Holandii. Są to głównie szkice miejsc, jakie odwiedził Herbert, ale także wariacje na temat obrazów, które inspirowały go w galeriach całej Europy. Odnajdziemy tu bowiem, także motywy arcydzieł mistrzów malarstwa włoskiego, flamandzkiego i niderlandzkiego. Wystawa ukazuje Zbigniewa Herberta - znanego poetę, którego szkice jawią się jako istotny substrat, dopełniający przebieg jego twórczej obserwacji.

Wystawa potrwa do 13 kwietnia.

Miejskie Centrum Kultury w Mysłowicach
ul. Grunwaldzka 7
41-400 Mysłowice


tel. (032) 222 68 27
fax. (032) 222 23 08

strona: www.mckmyslowice.pl

(nadesłane)
Dodane przez moderator2 dnia 15.03.2008 10:19 ˇ 0 Komentarzy ˇ 1421 Czytań Drukuj
INFORMACJA MODERATORÓW z 15.03.2008
Informacje dla użytkowników serwisuW związku z umieszczeniem wulgarnych obraźliwych komentarzy i naruszeniem tym samym pkt 14 i 25 Regulaminu PP oraz lekceważeniem moderatorskich ostrzeżeń użytkownikowi o nicku masło zablokowany zostaje dostęp do portalu. Blokada ta potrwa miesiąc, do 15.04.2008 r.
Dodane przez moderator4 dnia 15.03.2008 00:29 ˇ 2720 Czytań Drukuj
Port Wrocław po raz trzynasty - 25-27.04.2008
Imprezy, spotkania, wydawnictwaJuż tylko nieco ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia 13. edycji festiwalu "Port Wrocław". Impreza realizowana przez Biuro Literackie lubi zaskakiwać. W tym roku przenosi się do Teatru Polskiego, na jedną z największych scen w Polsce, a to oznacza, że nic już nie będzie takie samo jak dawniej.

Port zaplanowany na ostatni weekend kwietnia (25-27) to literackie święto, a więc mnóstwo świątecznych przyjemności. W Porcie najlepiej widać, że poezja to nie jakaś "nisza" czy "margines", lecz najbardziej żywa i twórcza dziedzina dzisiejszej sztuki w ogóle.

Nie co dzień się zdarza, by na jednym literackim festiwalu występowało obok siebie tak wielu wybitnych zagranicznych poetów. Marie-Claire BANCQUART i Bernard NOËL z Francji, Reiner KUNZE z Niemiec, Harry MATHEWS z USA i Jurij ANDRUCHOWYCZ z Ukrainy - to tegoroczni portowi goście specjalni.

Festiwalową premierę będą miały 24 wydawnictwa. Na scenie zobaczymy m.in. Wojciecha BONOWICZA, Jerzego JARNIEWICZA, Marcina SENDECKIEGO, Andrzeja SOSNOWSKIEGO, Dariusza SUSKĘ. Zbiory szkiców zaprezentują Piotr KĘPIŃSKI i Karol MALISZEWSKI. Rozmowy o Wojaczku - Stanisław BEREŚ i Katarzyna WOŁOWIEC.

Ostatniego dnia imprezy okaże się, kto z czwórki finalistów "Połowu" (ELSNER, PIELA, PRASZCZAŁEK, SKONIECZNY) wyróżniony zostanie wydaniem książki w Biurze Literackim i tym samym dołączy do portowych debiutantów, z których kilku (JAROSZ, PODCZASZY, SZYCHOWIAK, ZDRODOWSKI) pojawi się na festiwalowej scenie ze swoimi nowymi tomami poezji.

Port to także imprezy dla dzieci. Książkom Zbigniewa MACHEJA "Przygody przyrody" z rysunkami Tomasza BRODY oraz Piotra SOMMERA "Przed snem" z rysunkami Elżbiety GAUDASIŃSKIEJ poświęcony będzie specjalny spektakl przygotowany przez Wrocławski Teatr Lalek.
Po raz pierwszy podczas Portu wręczona zostanie Wrocławska Nagroda Poetycka. Statuetki SILESIUSA oraz stosowne czeki (na łączną kwotę 170 tys. zł) trafią do debiutanta roku, autora najlepszej książki i poety wyróżnionego za całokształt twórczości.

Port to także miejsce dyskusji i debat z udziałem 20 znanych krytyków. Prezydenci Wrocławia i Gdyni odpowiedzą na pytanie "Po co nam literackie nagrody?". Bibliotekarze, księgarze i nauczyciele, będą mogli wziąć udział w sympozjum pod tytułem "Ja też lubię wiersze".

Każdy, kto ma pomysł na klip do wiersza, będzie miał szansę wygrać 12,5 tys. złotych. Wyboru dokona jury w składzie: Darek FOKS, Janusz KONDRATIUK, Jarosław SZODA i Mariusz WILCZYŃSKI, a także festiwalowa publiczność podczas dwóch nocnych projekcji.

Po raz pierwszy będzie można zobaczyć wystawę zdjęć wykonanych przez Rafała WOJACZKA. "Mój pies bardzo przyjemny" to zestaw kilkunastu fotografii, których bohaterami są różne zwierzęta.

Czytania poetów w Porcie to niepowtarzalne literackie widowiska, z udziałem wielu twórców w tle - multimedialnym! Za reżyserię wydarzeń odpowiada w tym roku znany z operowych superprodukcji Robert SKOLMOWSKI. Wizualizacje przygotowują studenci ASP i Kuba LECH, scenografię - Piotr MAKAŁA i Paweł PAWLAK.

Muzykę do festiwalowych wieczorów autorskich przygotowuje i wykona na żywo czwórka wybitnych muzyków: Franz HAUTZINGER z Austrii, Peter FRIIS Nielsen i Peter Ole JORGENSEN z Danii oraz Mikołaj TRZASKA z Polski. Wiersz, puzon, bas, bębny i klarnet.

Znakiem rozpoznawczym tegorocznego "Portu" będzie bagietka (francuska!). Oprawę graficzną festiwalowych materiałów przygotowuje Nina ŁUPIŃSKA. Portowy katalog opracowany został w formie książeczki do rysowania. Elegancki katalogowy "niezbędnik" zdobyć można w księgarni Port Literacki we Wrocławiu, a także składając zamówienie w biurowej księgarni internetowej.

Ruszył także festiwalowy portal (biuroliterackie.pl) ze szczegółowymi opisami wszystkich wydarzeń, prezentacjami premier wydawniczych, biogramami autorów, rozmowami, szkicami i komentarzami, oraz specjalnym serwisem dla dziennikarzy. Do posłuchania i obejrzenia są już festiwalowe spoty i klipy.

Port to impreza, która łączy. W tym roku aż cztery wrocławskie instytucje (Miejska Biblioteka Publiczna, Teatr Polski, Teatr Lalek i Akademia Sztuk Pięknych) zaangażowały się w organizację przedsięwzięcia. Finansowe wsparcie zapewnia Miasto Wrocław, a także Ambasada Francji, Telefonia Dialog, Instal Projekt, LTT, Wizja, Holiday Inn, Od Nova oraz Kubiak.

Jak uważają niektórzy, trzynastka przynosi pecha, zatem mimo że wszystko wydaje się już dopięte na ostatni guzik, to zapewne nie zabraknie niespodzianek. Można o nich się dowiedzieć z TVP Kultura, Radiowej Dwójki, Gazety Wyborczej, Przekroju, Tygodnika Powszechnego... ale czy nie warto przeżyć ich w samym Porcie, osobiście?

Jeśli lubisz wiersze, cenisz dobrą muzykę, interesujesz się filmem, fotografią i plastyką, nie powinno - zwłaszcza Ciebie - zabraknąć w dniach 25-27 kwietnia we Wrocławiu. Już dziś "Nakręć się (może nakręć też wiersz!) i zawiń do Portu"!

Festiwalowa strona internetowa:
www.biuroliterackie.pl

(za: www.biuroliterackie.pl)
Dodane przez moderator2 dnia 14.03.2008 14:36 ˇ 0 Komentarzy ˇ 1478 Czytań Drukuj
IV OKL "Złoty Środek Poezji" - do 15.05.2008
Konkursy - ogłoszenia, informacjeIV Ogólnopolski Konkurs Literacki "Złoty Środek Poezji" - Kutno 2008
na najlepszy poetycki debiut książkowy w roku 2007
pod patronatem dwumiesięcznika literackiego TOPOS

Organizator:
Środkowoeuropejskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "ŚRODEK"

Regulamin

1. Konkurs obejmuje wszystkie debiutanckie autorskie książki poetyckie poetów piszących w języku polskim wydane w roku 2007, które autor bądź wydawca nadeśle na adres organizatora Konkursu w minimum 5 egzemplarzach do 15 maja 2008 r.
2. Jako książkę debiutancką rozumie się pierwszy zwarty druk poety opatrzony stopką wydawniczą i numerem ISBN.
3. Książka debiutancka może być wydana w Polsce lub poza jej granicami.
4. Jury Konkursu w składzie: Wojciech Wencel - przewodniczący, Artur Fryz, Krzysztof Kuczkowski, Karol Maliszewski, Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki - po zapoznaniu się z nadesłanymi na konkurs książkami - przyzna minimum 3 nagrody.
5. Łączna suma nagród pieniężnych wynosi 6 tys. złotych. Zakładany podział nagród określa się w sposób następujący: I nagroda - 2.500 zł, II nagroda - 1.500 zł, III nagroda - 1.000 zł. Wyróżnienia: suma łączna - 1.000 zł. Jury ma prawo do innego podziału nagród.
6. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystania utworów zawartych w nadesłanych na Konkurs książkach w drukach okolicznościowych: ulotkach lub wydawnictwie pofestiwalowym.
7. Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 28 czerwca 2008 r. podczas IV Festiwalu "Złoty Środek Poezji" w Kutnie, organizowanego przez Kutnowski Dom Kultury.
8. Autorzy nagrodzeni i wyróżnieni w Konkursie otrzymają odpowiednie zawiadomienia 2 tygodnie przed datą oficjalnego ogłoszenia wyników.
9. Organizator Konkursu zapewnia, iż ogłoszenie wyników Konkursu ukaże się w minimum 3 ogólnopolskich pismach literackich i dołoży wszelkich starań, by wyniki Konkursu zostały nagłośnione w ogólnopolskich i regionalnych mediach.
10. Adres, na który należy wysyłać książki:

Środkoweuropejskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Środek
99-300 Kutno
ul. 29 Listopada 3/35

tel. kom. 0600 473 491
e-mail: wandea@onet.pl

(za: www.reymont.pl)
Dodane przez moderator2 dnia 13.03.2008 21:00 ˇ 2302 Czytań Drukuj
III OKJW w ramach IV "Złotego Środka Poezji" - do 20.06.08
Konkursy - ogłoszenia, informacjeIII Otwarty Konkurs Jednego Wiersza
w ramach IV Festiwalu "Złoty Środek Poezji" Kutno 2008


Regulamin konkursu
1. Konkurs odbędzie się 28 czerwca 2008 r. w Kutnowskim Domu Kultury w ramach IV Festiwalu "Złoty Środek Poezji" Kutno 2008.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób w wieku od lat 16.
3. Rozpoczęcie konkursu nastąpi o godz. 12.00. Do tego czasu uczestnicy konkursu powinni złożyć na ręce przedstawicieli jury zgłoszenie do konkursu.
4. Jako zgłoszenie uczestnictwa w konkursie traktuje się przekazanie przez autora na ręce jury w trakcie konkursu lub na e-mail: wandea@onet.pl do dnia 20 czerwca 2008 r. wydruku jednego wiersza (dotychczas nie nagradzanego w innych konkursach) w 3 egzemplarzach opatrzonych imieniem i nazwiskiem autora. Wiersz ten powinien być odczytany przez autora lub recytatora podczas trwania konkursu.
5. Jury po wysłuchaniu wszystkich zgłoszonych wierszy, przyzna nagrody pieniężne. Łączna pula nagród wynosi 2 000 zł. Jury zastrzega sobie inny podział nagród.
6. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na zakończenie pierwszego dnia festiwalu 28 czerwca o godz. 20.00 w Kutnowskim Domu Kultury.
7. Organizatorzy zastrzegają prawo druku nagrodzonych i wyróżnionych wierszy w wydawnictwie pofestiwalowym.
8. Gości z całej Polski, pragnących wziąć udział w konkursie, prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa: telefonicznie, pocztą elektroniczną lub listownie.
9. Program festiwalu będzie można znaleźć na stronach internetowych: www.kdk.art.pl i www.srodek.pl od 2 maja br.
10. Wstęp na wszystkie zdarzenia festiwalowe jest wolny.
11. Adres organizatora:

Kutnowski Dom Kultury
ul. Żółkiewskiego 4
99-302 Kutno

tel. (024) 254 67 97
tel. kom. 604 296 487, 600 473 491

12. Zapraszamy do "Złotego Środka Poezji".

(za: www.reymont.pl)
Dodane przez moderator2 dnia 13.03.2008 20:52 ˇ 2144 Czytań Drukuj
Spotkanie z Piotrem Macierzyńskim - Łódź, 14.03.2008
Imprezy, spotkania, wydawnictwa14 marca o godz. 18.00

w Łódzkim Dom Kultury
(Traugutta 18, sala 323)

odbędzie się spotkanie z Piotrem Macierzyńskim

Piotr Macierzyński - ur. w 1971 r. Debiutował w 1993 r. w gdańskim piśmie literacko-artystycznym "Tytuł". Wiersze publikował w "Czasie Kultury", "Kwartalniku Artystycznym", "Studium", "Akcencie", "Opcjach", "Lampie", "Frazie", "Ha! arcie", "Kartkach", "Kulturze", "Portrecie", "Pracowni", "Autografie", "Migotaniach, przejaśnieniach", "Nowym Wieku", "Undergruncie", "Przeglądzie Artystyczno-Literackim", "Graffiti", "Tyglu Kultury", "Pro-Arte", "Odgłosach", "Kursywie", "Bulionie", "Akancie", "Megalopolis", "Pograniczach" i innych pismach.

Jest laureatem wielu ogólnopolskich konkursów literackich, m.in.: im. Haliny Poświatowskiej, Marka Hłaski, Stanisława Grochowiaka, Rafała Wojaczka, Edwarda Stachury, Jana Śpiewaka, Leopolda Staffa, Czasu Kultury, o Puchar Wina i Turnieju Łgarzy.

Wydał arkusz poetycki Filet z makreli jako dodatek literacki do dwumiesięcznika "Opcje" (Katowice 2000) oraz tomiki Danse macabre i inne sposoby spędzania wolnego czasu (Biblioteka Studium, Wydawnictwo Zielona Sowa, Kraków 2001), tfu, tfu (Ha!art, Kraków 2004) i Odrzuty (Ha!art, Kraków 2007).

(za: www.reymont.pl)
Dodane przez moderator2 dnia 13.03.2008 20:46 ˇ 0 Komentarzy ˇ 1592 Czytań Drukuj
VIII SLAM POETYCKI - Łódź, 27.03.2008, 18:00
Konkursy - ogłoszenia, informacjeSlam rozegrany zostanie systemem pucharowym. Rozlosowani poeci aż do finału będą rywalizować ze sobą w parach, max 16 uczestników. Należy przygotować minimum 4 teksty/prezentacje. W I rundzie i ćwierćfinale slamerzy mają po 2 minuty, w półfinale w finale 5 minut. O tym kto wygra decyduje publiczność! Będą 4 nagrody finansowe, a uczestnicy, którzy zajmą miejsca 5-8, otrzymają piwo. Zgłoszenia
proszę przysyłać do 26 marca na adres:

piotrmacierzynski@poczta.onet.pl

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Slam to impreza łącząca tradycyjny turniej jednego wiersza z performance'm. Pomysłodawcą takiej formy wieczorków poetyckich jest Marc Kelly Smith, robotnik-poeta z Chicago, który w zorganizował w 1986 roku pierwszy w historii SLAM, "The Uptown Poetry Slam", w klubie "The Green Mill Jazz Club", w którym swego czasu bywał Al Capone. Wkrótce slamy rozprzestrzeniły się w całym USA, a w latach dziewięćdziesiątych trafiły do Europy. W Polsce pierwszy Slam odbył się w 2003 roku w Starej Prochoffni, a jego zwycięzcą został 21-letni wówczas Jaś Kapela, debiutujący dwa lata później bulwersującym tomem "Reklama".

27.03.2008 r.

Klub Stereo Krogs
Łódź
ul. Zielona 8


Początek - godz. 18:00

Prowadzenie - Piotr Macierzyński

(za: www.spplodz.pl)
Dodane przez moderator2 dnia 13.03.2008 18:28 ˇ 1 Komentarzy ˇ 2022 Czytań Drukuj
Jacek Podsiadło we Wrocławiu - 12.03.2008, godz. 19:00
Imprezy, spotkania, wydawnictwa12.03.208 r. we wrocławskim Ośrodku Postaw Twórczych odbędzie się spotkanie autorskie z Jackiem Podsiadło - poetą, prozaikiem, tłumaczem, dziennikarzem, felietonistą.
Spotkanie poprowadzi Piotr Czerniawski.

Jac Po - człowiek orkiestra. Pracował w hucie i na budowach. W latach osiemdziesiątych współpracował z pacyfistycznym i ekologicznym ruchem "Wolność i Pokój". Od 1993 roku prowadzi w Polskim Radiu Opole audycję "Studnia". Laureat wielu nagród i konkursów literackich, m. in. nagrody im. Georga Trakla (1994) i Nagrody Kościelskich (1998).

środa, 12 marca 2008
godz. 19:00


OPT
ul. Działkowa 15
Wrocław


wstęp wolny

(za: www.nieszuflada.pl)
Dodane przez moderator2 dnia 11.03.2008 23:10 ˇ 0 Komentarzy ˇ 1527 Czytań Drukuj
Wojciech Boros na Strychu - Gdynia, 18.03.2008
Imprezy, spotkania, wydawnictwaPRZYSTAŃ POETYCKA "STRYCH"
CENTRUM KULTURY W GDYNI

zaprasza na promocję tomu wierszy Złe zamiary

Wojciecha Borosa

autora tomów: Nierealit górski (1997), Jasne i Pełne (2003),
współtwórcy Inicjatywy Poetyckiej "Almanach" (1993-1997),
zdobywcy "Czerwonej Róży"(1996),
publikującego m.in. w "Autografie", "Frazie", "Portrecie" i "Toposie".

18 marca 2008 r. (wtorek) - g. 19:00

Wieczór poprowadzi Piotr Wiktor Lorkowski

Kawiarnia "STRYCH"
Gdynia, pl. Kaszubski 7B

(wejście od tyłu - ul. S. Żeromskiego)

(tel.: 058-620-30-38)

WSTĘP ZAWSZE WOLNY!

Dodane przez moderator2 dnia 11.03.2008 13:39 ˇ 0 Komentarzy ˇ 1484 Czytań Drukuj
Strona 371 z 420 << < 368 369 370 371 372 373 374 > >>
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 438
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Notopech

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

67377411 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005